BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 5 miesiąc temu #615891 przez kala321
Karii,ja daje czasem jogurt naturalny innych nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #615898 przez kala321
podziwiam Was,że jesteście bez męża,ja nie dąłabym rady,mimo,że wraca dopiero wieczorem,ale wraca;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #615917 przez Karii
Kala ja też podziwiam dziewczyny że dają sobie radę. mój dzisiaj wyjechal w delegacje a ja już tęsknię i wiem że dziś wieczór będzie mi tak dziwnie bez niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #615928 przez Karola1990
niestety nie mamy wyjścia.. musimy dać sobie radę.. inaczej bez pieniędzy bysmy zostali.

już tydzień Nie ma tatusia z nami ;(
mam nadzieję że szybko ten czas zleci.
dużo załtwiania itd
dziś na zakupach ze świadkową byłam
w czwartek ide na przymiarkę sukni
a w niedziele do kościółka na 2 zapowiedzi

kupiłam piękny obraz Józefa z Maryją i Jezuskiem
Chce go powiesic na weselu za nami zamiast ozdoby typu dwa serca czy obrączki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #618774 przez kala321
my dziś cięzki dzień zęby i katar, mały pokazuje na ząbki i wołą "mama ała",ciągle chce na ręce lub chociaz się przytulić,jak idę to trzyma się moich nóg

cieżko...

spłą tylko 30 minut i zęby go obudziły,oj będzie marudził,bo nie wyspany jest

a z radości to wzięłam pąpkę-gruszkę i on bardzo chciał ją mieć do ręki ,więc puścił się szafy i dał 4 kroki wprost do mnie
chciałam powtórzyć aby nagrać dla męża zanim przygotowałąm aparat,to już nie chciał iść,ale może następnym razem;Duda się nagrać;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #619934 przez kala321
gdzie znowu uciekłyscie? wracajcie!!!!!!!

my chyba coś złąpaliśmy katar i kaszel nam si ę pojawił,oczka zaczerwienione wkoło,co moge dać?

pamiętacie syrop z cebuli od jakiego wieku to można podawać?
cebula przeciw bakteryjna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #620394 przez Karola1990
heja :) ja dziś po przymiarce sukienki :)
po zakupach.
w ccc sa przeceny bucików dziecięcych i kupiłam Olusi śliczne buciki za 19.99 gdzie normalne kapciuszki sa po 24.99

ciężko nam idzie nauka załatwiania na nocniku ale jeszcze mamy czas w sumie.
Kupiłam Oli śliczne malutkie majtusie :) i są takie słodkie że aż miło patrzeć :)

Kala .. niedługo zacznie chodzić juz konkretnie i wtedy się zacznie latanie..
ja jak idę z Olą na zakupi i dam jej pochodzić to zwala wszystko na swojej wysokości. :D
Nie lubi sklepów z butami .. jak widzi to płacze :P
To po tatusiu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #621026 przez iwcia
Hej mamcie
u nas dzisiaj o 22.25 Oliwia skończyła pierwszy rok życia :D :D :D
Wspominam sobie te chwile, dokładnie rok temu, poród i to wszystko, no i stwierdzam że było warto.
Kiedy to zleciało :) ahhh jakby tak popatrzeć wstecz na zdjęcia, jaka ona była malutka ile różnych radości, szczęścia no i też niepokoju przez ten rok się przewinęło :)
Teraz oby do przodu i kolejne latka niech lecą.

Dostała autko, takie żółte co się je prowadzi za taką rączkę, rowerek od chrzestnego, ale narazie za mała na niego, pozatym od mojej mamy kaske na wózek spacerówke który dzisiaj przyszedł, zabaweczki, huśtawkę drewnianą taką jak kiedyś były. A my dzisiaj rano zrobiliśmy jej sesje i od razu u fotografa dla babć wydrukowałam i w ramkę wstawiłam, będzie pamiątka z roczku.

Nasza chodzi za jedną rękę, ostatnio zrobiła do mnie sama dwa kroczki, próbuje się puszczać już do chodzenia ale widać że jak wpadnie w moje ręce to taka trochę przestraszona, nie wie co się dzieje :P

U nas nocnik narazie bez szału, za to dajemy jej już takie jedzenie normalne z glutenem itp, narazie wysypki nie ma więc co chwile próbujemy dawać jej coś nowego co wcześniej było raczej niedozwolone, ze względu na tą alergię, jest coraz lepiej :)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #621060 przez Karola1990
Iwcia super zdjęcia na fb.. jaka słodka <3
Buziaczki dla Oliwki :)

ja mam trochę inne odczucia co do porodu.. dlatego narazie żadna ciąża nie wchodzi w grę.
:)

Super prezenty dostała. Dla Oli babcia kupiła takie rowerek zabudowany ale jak narazie cos jej nie podchodzi.


A powiedzcie jak ubieracie maluszki na podwórko?
Bo ja zaczynam się zastanawiać nad cieńszą kurtką
Wczoraj Ola taka spocona była że aż strach było ją z auta wyjąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #621209 przez Karii
Hej
Iwcia wszystkiego najlepszego dla Oliwci. Masz rację ten roczek to piękne wspomnienia, kolejne też bedę cudowne ale pierwszy chyba jest taki najważniejszy. Wiele stresu, nerwów ale i ogromnie dużo szczęścia. Pamiętam jak by to było wczoraj. Prezenty super, u nas roczek za tydzień w niedzielę, Adaś też dostanie rowerek taki zabudowany, który rodzice mogą prowadzić a dziecko nie musi pedałować. Ja dzisiaj zostawiłam dla Adasi do ubrania właśnie cieńszą kurtkę, oczywiście pod to sweterek, czapka i szaliczek też obowiązkowo. My zdecydowaliśmy się na wakacje, w połowie maja lecimy do Egiptu. Trochę się boję jak Adaś zniesie podróż samolotem i boję się o florę bakteryjną. Zamierzam skonsultować się z lekarzem aby jakoś przygotować Adasia na zmianę klimatu. Mam nadzieję że wakacje będą udane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #621216 przez Karii
Ej to nie sprawiedliwe, ja też chcę zobaczyć zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #621508 przez iwcia
Karii egipt superrrr :D pozazdrościć :D

www.facebook.com/iwkazu zapros mnie do znajomych to zobaczysz sobie zdjęcia :)


Karola jak tam się trzymasz? Dajecie rade dziewczyny?
Ja ostatnie noce popadam w czarną rozpacz, ale chyba wypłakałam już wszystko :P zostwie sobie trochę jeszcze łez na pożegnanie, najgorzej się pogodzić z tym wszystkim, ale sama dobrze wiem że nie mamy wyjścia - poprostu.

Ja na polko ubieram taki polarkowy grubszy płaszczyk, pod spod sweterek czy bluze i body z długim rękawem, zimową kurtkę już odstawiłam, czapka oczywiście obowiązkowo. Małej myśle ze jest ok, nie za gorąco i nie za zimno.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #621521 przez Karii
Jaka śliczna córeczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #622039 przez Karola1990
Iwcia.. powiem ci że pierwszy tydzień to myślałam że umre .. ale teraz lepiej.. może dlatego że poprostu czasu za bardzo nie mam. przygotowania ślubne i wogóle. nawet nie wiem kiedy mi ten tydzień minął. w poniedziałek dużo załatwiania spraw miałam później w czwartek to samo i w między czasie kupa gości do mnie przychodzi więc szczerze powiem że jak mam dzien wolny od załatwiania spraw i gości to staram się odpocząć z Olą żeby mieć siłę na nastepne wrażenia.

Teraz troche już nam łatwiej. Jakoś się przyzwyczaiłam że M nie ma.. tęsknię bardzo no ale jakoś musimy funkcjonować.
Ola strasznie odczuwa brak taty bo początkowow chciała z nim rozmawiac przez tel .. za to teraz jak usłyszy głos to zaczyna płakac albo wogóle nie chce rozmawiać.
Wydaje mi się że powoli zaczyna zapominać.
Damy radę wy też dacie.
Cholernie cięzko jest samemu ... zwłaszcza że jedyny kontakt to telefoniczny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #622877 przez kala321
KArola czemu nie lubi sklepów z butami?

Patryk lubi siadać na nocniku,siadamy kilka razy dziennie;D a potem bije sobie brawo;D

o to muszę zaglądnąc do ccc, może jakieś buty dla małego dostanę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl