BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #699413 przez Hania84
Witam :)

Wiśnia nie wiem czy zauważyłaś jak wstawiałam jakiś czas temu zdjęcia Lenki we wózku to było na nich widać medalik z czerwoną wstążką. Ja też to cały czas mam...a akurat wczoraj nie miałam bo wytrzepywałam Lenie z wózka prószka i wyjęłam to i zapomniałam włożyć, no i na miasto jechałam bez tego.

Lena mi właśnie kupala robi :lol:

Mam nadzieję, że dziś lepiej w dzień pośpi jak wczoraj.

Mam nadzieję, ze Agusia się nie obrazi jak napiszę:
Wczoraj wylądowała w szpitalu bo w nocy miała krwotok i rano wyleciały jej skrzepy wielkości kurzych jaj i nie mogła stanąć na jednej nodze. Pojechała do szpitala i w nocy lub dziś rano (teraz dokładnie nie wiem) miała skrobankę na narkozie. Możliwe ze dziś już wyjdzie.

Ja miałam coś podobnego ale w szpitalu jak jeszcze byłam. Też mi 3 wielkie skrzepy wyleciały...ale bez krwi i też miałam drętwą nogę tyle tylko że ja mogłam na nią stąpnąć. Ale do teraz mam w tej nodze lekko inne czucie. Mam nadzieję że u mnie okej jest. Dowiem się 16 lipca u ginki jak będę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699417 przez WisniaJ
Dobra wytrzasnę skądś wstążkę tak na wszelki wypadek, Przemek mnie wyśmieje ale co tam... :lol: Już wczoraj mówił, że chyba powinnam przestać forum odwiedzać bo wszędzie jakieś bzdury i zabobony haha :lol:

Haniu o cholera masakra, wy to się macie. U mnie na szczęście wszystko się błyskawicznie zagoiło. Ale jak to skrobankę, czyścili jej macicę?

Chcę iść do kina na World War Z i rodzice mi wyjeżdżają, no super :( I nie ma z kim małej zostawić... Mój mały obsraniec właśnie zasnął tylko boję się ją przełożyć z salony do łóżeczka, żeby mi się nie obudziła :D A chcę iść prysznic wziąć i się ogolić bo dziś słoneczko piękne więc może się poopalam jeśli o 16 jeszcze będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699421 przez Hania84
Wiśnia tak czyścili jej tam w środku...musieli bo miała pozostałości po łożysku...widocznie całe nie wyszło a oni nie zauważyli.
Te skrzepy to taka galareta ( ona właśnie była przyklejona do łożyska by ochraniać dziecko...wiem bo jak urodziłam łożysko to mi je pokazywali u mnie w szpitalu. I u mnie je oglądali dokładnie i też im coś nie pasowało. No i na drugi dzień mi wyleciały 3 wielkie, no ale bez krwi.
No tak czasem się dzieje niestety.

Też bym poszła na coś do kina , ale tu tylko filmy po niemiecku hehe :lol: no i małej nie mam z kim zostawić już zupełnie :D

U nas też dziś słonecznie i gorąco...też planuje wyjść przed dom z małą koło 16-ej...ale już wtedy mamy cień...i fajnie bo ja słońca i smażalni nie lubię :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699422 przez violcia00
Heh ciekawe z ta czerwona wstazka...moj maly wczoraj jak go obudzilam o 15.00 na karmienie,tak nie spal do 23.00,moze tez go ktos zauroczyl :laugh: ,krostki na buzi tez mu wyskoczyly.

W nocy tatusia "osrakal"jak go przewijal,chyba kupki nie mogl zrobic a pozniej jak wystrzelil to fest :lol: ,przy nastepnym karmieniu ja go przwijalAM-ZUZYLAM 3 PIELUSZKI,bo albo siku,albo kupka,pozniej znow nie mogl zasbac,dlugo marudzil,w koncu dalam mu cyca i zasnaL ZE MNA W LOZKU,nie dawno zanioslam go do lozeczka i nadal spi,a ja nie wyspana :dry: :dry:

A ja juz jestem ladnie opalona-wczoraj posiedzialam na sloneczku,teraz tylko jeszcze zrzucic brzuszek i bedzie ok :lol:

milego dnia mamusie-bo juz chyba wszystkie rozpakowane :unsure: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699425 przez Hania84
...aha...wczoraj malutkamilka prosiła o przesłanie jej danych z porodu...wiem że nie ma kejti w tabelce i cordis od nas. Więc dziewczyny jak będziecie na forum to napiszcie jeszcze raz wagę i długość maluszków i czy CC czy SN. Chyba że któraś tu z obecnych pamięta...bo ja nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699428 przez rysa
Tez sie zastanawiam Haniu czy jak Filip tak malo sypia to czy to nie za malo.

U mnie zamiast coraz mniej krwi to co jakis czas pojawia sie taka swierza jak okresowa

U nas po nocnym armagedonie dalej dupowata pogoda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699440 przez Hania84
Rysa o śnie niemowlaka znalazłam coś takiego:
portal.abczdrowie.pl/ile-powinien-spac-niemowlak

moja niestety tyle nie śpi na dobę...ale może dlatego że miała niską masę urodzeniowa i musi nadrobić z jedzeniem...choć nie zawsze jak nie śpi to je...choćby tak jak wczoraj :(

Mówią, że ponoć od 3 miesiąca dziecko potrafi przespać już całą noc. Moja pewnie od 4 miesiąca bo musi ponadrabiać, bo ogólnie jest o miesiąc spóźniona z wagą od innych dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #699473 przez rysa
Jak liczylam ile Filip spi to mi wyszlo max 10-12godz na dobe. ale podobno mam sie nie martwic.Zreszta stwierdzilam ze juz nie czytam zadnych "madrych artykulow"bo sie tylko nakrecam i wyszukuje rozne choroby. Tak samo bylo w ciazy :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699481 przez WisniaJ
My też stwierdziliśmy, że będziemy traktować wszystko z przymrużeniem oka. Każde dziecko jest inne i za każdym razem by wychodziło, że coś jest z Gabi nie tak, jak powinno. No i spokojnie u nas też jakoś pół doby przespane reszta to oglądanie ścian albo płacz :) Chociaż już zaczyna wydawać dźwięki w stylu "gha" :D Niedługo może zacznie gaworzyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699490 przez Hania84
Rysa masz rację z tymi "mądrymi artykułami" nie ma co się nakręcać. Każde dziecko jest inne i indywidualnie potrzebuje dawki snu. Moja jak ma dzień na spanie to prześpi 14h na dobę a jak nie ma dnia na spanie to 10-12h.
Moja nauczyła się ostatnio krzyczeć. Takie piskliwe krzyki wydaje w trakcie płaczu głównie jak jest głodna. Dziś nad ranem to jak krzyknęła to aż z moim podskoczyliśmy w łóżku i równocześnie głowy podnieśliśmy tak nas mały trzpiot wystraszył :D
właśnie zjadła mleko i jak ją lulałam we wózku to przymykała oczy a jak przestałam to oczy jak 5zł .. :huh:
no i czkawkę dostała teraz i się wkurza..ech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699553 przez Marta1985
A my mamy wstążke i trądzik :-( więc to ńie działa :-( ide się drzemnac z bartkiem i odesłać nocke :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699570 przez Hania84
Marta tu chodzi bardziej o płacz dziecka a nie o trądzik.

Ciekawe jak tam Agusia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699573 przez natali
]Haniu jak bedziesz pisala z Agusia to pozdrow ja od nas i zycz szybkiego powrotu do domku.

Ostatnio pytalam pediatre o ten tradzik i to nie jest spowodowane zadnym zauroczeniem tylko hormonami i jedzeniem, takzze nie przejmowac sie. O wstarzeczce tez slyszalam i przy pierwszym synku stosowalam a teraz jakos mi z glowy wylecialo.

Moj maluszek zrobil.sie nadzwyczaj spokojny jak go dokarmiam co mnie bardzo cieszy.

Ikunia milego wypoczynku zycze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #699585 przez natali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #699589 przez szósteczka
Hej ja wreszcie przysiadlam. Z rana mialam wychodne K. zajol sie dziećmi a ja poszłam do fryzjera odrazu lepiej sie czuje jakos tak bardziej zadbana potem wpadłam jeszcze na szprrek kupiłam pare ciuszkow dla babli i malusie skarpetki na spóźnione imieninki Pawelka. Teraz wypoczywam na bujawce ogrodowej z mrozona herbatka w reku po rozwieszeniu 2 pran wstawieni :: u 3(mowie wam przy 8 osobowej rodzince jest góra prania jak dla polku wojska) :laugh: obronieniu ogródka i igorowaniu obiadku.
A propo skrobanki łożyska to też mialam po poprzednim porodzie odrazu na żywca.
Ja w żadne przesady nie wierze a swoje dzieci powierzam aniolowi struzowi, Maryii i Panu Bogu i odpukac nic im nie jest i bardzo dobrze się chowają uwazam że to najlepsza matoda wyprubujcie. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl