BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #697777 przez Gochens
Dzień dobry ;-)
Kakaszka czekamy na wieści!!
U nas w sumie noc w miarę mały zjadł o 21 usnal o 22 pierwsza pobudka o 2 z kawałkiem później po 4 a później to już nie pamiętam taka byłam niepritomnaja ;/ wiem że koło 9 kiedy już udało mi się usnąć Alek znów cyca wolał więc ze łzami w oczach dałam mu mm bo moje cycki chyba wstrzymały produkcję mleka.... Nie wiem czasem mam dość.
Wiśnia jak to było z tym sposobem 3,7 coś tam co mówiła Agusia? Jak to szło???
Gabi śliczna i tak jak Ikunia mówi będzie problem he he! A do giną lepiej bez małej chyba :-P


Ikunia tak to ten komis na Obywatelskiej mają sporo rzeczy i nowych i używanych wpisz w Google komis bubu obywatelska to będzie ich strona
Ja już tam kupiłam kilka rzeczy m.in fotelik do auta chicco używany w bardzo dobrym stanie za 90 zł ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #697778 przez Ikunia1910
Wiśnia to masz problem z malutką;/

Klara polozna ma obowiazek odwiedzić cie 6 razy. Przez caly okres pologu.
U mnie była juz 4. Ale ze wzgledu na to ze wyjeżdżam podpisalam jej taka karte środowiskowa zeby juz nie przychodziła, bo nas nie będzie.

No ja bym sie nie obraziła jakby dziuni juz tak zostało z tym spaniem;)
Ale gorąco juz, a tu muszę jeszcze prasować ciuszki niuni na wyjazd...odchudzanie przez pocenie mnie czeka hihi :p

Wiśnia juz chyba kakaszka nie śpi, przecież juz na bank miala obchod.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #697786 przez WisniaJ
Ja tam po obchodzie o 6 rano jeszcze kimałam do 12 haha :D

Gochens szczerze to nie pamiętam bo w ogóle tej jej metody nawet nie sprawdziłam, ale to było coś z minutami odciągania czy coś, nie chce cie wprowadzić w błąd.

Co do Gabi to tatuś pewnie będzie chłopaków z kijem ganiał :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #697800 przez Ikunia1910
Gochens metoda 7,5,3 odciagasz na zmiane po 7min z pierwszej 7z drugiej 5z pierwszej itd...
Czytalam tez o tej metodzie w gazetce wiwc to nie jesy jakas lipa chyba, ale ja nie odciagam to nir wiem.
Dzieki, zapuszcze żurawia na bank na ich stronke.


A wczoraj zamówiłam kocyk ażurkowy dla małej niebieski allegro.pl/show_item.php?item=3372132542

Wiem ze znow zaczynam ten sam temat ale mam pytanie do dziewczyn ktorym spooooro wylata pokarmu z piersi. Jakie wkladki laktacyjne polecacie, ostatnio kupilam taki chlam ze glowa mala, przeciekaja mi i przyklejają sie :(
Dobrze mi sie nosily aventu ale one znow sa piekielnie drogie:/




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #697815 przez WisniaJ
Ikunia ja mam Johnsona i są ok, ale ja nie mam problemu dużego bo mi kapie z cycka tylko jak drugim karmię. Fajny kocyk też bym kupiła gdybym nie miała już miliarda kocyków :D

Kakaszka na razie nie odpisuje, albo śpi, albo rodzi :)

Dziecko mi śpi więc idę się przygotować do gina, może uda się skoczyć, wolę być przygotowana tu i ówdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #697829 przez Hania84
Witam :)

My już po wizycie u pediatry :) Malutka waży już 3810g mierzy 54cm i obwód głowy 36cm (a przy porodzie 33cm) Także ładnie przybrała i sporo urosła :) Lekarz mówił że jest okej. Zbadał jej uszki, oczki, gardełko,osłuchał, brzusio pomacał, zobaczył pupkę, zrobił USG bioderek i powiedział ze jest zdrowa i wszystko jest okej :)
Acha i zobaczył też migdałki i wziął małą na ręce i przechylał w prawo i w lewo czy prawidłowo potrafi główkę utrzymać i jest też wszystko w porządku :)
Następną wizytę mamy 29 sierpnia i wtedy Lenka dostanie pierwszą szczepionkę z serii 5w1.
Hehe jeszcze u pana doktorka zrobiła drugą turę kupki :lol: bo przed wyjściem zrobiła pierwszą :lol: pan doktor obejrzał też kupkę sobie :lol:

Ja wkładki laktacyjne miałam z belli...ale mi nie leciało z cycków, więc nie wiem.

A moja mała wczoraj przespała prawie cały dzień...i wieczorem nie spała od 18-ej do 23-ej później zasnęła i obudziła się o 2.30 i później o 6 rano. Także Ikunia zazdroszczę, że malutka tak długo spała ;)

Lecę nakarmić głodomorka mojego bo już buzią szuka i postękuje hehe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #697847 przez aleksiaa88
Najlepsze wkładki jak dla mnie to baby one mają z drugiej strony folię z belli są ciulowe szybko przeciekają

P.S. czy jest jakiś sposób na czkawkę już 10 minut ma i co zjadł to zwrócił :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #697868 przez Hania84
Dzieci potrafią mieć czkawkę nawet i 20 minut...moja tak ma i to często...a sposób...ja daję trochę herbatki koperkowej bo jak popije to przechodzi...ale jak twój syn ulał to pewnie już ma dość jedzenia :)

łapcie cioteczki Lenkę :) Wita się z cioteczkami i robi minki :)

Ale zauważyłam że już robi się coraz bardziej kontaktowa, bo jak robię jej po nosku i po bródce to się śmieje :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #697876 przez Ikunia1910
Lenka cudo ten dziubek ach bym wycałowała :blush:

Aleksia czkawka czasem jest jak sie dziecko przechlodzi. Na zoske dziala prztulenie i okrycie kocykiem no i oczywiscie cyc. No i po kazdym karmieniu na ramie i bekanko, wtedy sie nie ulewa i nie ma czkawki :blink:

Wisnia a te johnsona to jaka średnice mają bo ostatnio te co kupilam to byly jakies malutkie bardzo. A na allegro te johnsona za sto szt kosztuja tyle co z aventu 60 szt




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #697925 przez Gochens
Dzięki Ikunia muszę zatem to wypróbować bo mi coś chyba cycki szwankują..
Ja mam Canpol Babies i są ok ale mnie też tak mocno nie leci natomiast wiele razy miałam mokrą fest ale nigdy nie przemokla :-)
Ucielam sobie drzemkę właśnie 1,5 godzinki teraz ululam Alka i wezmę się za prasowanie.

Lenka i jej minki -niesamowite :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #698046 przez rysa
Czesc dziewczyny mi Filip wczoraj caly dzien przespal na dwoch spacerkach potem jak go uspalam o 18.30 tak spal do 1 nawet na kapanie go nie budzilam bo tak slodko spal :)Tylko potem juz do 4stękał.
Dzisiaj bylam w ZUSie zalatwic kolejne dok potrzebne do becikowego.

Co do wkladek to testowalam z aventu,belli i myslalam ze najlepszeqsa z BabyOne ale kupilam w rossmanie ostatnio z Johnsona bo byly w promocji i sa zdecydowanie najlepsze.

Ciekawe jak tam Kakaszka?

Lenka chyba posyla ciotkom buziaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #698061 przez Ikunia1910
W takim razie kupię teraz z tego Johnsona, dzięki Rysa :kiss:
Fajnie że Filipek dal Ci trochę odsapnąć. Może pomalutku już się coraz starszy robi i będzie coraz grzeczniejszy :)

Moja śpioszka znów śpi już 4 godziny. Wysprzątałam jeszcze chałupkę przed wyjazdem żeby bylo czyściutko jak wrócę i chcę się zabrac za to prasowanie ale znając życie jak zacznę to ona się akurat obudzi więc poczekam jeszcze chwilkę :)

ps. jej jak fajnie posiedzieć na laptopie, ostatnio korzystałam tylko z telefonu i już mi oczy z orbit wychodziły :P




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #698082 przez Agusia83
Gochens,metoda 3,5,7. Naprawdę sie sprawdzą. A na czkawke dobry jest cyc,albo cieplejsze okrycie.

Lek! jestes cudowna...a drugie zdjecie moje ulubione:-)

Arturek.w 9 dni.przybral 430g waży juz 4180.
Bylismydzis ulekarza z dwójka bo.Emi.zakatarzona i kaszlaca...Artus tez kaslal w nocy,do tego kichal,na szczęście nic mu nie jest,a Emisia wystarczą syropki....

Ja uwielbiam wkładki.baby.ono...a Musze corazczesciej.je zmieniac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #698132 przez Hania84
Lencia dziękuje za komplemenciki i przesyła cioteczką :kiss:

hehe no faktycznie rysa...możliwe że to był całus dla Was ;)
jeny jak się cieszę rysa że Filipek tak ładnie pospał...w końcu dał ci odetchnąć trochę :) bo już się martwiłam o Ciebie że nie dosypiasz a to przesrane jest jednym słowem. Fifi czym starszy tym będzie lepiej spał i mniej mu będzie dolegać...więc oby to był już ten czas :)

Agusia - to musisz mieć smaczne mleko jak tak Arturek ładnie przybiera :)
Ojej zdrówka dla Emisi. Niech ten katar i kaszel szybko pójdą precz !!! Arturek się nie zarazi bo na Twoim mleku jest, a to naturalny antybiotyk :)

Właśnie pochłonęłam talerz zupy kalafiorowo-kalarepowej i lecę po jeszcze jeden :) ale pyszny obiad dziś mam...już od dawna chodziła za mną taka zupka :lol:

P.S. Ikunia a na ile jedziecie ze Zośką się wylegiwać na działeczkę? :) Zazdraszczam takiego wypoczynku :blush: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #698158 przez Marta1985
Dzieciatka piekne :-)

U nas na czkawke najlepszy cyc :-)

A ci do wkladek to ja miałam z tomme tippe i teraz nam z belli ale z belli są beznadziejne :-(

A my intensywnie się przeprowadzamy także w przyszłym tygodniu przeprowadzka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl