BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1026560 przez Mikulinka
Cześć dziewczyny
Zaczynamy pierwszy dzień po feriach . No i jakoś gładko poszło obu tak dalej :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Natii łączę się w bólu z wami ale jest iskierka nadziei ze wyjdą te cholery o będzie jakiś czas spokój . Kurde cały czas czuje napieranie w dole . Oby małej się nie zachciało za wcześnie wychodzić . (czy ja kiedyś wymyślę imię dla niej ? :blink: :silly: ) co do jedzenia to u nas tez ciężko młody je kilka rzeczy ... a i z tych co zjada też już zaczyna odrzucać .... wiec problem dnia codziennego co zrobić by zjadł . Dlatego tez ja tez ograniczona możliwościami zapominam już co można ugotować .... Co do książeczek to u nas cienko jeszcze bo bardziej przewracanie kartek ... no i mamy kolejne podejście "akcja nocnik" .. wczoraj fajnie nawet szło ... Czas tez pomyśleć o wiośnie i zrobić rozeznanie co komu brakuje ...(z przerażeniem o tym myślę ).
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dziś nawet w miarę się wyspałam oby tak dalej. No to skończyłam wreszcie to moje wypracowanie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lena i jak tam ?
Blondi co u ciebie ?
Pumcia allo ?
Reszta kwietniówek prosi się o meldunek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1026561 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mąż ma dzwonić do wuja malarza, żeby przyszedł nam pomalować pokoik małej... 3 ściany żółte, 1 szara :) a na szarej namaluję gwiazdki białe :)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1026564 przez Mikulinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mąż ma jakiegoś fachowca na oku a nawet dwóch . Obyśmy zdążyli z remontem ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1026567 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
wiadomo wszystko to są plany. Ale teraz idzie korytarz na gorze do odświeżenia i pokoik małej ;)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1026568 przez Wietrzyca
Hej Dziewczyny,

My nawet wyspani, Zosia dała pospać i wstała dopiero po mnie :)
Teraz się ogarniam, Lidl, potem do siostry.

Mikulinka, no takie koszty zawsze ciężko wyestymować. Trzymam kciuki, żeby się udało zdążyć :) masz jakiś pomysł na łazienkę? Chcesz tam robić płytki i takie zaawansowane rzeczy?
Nie przejmuj się tym imieniem, jak się urodzi to wymyślisz. Albo wpadnie Ci coś wcześniej :)

NatB, super pomysł z tym żółtym i szarym. Mi się podobają takie połączenia!
My jak urzadzalismy pokoje 2 lata temu, to zrobiliśmy ten mały pokój kremowy z jedną ścianą niebieską, i tak zostawimy. Domaluje tam obrazki kolorowe: drzewo z sowami, jakieś ptaszki :)

Szkoda tego Twojego Wladka, biedulka. Oby mu to przeszło szybko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1026569 przez Mamusia
mam z małą taką książkę Mój zbiór opowieści biblijnych bardzo ja lubi.... :)
I to sobie czytamy wieczorkiem...

Co dziewczyny dzisiaj gotujecie na obiad?? Ja mam nóżki wyciągnięte i jeszcze zastanawiam się co z nich zrobić....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1026570 przez Mamusia
A tu nasza Jagodka ma czkawke :laugh:



Mój mąż to ma pomysły.... Ale zabawa była przednia.... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1026573 przez Mikulinka
Remont totalny łazienki bo to blok który ma ponad 30 lat .. a w nim mieszkam 13 :/ ... a mieszkanie kupiliśmy od ludzi którzy nic nie robili w nim i nie szanowali tego co mieli wiec cały czas coś się robiło ... w miarę naszych możliwości finansowych ale wiadomo przyszły dzieci ....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: koticz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1026591 przez Heathera
Hejoo

natB Oj skzoda tego Twojego synka...oby mu szybko przeszło :)

Mikulinka może jak się urodzi to spojrzysz i zobaczysz jakie imię pasuję :)

Powodzenia dziewczyny z remontami, u nas dzisiaj mąż zaczyna malować salon :) Kolory szary z żółtym bardzo fajnie wychodzi, moi rodzice teraz w takich kolorach chcą kuchnię zrobić

Wietrzyca tez byłam dzisiaj w Lidlu i kupiłam ten komplet 2 prześcieradeł. Chciałam jeszcze stanik do karmienia ale kurde najmniejszy rozmiar to 85C...a ja mam 70 góra 75 :/

Mamusia ja mam 3 propozycje i maż ma wybrać którą chce: 1. Grochówka (bo mam jeszcze zielony groszek zamrożony). 2.Bitki z sosem i z pulpetami ziemniaczanymi albo z ryżem. 3. Mielone z ziemniaczkami i z fasolką szparagową :P

Ja pisałam już na fb że u mnie kiepsko bo obudziłam się z zaropiałym czerwonym i bolącym okiem :/ Jutro pewnie trzeba będzie pójść z tym do lekarza :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1026601 przez Pumcia
Hej Piękne :pinch: wybaczcie ze tak na chwilę bale latam z mezem po sklepach i chce jak najwięcej załatwić póki jest. Wózek teraz jedziemy wybrać więc też pewnie się zejdzie :laugh: podczytuje Was ale ospisze w wolnej chwili - proszę o wybaczenie :woohoo: miłego dnia Kwietnioweczki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1026607 przez Wietrzyca
Hejo,

Heathera, no obkupiłam się w tym Lidu, staniki do karmienia kupiłam 85D, siostra mi kazała kupić większe :P Ale one faktycznie duże były, ja to tam mam jeden z mniejszych rozmarów. Ale mam jeszcze dresik, rajtuzki, spodenki :) pochwalę się, jak będę w domu. Kołderek i kocyków już nie było :P Ale to sobie kołderkę na allegro zamówię.
Koniecznie idź z tym okiem do lekarza, bo nie ma żartów.

Pumcia, chwal się zakupami potem :)

Mikulinka, o to faktycznie spore remonty! Oby się to udało, jak sobie zaplanowałaś :) Zawsze swoje to swoje, nawet małe.

Mamusia, ja odgrzewam z wczoraj lasagne. Mama tyle narobiła, że dostaliśmy jeszcze do domu :D

natB, nie ma się co oglądać na to, co ludzie mówią, ani się tym przejmować. Trzeba być dobrej myśli, trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze, trzeba ufać, ale trzeba też odpowiedzialnie podchodzić do tematu. Ludzie mają dobre intencje, czasami po prostu nie wiedzą, co powiedzieć i coś palną takiego głupiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1026630 przez natB
wietrzyca ja wiem, że ludzie nie wiedzą, jak się zachować w takiej sytuacji, ale te opowieści dziwnej treści no błaaagam eh... mało są dla mnie podbudowujące heh :P
I jak te biustonosze do karmienia? fajne?... kurczę chyba przejadę się je zobaczyć... bo cena super :)

heather meeega współczuję, tym bardziej, że w naszym stanie to ciężko z antybiotykami :(... zdrówka..

pumciaczekamy kochana na relację z zakupów :) no i pochwal się koniecznie wózkiem :) :)

A do mnie dziś doszły części wymienne do laktatora, kosmetyczka :D jest suuper :D... czekam na pidżamkę i na otulacz dla małej i muszę zacząć się pakować do szpitala do porodu, a druga torba standardowa do szpitala :P heh :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1026640 przez Mamusia
I na obiad były nóżki w sosie czosnkowym.... pycha kiszone ogórki własnej roboty.... i ziemniaczki..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1026678 przez Heathera
Mamusia u nas była grochówka jednak :)

Niestety okulista prywatnie jest dopiero w czwartek. Pójdę jutro do gin może coś mi zaradzi a jak nie to może wystawi skierowanie pilne na nfz to szybko mnie przyjmą. Mam nadzieję że coś na to zaradzi a jak nie to w czwartek do tego prywatnie



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1026720 przez Wietrzyca
Dzień dobry!

Nie wiem, czy się Zosia nie obróciła, obudziła mnie o 6 rano i już id godziny wali mocno w okolicach pępka (tak tak!), aż mąż zaskoczony jej siła :P hahaha, także dzień się zaczyna pozytywnie.

Heathera, jak oko?

NatB, te biustonosze całkiem całkiem, kupiłam czarny nie usztywniany i taki biało - cialowy że sztywniejsza miseczka. Ale faktycznie rozmiary dość duże były. Siostra mi mówi, że powinnam E kupić, bo na początku te piersi są naprawdę duże (normalnie noszę 80D), po czym jak oglądnela ze mna te miseczki to stwierdziła, że D będzie w zupełności wystarczające - jakieś takie duże nam się wydały. :P

Miłego dnia Dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl