BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 1 miesiąc temu #700221 przez renata329
podajcie mi jakis dobry lek na gazy bo moj mały od wczoraj ma problemy z nimi

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700284 przez Marta1985
Czesc dziewczeta :)

ja sie malo udzielam bo sie powoli przeprowadzamy i tak musze wszystko poogarniac ... :)
Co do gazow to u nas dziala to ze pije herbatke na laktacje z koperiem anyzem itp oraz sama koperkowa z Hippa ...

Co to diety to nam szkodzi arbuz ... :( a ja go niestety uwielbiam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700294 przez srenka_918
Witam Was Mamusie :laugh:
W końcu i ja jestem rozpakowana :laugh:
04.07.2013r Przyszedł na świat Paweł Piotr D.
56cm długości i 3760 wagi, oj jak ciężko było go urodzić, 3 dni pod rząd wywoływany był poród i już miała być podjęta decyzja o cc gdy złapały mnie takie skurcze że aż sobie z nimi nie radziłam, ale się udało bez większych komplikacji, ja się jakoś trzymam, mały wyszedł z tego bez szwanku, 10pkt dostał :laugh: a krzyczy w niebogłosy :woohoo:
Wczoraj wróciliśmy ze szpitala.

Jakby co nadal czuję się czerwcówką ;)

Już na wadze mam 10kg mniej :laugh: jeszcze drugie tyle do zrzucenia :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #700344 przez Hania84
Witam

srenka gratulacje!

Gochens tak tez myślałam, że McDonalds to nie najlepsze wyjscie dla mamy karmiacej. Ale człowiek uczy sie na błedach. A teraz juz Alankowi lepiej?

violcia - wiem co czujesz. Ja jak odjeżdżałam w kwietniu o rodziców to tez sie popłakałam z mamą. I w sierpniu czeka mnie to samo jak bedą wyjezdzać. Ja z moimi widuję sie dwa razy w roku jedno spotkanie to tak tydzien do 1,5 tyg. trwa. W przyszłym roku to uda sie raczej na dwa tygodnie spotkanie z moimi bo jedziemy na dłuzej.
Takze ogólnie to wszystko , to strasznie mało.

Sorki za polskie znaki, ale trzymam małą na rekach i nie zawsze mogę ich uzyć bo nie do wszystkich liter siegam palcem jak wcisne alt :D

Na gazy ja tez podaje koperkową herbate. ale słyszałam tez ze są jakies specjalne patyczki co odgazowują bo wsadza sie je w dupke, ale to bys musiala na necie znaleźć bo zapomnialam nazwy.

siwa - kein problem :) a ty jestes w PL? i rodzisz w PL? bo jak tak to elterngeld nie przysługuje a kindergeld tez inaczej wyglada.

...Lena dzis o 3 w nocy postanowiła strzelić wielkiego kupala :lol:
a teraz lezy mi na rekach i czeka na jedzenie, o dziwo spokojnie. Ale krzyz mnie juz boli bo na jednej rece mi lezy a druga piszę.

U nas dziś upał.

Wczoraj z moim zaliczyłam małe co nie co :lol: już nie mogliśmy wytrzymać. Ale nie było do końca więc luz. :silly: było bossssko :silly: :lol: i nic nie bolało :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700377 przez Gochens
Ja używałam Bobotic ale już przestałam... Nie wiem do końca czy coś pomagał.
Srenka gratulacje ogromne! Śliczny synuś wymeczyli Cię ale najważniejsze że już masz swój skarb.

Hania Alankowi już lepiej czasem jeszcze się trochę poprezy ale nie to co w nocy. Kurka zjadłam tylko albo aż jednego bigmaca no może półtora ehh no już wiem że dieta dieta i jeszcze raz dieta ;-)
Eh siostra ma tupet niezły naprawdę... No ale czasem zdarzają się takie rodzynki w rodzinie. Ciężko żeby Twój pamiętał o wszystkim skoro macie teraz trochę na głowie spraw.A co do prezentu to rzeczywiście mogłaby jaką pierdole kupić może na chrzciny by się rzuciła czymś..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700395 przez szósteczka
Gratullacje wszystkim niedawno rowiazanym to juz chyba wszystkie.
hej pozazdroscilam co niektorym i przyjechalam w sobote na dzialke siedze tu razem z bratowa i jej dziecmi moi rodzice pojechali do domu pozalatwiac swoich lekarzy i maja przyjechac we srode. My sie opalamy a wieczorami gramy w rozne gry. Zauwazylam ze moje dziecko slicznie spi na dworzu a ze wciaz jestesmy na dworu to naogol spi. Obiadek juz nam sie gotuje tylko komary imuchy nas wkuzaja. Zasieg mam raczej kiepski wiec nie wiem jak bede tu zagladac przez tydzien pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700551 przez natali
Syrenka gratuluje sliczny synus i urodzony w moje urodzinki.

Haniu jak ja spotkasz to sprzedaj jej kopniaka odemnie.jacy ludzie potrafia byc niewdzieczni i bezczelni.

My znow mamy dzien spiucha i pierwSzy raz zostalismy sami w domku i dajemy rade jak narazie. Eryk to zlote dziecko jest bardzo grzeczny chyba wie ze mama potrzebuje spokoju tak jak i mlodszy braciszek. Oby tak dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700579 przez Hania84
Gochens mój A. jeszcze przed tym zajściem stwierdził, że on by wolał żeby oboje chrzestni byli z mojej strony ( bo ma teraz nauczkę po rozwodzie bo jego dzieci są pokrzywdzone bo mają teraz jednego chrzestnego teraz...i on woli dmuchać na zimne) no więc po tym zajściu bardzo się teraz zastanawiam nad tym by oboje chrzestni byli ode mnie.

Natali to super, że chłopcy tacy grzeczni :) oby tak dalej :) A siorze mojego A. nie tylko kopniak by się przydał :) ...ale dzięki..jak mnie wkurzy to ode mnie jeden i od Ciebie ;)

Moja Lencia dziś znów mało śpi w dzień...jak do tej pory to przespała 1,5 godziny od 9 rana. Co ona ma z tym spaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700583 przez Gochens
Ta kopniaki się przydadzą ;)
Hania jak taka sytuacja to pewnie że bierzcie chrzestnych z Twej strony, nie ma co się cackac, jeśli tylko macie fajne godne uwagi chrzestnych osoby od Ciebie to ja bym się nie zastanawiała...

Szosteczka miłego wypoczynku !
Dziewczyny liczycie ile pieluch Wam poszło ??
Ja dziś naliczylsm 314 sztuk a Alan miesiąc skończy dopiero w czwartek !!! Niezły wynik. Heh teraz dostaliśmy od chrzestnego przyszłego właśnie pake pampersów i też na pepkowe 180 sztuk PAMPRESA więc póki co Dada nie będzie kupowana.

Mój synek tak się przyzywczail do cyca że teraz nawet jak spiacy jest to wolą dyda żeby sobie przed snem potrzymac coś w ustach. Trochę mnie to drażni bo widzę że jest cholernie spiacy ale cyca się domaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700603 przez Agusia83
A my dzis pierwszy dzień sami...i nie jest tak źle,szkoda,ze nie mozemy wyjsc razem.na spacer...ale za niedlugo tata wroci.

Zazdroszczę wam ogrodów,grillow...szkoda,ze my nie mamy działaczki.
Renata na gazy to herbata koperkowa,albo daj malenstwu albo sama pij.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700608 przez abrakadabra
Dzien dobry dziewczynki :)

Mamy dziś ciezki dzien, Kubuś sie caly czas buntuje, nie chciał mi spac od 8:00 aż do 15:00 słuchajcie..
Jejuś..
Ale wreszcie zasnął, niech odeśpi biedactwo.
Załatwiłam wszystkie zaplanowane na dziś sprawy :) Jestem z siebie dumna, a teraz siedze i obżeram sie czekoladą, a co. Byłam ważona po porodzie dokładnie ta sama waga co przed ciążą, także bosko :D Na małe przyjemności mogę sobie pozwolić :D

A tu mój dzisiejszy myśliciel, jutro kończy dwa tygodnie, powiem wam silny chłop, główeczke podnosić zaczyna sam. :P

A oto i mój książe
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700616 przez Hania84
Gochens i chyba tak zrobię. Tylko, żeby później jego rodzina nie gadała. Ale co tam...on sam zaproponował że lepiej jak oboje z mojej strony. :)
Moja mniej więcej zużyła 240-250 pampersów. Dokładnie nie liczyłam...ale to co mi się przypomina z paczkami to gdzieś tyle wychodzi.

Abra - fajny myśliciel :) takie zdjęcia we fajnych pozach lub z fajnymi minkami są najlepsze :)

Moja nadal marudna i za chiny nie chce spać. Chyba jej podwórza brakuje i spacerku...ale na razie z nią ie wyjdę bo jeszcze jest za gorąco. Leży już w samych bodach, jest najedzona, przewinięta i nadal marudzi i popłakuje. Dzień marudera dziś mamy. Ale dobrze , ze A. o 15 dziś już wrócił z pracy to mnie odciążył trochę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700625 przez violcia00
My pieluch zuzylismy napewno ponad 300,dokladnie nie pamietm,a dzisiaj Oskar dopiero miesiac skonczyl,tez dzis marudzi jak nie wiem i tylko sika i robi kupki no i chce jesc,a teraz jest chyba znudzony czy cos :S

Gochens narobilas mi smaka tym MC Donaldem,ale chyba nie bede ryzykowac,choc mój maly jak na razie dobrze znosi takie jedzenie :blush:

Hania faKTYCZNIE BEZCZELNA ta siostra Twojego,tez bym ja poczestowala kopniakiem :lol:
Ja tez moich rodzicow odwiedzam 2 razy w roku,zazwyczaj na 2 tygodnie jezdze,ale teraz jak nie pracuje moglabym na dluzej tylko nie wiem jak z moim B bo on ciagle ma jakies spotkania w UP.

Kubus sliczniutki :blink:

U nas teraz siew troche chlodniej zrobilo to moze zaliczymy spacerek.

Srenka gratuluje :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700664 przez aleksiaa88
Hania współczuje wiem co czujesz bo ja mam to z szwagierką co do chrzestnych to ja jej nie brałam gdyż nasze poglądy na świat się różnią nie wytrzymałabym żeby miała do mnie przyjeżdżać.

4 sierpień chrzciny jak ja to ogarnę sama to będę z siebie dumna

Mój mały co dzień inaczej śpi wczoraj zasnął po 19 a ja razem z nim obudził się o 22 zjadł i o dziwo znów spał do 1 w nocy normalnie to jak wstanie to nie śpi, zaś dziś cały dzień udawał, że śpi jak na rękach był czy kolanach to spał znaczy drzemał i co jakiś czas otwierał oko podglądając jak go odłożyłam 5 minut spania i za chwilę krzyk jak wracał na ręce to znów drzemka i tak do 16 w końcu zasnął porządnie po odłożeniu go z rąk śpi porządnie ciekawe co z nocą wymyśli :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #700706 przez siwa342
Hania84 tak w pl mieszkam i rodzę ale pierwszy raz słysze że nie przysługuje,koleżanka rok temu rodziła tutaj w pl i miała taka samą sytuacje i normalnie dostała

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl