BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 6 miesiąc temu #82108 przez kaśku
ale super :D :D :D :D
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82112 przez Asik
okk ja wstawiam zdjecie apartamentu Szymka :)
wtedy skończylam 16 tc :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82124 przez Suari
Asik napisał:

Marta M super że nmężuś wraca szybciej :D :D :D ojj ale bedzie brzusio oglądał :D tyle czasu minie że pewnie różnica go po oczach walnie :D :D Dzieki w imieniu Marty :D :D

Suari noo fakt beta wręcz zapiernicza w górę :) hmm czyżby dwoje? :P


Dwoje czy jedno, byle by wszystko było dobrze.

Dzisiaj w nocy pobolewał mnie brzuch, było to tylko chwilowe, ale i tak już mam jakieś schizy, 1000 myśli na minutę i aż mnie głowa rozbolała :(
Czy na te moje bóle brzucha mogą mieć wpływ zapacia (bo wcześniej też miałam z nimi problem) ? bo ból niby jest podobny. Mam nadzieję, że nie zawracam wam bardzo głowy, ale wolę pytać tu niż szukać w niecie, naczytam się jakichś rzeczy i potem będę od zmysłów odchodzić. Pewnie i tak będę do poniedziałku, bo wtedy mam wizytę. Pierwszy raz chyba chcę żeby ten weekend już się skońćzył :(
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82128 przez Mała
Suari przy zaparciach boli brzuch, najważniejsze żeby podbrzusze nie robiło się twarde i żeby nie bolało, bo wtedy to są skurcze. Ja w środę trafiłam do szpitala właśnie ze skurczami podbrzusza, które były spowodowane zaparciami( ale mam skróconą szyjkę i bali się, żeby te skurcze jeszcze jej nie skróciły). Kazali mi bardzo uważać na zaparcia. Chociaż nie wiem już co robić: pije dużo wody, jem jogurty typu Activia, suszone śliwki i kiwi, nie jem w ogóle czekolady. Moja mam wpadała na pomysł otrębów pszennych, ale jeszcze nie próbowałam.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82129 przez Majowka
Asik, piekny brzuszek! :)
Przeslicznie wygladasz, taka szczuplutka! :) Super fotka!
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82155 przez madziaska
@nulka ja mam 25 dc dzisiaj... @ mysle, ze tak czwartek-piatek, ostatnio cykl 29 dniowy, ale czesciej sa 30 dniowe... ale ja szans nie widze, czuje ze fasolki nie ma.
Dorcia, Lacrijka oby to byla fasolka :):):)
Majowka, nie trzymaj tak nas w napieciu ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82161 przez Majowka
Hej dziewczynki,

Ja juz wszystko wiem!
Beta mniej niz 1, wiec ciazy nie ma :(
Na badaniu ginekologicznym, jeszcze przed beta gin powiedzial, ze na ciaze to nie wyglada. Nie stwierdzil zadnych torbieli, niby wszystko ok, ale nie zrobil mi USG, twierdzac, e nie ma po co, bo to pewnie zwykle spoznienie...

Ale musialam sie wkrecic..zeby nie byc w ciazy i miec nudnosci!!!! Ja Cie krece, zryta psycha i tyle! Jak ktos chce to jest w stanie sobie wmowic wszystko!
Troszke mnie sciagalo na ziemie ten brak innych pozostalych objawow, no ale i tak bylam pewna ze jestem tak w 70% i ooo! :(

Czekam na @ i zaczynam od nowa, moze 8miesiac bedzie szczesliwy!!!!

Bardzo Wam wszystkim dziekuje za trzymanie kciuczkow! :) Kochane jestescie!

Ja teraz kibicuje Dorci Lacryjce i Madzi!!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82166 przez gosiak
Majówka przykro mi :kiss: :kiss: ale głowa do góry może razem na grudniowe mamusie się załapiemy, trzeba być dobrej myśli że w końcu kiedyś i nam się uda :blink: :blink:

Asik piękny apartament ma Szymonek :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #82167 przez Asik
Majówka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: nie teraz to następnym razem :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
8 u mnie był szczęśliwy :D :D to u Ciebie też będzie :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #82170 przez Diana
Dorciaition jutro proszę zrobić z pierwszego siura a nie z drugiego i będzie trochę porządniejsza ta kreska!

Lacrijka powtórz jutro najpóźniej w poniedziałek!

Dalej trzymam kciuki dziewczyny, a gratulacje później tak jak sobie życzycie! :lol: :kiss:

Asik duży ten twój brzuszek - Śliczny! :kiss: :kiss: :kiss:

Suari ten ból (ciągnięcie czy kłucie) to normalne byleby nie był bardzo silny, skurczowy czy połączony z krwawieniem! A tak to się nie przejmuj! :kiss:

Majówka przykro mi :( Ale nie smutaj się następnym razem się uda - trzymam kciuki! :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82180 przez raczek10
No dorcia gratki ! :)Ja widzę 2 krechy :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82196 przez Dorciaition
Asik cudowny bruszek. A Ty jaka laseczka :laugh:

Majówka nie przejmuj się! 8 cykl będzie na pewno szczęśliwy i razem z Gosiak będziecie grudniowymi mamusiami. :lol:
A psycha to faktycznie może dużo zdziałać.
Mój mąż twierdzi, że ja pewnie nie jestem w ciaży, bo tyle o tym myślę, że okres mi się przez to spóźnia :silly:

Zobaczymy juterko :kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82201 przez madziaska
Asik ale z Ciebie laseczka :)
Ojjjj nasza psychika naprawde moze niezlego nam figla splatac....Ale jak tu sie nie nakrecac...Ja zazwyczaj nakrecam sie zaraz po owu, a pozniej mi przechodzi.....
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82204 przez kaśku
Asik ty niezła szprycha jesteś :D
brzuszek przecudny!
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #82208 przez bewipo
Dziewczynki ja wam w poniedziałek brzucholka wkleję. Dzisiaj połaziłam trochę po sklepach i padam ze zmęczenia.
Dorcia i Lacrijka trzymam kciuki żeby kreseczki tylko ciemniejsze były :)
Majowka trzymam za kolejny cykl :)
Suari ja z początku miałam pare razy nawet dosyć silne skórcze. Teraz to mnie ostatni tydzień pobolewa brzuszek, chyba jak luteinę odstawiłam, ale nie chcę się tyle hormonami faszerować. Jak ból nie jest mocny i nie ma plamienia to po prostu tak pobolewa standardowo.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl