BezpiecznaCiaza112023

Szukam młodych mam z Katowic

11 lata 4 miesiąc temu #632385 przez mamazkatowic
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia MamaPyta pl

PROGRAM
12.05 – 12.25 ABC porodu – Katarzyna Żak, położna koordynująca, Szpital Zakonu Bonifratrów p. w. Aniołów Stróżów, Studio Świadomych Narodzin
12.25 – 12.40 Poród rodzinny, rodzić z doulą? – Małgorzata Borecka, doula, prezes Stowarzyszenia DOULA w Polsce
12.40 – 13.20 Podstawowe zasady żywienia w ciąży niepowikłanej – dr inż Michał Oczkowski, Katedra Dietetyki, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, SGGW
13.20 – 13.50 Mleko mamy to więcej niż pokarm – dr Jarosław Woliński , Fundacja Bank Mleka Kobiecego
13.50 – 14.00 Jak wspomagać zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka

13.55 – 14.25 przerwa
pokaz wiązania chust – Joanna Bogdan, LennyLamb
bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? – Monika Niemiec
pokaz niemedycznych technik mogących ułatwić poród – Marta Plucińska, Małgorzata Borecka Stowarzyszenie Doula w Polsce
pokaz pierwszej pomocy – Świadome Rodzicielstwo Miś Kuleczka

14.25 – 16.00 Mamo, Tato, co Ty na to? O opiece, pielęgnacji i rozwoju małego dziecka – Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www mamapyta pl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl