BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 6 miesiąc temu #596056 przez kala321
my mamy taką kierownicę interaktywną do fotelika,wózka,krzesełka,miał doatć na gwiazdkę,ale dostał tyle,że mama o tym zapomniałą,ż ema w szafie;P
więc teraz dostanie
rowerek pozyczymy od mojej sis synka,bo ma dwa;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #596070 przez Karii
No właśnie ja tez nad tymi bucikami się zastanawiam, byłam w niedzielę w Bartku i takie specjalne do stawiania pierwszych kroczków zatwierdzone przez IMiD kosztowały chyba 170zł a zwykła seria dla maluchów 180zł więc jeszcze lepiej. Czytałam w internecie, że pierwsze buty powinno się kupic jak maluszek już chodzi całkiem dobrze i to po jakiś 2-3 tygodniach samodzielnego chodzenia. Najlepiej aby dużo chodził na bosaka lub w samych skarpetkach, tak więc ja jeszcze zaczekam z zakupem bo puki co Adaś dopiero przy mebelkach chodzi. O a taka kierownica fajna sprawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #596140 przez kala321
tak a w kościele czy na dworzu to w czym mały chodzi? mój na razie w papciach chodził lub w tych miekkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #596143 przez kala321
KArii a te ceny co ja podąłąm to były po duzych przecenach,sklep reklamował przeceny;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #596164 przez Karii
No właśnie ój też tylko w tych miękkich ale oczywiście w nich nie chodzi tylko raczej siedzi :)No właśnie czyli pewnie ok 150 zł. trzeba wydać na buciki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #596578 przez iwcia
Hej kochane

U nas roczek pewnie bedzie na około 10 osób, bynajmniej tak planujemy, no i tydzien po swietach bedziemy robić, a i kupujemy w koncu wózek spacerowy taki w tylu parasolka żeby łatwo przewozić w bagażniku.
U nas już jest 10 ząbków czyli u góry 6 i na dole 4 :) nawet nawet to poszło, mała coraz sprawniejsza, teraz jak widzi ze ktos cos je to mowi dan :P albo dam :P hehe i pookazuje palcem, także trzeba dawać :P
Co do bucikow to sie nie zastanawialam ale u nas z braku wiekszych pieniedzy raczej nie bede kupowac takich drogich butkow, tylko jakies tansze wyszukam, mala jeszcze nie chodzi wiec chwile zejdzie zanim sama bedzie kroki robić, narazie za rączki i przy meblach, łóżku itp, a na polko mamy takie butki typu tansówki czy trampki i ona lubi buty, nie mam problemu zeby ubrala.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #596620 przez Karola1990
:) to ja wam powiem jako że moje dziecko juz od ponad 2 miesięcy pogina na nóżkach że nie kupowałam żadnych specjalnych bucików tylko kapcie ale takie żeby były za kostke trochę. To dlatego żeby prosto stopy układała.

Wydaje mi sie że wydatek 180 zł na buty jest bez sensu bo dzieciom szybciutko nóżki rosną i zanim się obejrzycie wasze 180zł będzie stało w szafie.
Ważne żeby buty były nowe bo każde dziecko nogę stawia inaczej a buciki się do stopy dopasowują.

Dopiero teraz Ola chodzi na podwórku.. a po za tym ta fantastyczna pogoda :P

Moja mama i pewnie wasze mamy też nie kupowały takich butów specjalnych tylko właśnie takie za kostkę żeby nóżka sztywno była. Popytajcie mam... ewentualnie teściowych (hahaha :D )

MOże z tymi teściowymi przesadziłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #596795 przez Karii
No i to jest dobre podejscie, ja tez raczej nie kupie tycha za 180 bo to lekka przesada, uwazam ze buty musza byc nowe, sztywne i za kostke' slyszalam ze w daichmanie maja buty dla maluchow w rozsadnej cenie., my juz kupilismy spacerowke, duz
o latwiej wyskoczyc do sklepu czy gdzies samochodem, chwilka i wozeczek w aucie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #596820 przez Karii
No i to jest dobre podejscie, ja tez raczej nie kupie tycha za 180 bo to lekka przesada, uwazam ze buty musza byc nowe, sztywne i za kostke' slyszalam ze w daichmanie maja buty dla maluchow w rozsadnej cenie., my juz kupilismy spacerowke, duz
o latwiej wyskoczyc do sklepu czy gdzies samochodem, chwilka i wozeczek w aucie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #596912 przez iwcia
Karii podeslij linka do tej Waszej spacerówki i napisz czy jestes zadwolona bo my myslimy o holiiday easy go, taki wozeczek koszt okolo 260 zl

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #597194 przez Karii
My kupilismy taką allegro.pl/quatro-valencia-wozek-spacero...tis-i3081247110.html , tutaj kosztuje 465 a my kupiliśmy za bodajże 350, puki co jestem zadowolona bardzo łatwo i szybko się składa a do tego zajmuje malo miejsca. Składa się nie tak jak parasolka tylko tak na płasko, jak porównywaliśmy w sklepie to po zlożeniu jest krótsza niż parasolka i zajmuje mniej miejsca tylko tyle że w szerokości jest szersza. Kiedyś czytałam że mieści się za tylnym siedzeniem w samochodzie osobiście nie sprawdzałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #597197 przez Karii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #597532 przez Karola1990
fajny wózek naprawde :)
my nie musimy kupować ale jak byśmy musieli pewnie taki byśmy kupili.
:P

jeszcze M nie wyjechał a już tęsknie ;( i co najgorsze wróci na dwa tygodnie przed ślubem ;(
wszystko na mojej głowie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #597577 przez kala321
iwcia to zazdroszczę,że mała chodzi Ci w bucikach
a jaki ma rozmiar nóżki

super,że już tyle ząbków, my mamy połowę tzn 5,a 6 idzie
4 jedynki i prawa górna dwójka

u nas też jak zobaczy ,ż ektoś je to biegnie,aby mu dać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #597579 przez kala321
my na razie nie kupujemy parasolki-wózka,nam spokojnie do auta się mieści skłądamy tylko rączkę(mamy duży bagażnik z głębokim też tylko rączkę i tak opuszczaliśmy trochę i wchodził cały,więc ja parasolkę kupię jak już bedzie ładnie chodził, na razie ten nam wystarczy,a zresztą ciągle te wiatry i snieg ten obecny jest bardziehj obudowany;D

a pokaż jaki kupujesz wózek?

mój Karola w papciach w domu też chodzi,a butki u nas ciężko dostać coś dobrego taniego,jeszcze do daichmana się przejdę
włąśnie ja nie mam na dwór

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl