BezpiecznaCiaza112023

Kołyska- łóżeczko na biegunach, korzystacie?

11 lata 5 miesiąc temu #601673 przez różyczka
Kosze czy kołyski to przede wszystkim są niewielkie więc dziecko szybko przestaje sie w nich mieścić, ale łóżeczko na biegunach ma rozmiary zwykłego lózeczka i możesz w kazdej chwili zablokowac bujanie.
Osobiście byłam zachwycona takim lózeczkiem i córcia tak samo :) uzywaliśmy opcji bujania gdzies tak z 9 m-cy :) potem zablokowałam i dalej oczywiscie uzywalismy lózeczka :)
Fajne było to,ze jak w nocy np. maluszek sie kręcił to własnym ruchem ciałka wprawiał w delikatny ruch lozeczko i sie dzieki temu uspokajal :)
Mielismy to:
www.pippin.pl/pl/p/KLUPS-Lozeczko-RADEK-...a-Wola,-wysylka/1518
Ja naprawde szczerze polecam :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #601732 przez Katarzynka
Ja osobiście je używałam :-)
Ale sama w takiej starej jeszcze po moim dziadku spałam kołysce była (i dalej jest) taka duża ze nawet 5 latek w niej może spac. I mama używala jej dla wszystkich dzieci a ma i ci 4. Później wujek odmówił i też korzystał przy dwójce. Więc się przydaje coś takiego.
A jeszcze mój wujek inny sam umie majsterkować i sam do zwykłego łóżeczka bieguny dorabiał i zanim dzidzia była mała to były a potem je zdemontował.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #602190 przez Marysia27
No to super dziewczyny, żeście mnie poratowały, bo to ważne informacje :) Teraz szukam już nie tyle kołyski samej w sobie, ale właśnie łóżeczka na biegunach o mniejszych gabarytach, bo trochę przestraszyłam się, że Bartek z niewysokiej kołyski może po prostu wyrzucić niemowlę. Znalazłam coś takiego www.e-meblus.pl/Kolyska_przystawka_lozec..._FILIP_NOWOSC-9.html normalne łóżeczko po Bartku ma jeszcze moja siostra dla swojego malucha, ale akurat moje dziecko wyrośnie z tej kołyski i Kama odda łóżeczko, a Marcel przeniesie się na kolejne łóżko po Bartku, bo ja mam już 3cie, tak ekspresowo mi Bartek ze wszystkich wyrasta, bo to z zabezpieczeniami ma wymiary 140 X 90 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #602225 przez Katarzynka
Fajnie bardzo fajne szkoda że ja wcześniej takich przystawek w ogóle nie szukałam... Chyba bardzo ulatwia spanie jak się karmi:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #602231 przez Marysia27
Mi i tak nie ułatwi sama przystawka bo mam szerokie łóżko drewniane w sypialni i zwyczajnie nie będę miała jak dostawić przystawki, najwyżej albo zmajstruję fotel na biegunach, albo jak z Bartkiem będę ciągnąć dziecko do siebie i odkładać do spania w kołysce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #602881 przez Marysia27
A co do przystawki, łatwo zamienić w nią łóżeczko? Ja namierzyłam 3 funkcyjne i chciałam, żeby w ciągu dnia była kołyska, a na noc zamieniać w przystawkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #602905 przez Katarzynka
Tego nie wiem. Chyba by się nie za dobrze trzymało bez jednego boku :dry: Ale może jedną deskę belkę czy jakoś tak przykrecic i będzie się trzymać :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #604577 przez Marysia27
Już ją zaklepałam, po świętach jestem umówiona na odbiór osobisty, to z ciekawości sprawdzę jej działanie, jak mi ją mąż skręci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #604809 przez JakaJaKachna
Ja też będę miała kołyskę - używaną :), to taką - mam nadzieję, ze Małej się spodoba bujanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #605150 przez Marysia27
JakaJaKachna, ładniutka kołyska, ja musiałam pomyśleć o wysokiej bo mam 2,5 letniego synka który z ciekawości mógłby za mocno się oprzeć i wyrzucić dziecko z kołyski. Używane kołyski są w porządku, sama taką kupuję, bo nie opłaca mi się osobiście wydawać połowę większej kasy na sprzęt który w ogóle dziecku może się nie spodobać- moja znajoma w ogóle nie korzystała, a poza tym kołyska to tylko pierwsze miesiące, dopóki dziecko szczebelków się nie łapie i nie obraca z pleców na brzuch :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #606899 przez JakaJaKachna
Własnie, na góra trzy, czy cztery miesiące nie opłaca kupować nowej kołyski. Ja jestem zdania, ze jeśli coś można odkupić, to trzeba z tego korzystać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1068238 przez antosia
Proszę - www.empik.com/milly-mally-kolyska-sweet-...1145123636,dziecko-p
Naprawdę - lepszego nie potrzebujecie. Macie tam wszystko, co niezbędne. Otwiera się z boku, ma karuzelę, melodię. A na jak długo? Zależy od dziecka. U nas to było w obu przypadkach około pół roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070617 przez Asiek85
Ja kupiłam swojej córeczce kołyskę tweeto.pl/lozeczka-kolyski-dzieciece bardzo fajna i wygodna sprawa. Kołyska jest bardzo potrzebna do dobrego snu dziecka. Córeczka spała w niej całe noce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070639 przez Allina
A może wybór ułatwi wam również taki skiddou.com/lozeczko-dostawne-czy-drewni...owlece-ktore-wybrac/ artykuł. Z tego właśnie możecie się dowiedzieć - sporo na temat łóżeczek drewniany, a także dostawnych. Dowiecie się - jaka jest ich specyfika? W jakich sytuacjach się wam najbardziej sprawdzą? Warto na pewno takie rzeczy wiedzieć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 3 tygodni temu #1163847 przez TonnyDark
What Is a Law Review Article?

How to write a law review article domyessay.com/blog/how-to-write-a-law-review-article A law review article is a detailed scholarly work authored by legal professionals, often including law professors or practicing lawyers, focused on a particular topic or legal issue. These essays are usually published in academic journals and periodicals maintained by law schools or professional legal bodies. Distinct from regular news pieces or opinion columns, law review articles offer a comprehensive and meticulously researched analysis, strictly adhering to scholarly standards.

Regarded as the benchmark in legal academia, law review articles provide exhaustive, well-formulated explorations of various subjects. These pieces go beyond simple fact-sharing; they delve into the underlying reasons and mechanisms of legal matters. By presenting new insights and fostering meaningful discussions among academic circles, law review articles play a crucial role in advancing legal scholarship.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl