BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

6 lata 9 miesiąc temu #1064534 przez Skalarek
Mnie dzisiaj tak mega bolał właśnie prawy jajnik, trwało to dosłownie kilka minut ale wyprostować sie nie moglam... A pozatym brzuch mnie cały czas pobolewa jak na @ :angry:
A pogoda mnie dobija, nie ma czym oddychać, najchętniej przespalabym cały dzień, ale Młody ma inną wizje i upodobal sobie bieganie po podworku, wiec chcąc- niechcac muszę biegać za nim :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064536 przez ViFi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064537 przez gosiak
Vifi 3x1duphaston, 1xluteina dopo.na noc 200, 3x1 estrofen, 1x encorton, 1xfraxiparine, kwas foliowy z dha i sama z siebie biorę magne b6.

Skalarek, też czasem zaboli jak na @ :/ jeszcze jestem w okolicach @. Dziś dr w odpowiedzi na moją betę odpisał, że za 10 dni USG...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064564 przez Mirella
No no, człowiek sobie na urlop wyjedzie spokojnie, a tu takie wieści??????????????? Ha ha, Gosiak, a nie mówiłam, że to ostatnia prosta?????????? No ale tego, beta betą, ale żeby jakiegoś testa na pamiątkę nie strzelić??? Co Ty do albumu dziecku wkleisz, ja się pytam? Strzelaj testa szybko i dawaj fotę, tradycji musi stać się zadość, nie ma to tamto. A betka rośnie jak durna, na bliźniaki?

Skalarek Tobie też gratuluję, ale czy ja tu Twojego testa widziałam? Bo testa nie można nie wstawić, nie ma to tamto. Wrócę do domu to ja tu wszystko sprawdzę. Aaa. Olusia widziałam, Gabi, no czas zapitala jak głupi, ale przystojniak Ci rośnie, że o matko. Miotłę na panny szykuj!

Buziale łapajcie mamuśki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064569 przez Asik
Gosiaku !!! Super super super !!! Aż się ze szczęścia poryczalam :woohoo: :kiss: :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Podziękowania: ViFi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064592 przez gosiak
Hahaha dzięki dziewczyny...
Modelka ani nie krakaj, jeden był podany :P Ty mnie lepiej powiedz co będzie :P to Ci powiem czy się zgadza z moimi przeczuciami :laugh: a test a i owszem mam :) jak nie mam, dziś emek opiernicz zgarnął bo zapomniał mi na dziś kupić :laugh: więc pokazuje z chyba przedwczoraj ;)
Asik :kiss:

Ps sorry że taki obsiurany :P

Załącznik IMG_20170723_120730.jpg nie został znaleziony


[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Podziękowania: MoNiaaa, Asik, madziaska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064606 przez ViFi

gosiak napisał: Vifi 3x1duphaston, 1xluteina dopo.na noc 200, 3x1 (masakra 200 nie jest refundowana) estrofen, 1x (dalej estofem do którego dnia cyklu?) encorton, 1x fraxiparine /jaki 40, 50, 60/ kwas foliowy z dha i sama z siebie biorę magne b6.

Po lekach wydaje mi sie spoko heparyna pomogła....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Skalarek, też czasem zaboli jak na @ :/ jeszcze jestem w okolicach @. Dziś dr w odpowiedzi na moją betę odpisał, że za 10 dni USG...




Skalarek dla Ciebie tez gratulacje.....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064610 przez MoNiaaa
gosiak jakie piękne krechy!!!!!!!!!!!!!gratulacje!!!!!!!!!!!!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064616 przez Gosia 2712
Gosiaku cud, miód i malina :whistle: :kiss: :kiss: :kiss: mi sie wydaje, ze bedzie chlopoczysko :P :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064617 przez tysiiiak
Niewiem czy ktoś mnie tu pamięta ;) jestem wierna podczytywaczka ;) i coś mnie podkusilo żeby tu wejść .. Gosiak ogromne gratulacje
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064618 przez tysiiiak
I zjadło mi.posta
Niewiem czy ktoś mnie tu pamięta ;) jestem wierna podczytywaczka ;) i coś mnie podkusilo żeby tu wejść .. Gosiak ogromne gratulacje ..teraz spokojnej ciąży ;)
Ferri wow gratulacje :)
Monia śliczna panienka , gratuluję
Śliczne chłopaki u jednej i drugiej Gosi ;)
Skalarek gratulacje :)
Vifi wierzę że i ty się doczekasz :)

I buziakosy dla całej reszty staraczek
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064622 przez Dave
Gosiak - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Kochana wielkie, ogromne, gigantyczne gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Skalarek - cla Ciebie tez ogromniaste gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Drogą tradycji, założyć Wam wątek kwietniowy?? Bo to chyba tak wypada:) Bosze ale się z Wami cieszę:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Podziękowania: gosiak, Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064747 przez gosiak
Bry ;)

Dave dzięki dzięki, tak kwiecień mi jakoś na 3-4 wypadnie, jak chcesz to zakładaj, ale ja to tam pewnie bym się udzielała jak bedę po serduszkowym usg :unsure:

Skalarek co u Ciebie, jak się czujesz? U mnie oczywiście za kolorowo nie mogło być :side: progesteron miałam bardzo niski bo tylko 8,09 na szczescie po zwiekszeniu dawki dupka i luteiny po dwoch dniach zaczelo rosnać do 12.4 no i musze kontrolować, na szczescie beta ladnie przyrasta...ale musze duzo lezec i sie oszczedzać takze tego....

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064749 przez Skalarek
Hej!

Gosiaku masz Ci los,wiecznie coś :angry: ale grunt ze sytuacja jest opanowana, beta rośnie i trzymamy się tego ze wsio ma być dobrze :kiss:
Ja mam nadzieję ze w tej ciąży lezenie mnie ominie... W poprzedniej leżałam od 16tc do końca, nie wyobrażam sobie powtorki przy moim maluchu :dry: tak wiec zakładamy ze tym raz i u Ciebie i u mnie będzie wszystko ładnie pięknie ;)
Ja narazie czuje się dobrze. Poza jednym epizodem :sick: (jak poczułam smazona cebula to ledwo do kibelka zdazylam :laugh: )
Wizytę umówiłam na 10.08, boje się iść wczesniej, wole poczekać na serduszko, to powinien być już skończony 7tc i liczę na to ze będzie już coś widać i słychać właśnie...
A poza tym jak się czujesz?

Dave dziękuję :kiss: u mnie teoretycznie 1.04 ;) ale tak jak Gosiak z udzielaniem na ewentualnym wątku wole poczekać do potwierdzenia serduszka na USG...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064750 przez gosiak
Skalarek no ja czekam na pawiki :laugh: glupia ja :silly: na razie to czuje wszystko sto razy intensywniej i mam zawroty głowy, straszne gazy, cycki to masakra szczególnie jak mi tabletki dr zwiększył z progesteronem :blink: :blush: a po za tym wsio okej :cheer: no z wizytą to ja już się nastawiłam że nic więcej jak pęcherzyk nie zobaczę, a że to mi dr tak wyznaczył wizyte chcąc nie chcąc muszę isc, choć i tego jestem ciekawa :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl