BezpiecznaCiaza112023

Szukam kolorowanek online dla malucha, jakieś sugestie?

3 miesiąc 2 tygodni temu #1138627 przez kyfu
Hej! Chcę, żeby moje dziecko spędziło trochę czasu na kreatywnej zabawie, więc pomyślałem o kolorowankach. Szukam strony, na której można znaleźć i wydrukować kolorowanki z różnymi postaciami z bajek, gier i filmów. Ważne, żeby było dużo różnych kategorii, żeby maluch miał wybór. Czy ktoś może mi polecić jakieś dobre miejsce w sieci? Z góry dziękuję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 miesiąc 2 tygodni temu #1138628 przez Misiek
Hej! Jeśli szukasz kolorowanek do wydruku, to polecam stronę coloringly.com. Jest tam naprawdę duży wybór, w tym Strona oferuje kolorowanki z postaciami z różnych bajek, filmów i gier, co na pewno zainteresuje Twoje dziecko. Możesz wybierać między różnymi kategoriami, jak zwierzęta, pojazdy, przyroda czy postacie z popularnych animacji. Kolorowanki są dostępne w wysokiej jakości i gotowe do wydruku. Strona jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze, co ułatwia znalezienie odpowiednich kolorowanek. Możesz też pobierać kolorowanki w różnych formatach, co jest bardzo wygodne. Mam nadzieję, że znajdziesz tam coś odpowiedniego i Twoje dziecko będzie miało mnóstwo radości z kolorowania. Polecam sprawdzić tę stronę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl