BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu #696241 przez Marta1985
Wisnia a nie kazala tego tradziku niczym smarowac :unsure:
U nas tez czasem znika ale teraz pojawil sie znow i taki nieladny ... ale musze do poniedzialku poczekac bo nasz pani doktor jest na urlopie a ta druga nie jest fajna ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696254 przez WisniaJ
Marta wacik z przegotowana woda tylko :) My tak robimy od początku ale t nic nie daje. Wydaje mi się, ze ten trądzik to trzeba po prostu przetrwać jak te kolki :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696258 przez violcia00
To zaoszczedzicie troche Wisnia,przynajmniej na chusteczkach...u mnie przy jednym przewijaniu idzie 2-3 chusteczki plus jedna sucha,a kupki moje dziecko to bardzo czesto robi,najbardziej to on lubi przy karmieniu,wtedy wali takie smierdzace kupska :lol:

Ale bym poszla dzis na basen,takie goroco ze nie da sie wytrzymac,ale na razie nie ma jak i pewnie nie mozna jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696302 przez Gochens
Oskarek się pięknie uśmiecha ;) super chłopak !
U nas też chusteczki ida jak woda... i do jednego przewiniecia to że 3 czasem 4 jak nogę w kupsko wsadzi :) widzę że na Promobaby jest promocja w realu to dziś akurat podjade i kupię.
Wasze pociechy też Wam czasem na potęgę wyciągają suty ?? Matko Alka karmie, ten się zaczyna prezyc odchyla głowę i pac z moim sutem w ustach i tak kilka razy, szału dostaje tak mam sutki podraznione znów że musiałam zamówić te muszle laktacyjne bo wstaniku szału dostaje a jak bede wciaz chodzic z gołymi to w końcu siegna mi do pepka !!!

Wisnia fajnie, że morze macie tak na wyciągnięcie lapki... chociaż w sumie ja za polskim nie przepadam, zawsze trafiam chujkowa pogodę no i ceny mnie rozwalaja :-[ ale z mezulkiem razem jeszcze nie byliśmy a nad jezioro boję się komarow, bo jest plagą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696318 przez kakaszka
oj wisnia tez zazdroszcze morza, moje marzenie mieszkac gdzies na morzem, moze byc nawet zimne jak cholera, ale i tak jestem fanka ( choc od 3 lat juz nigdzie nie bylam :( )

srenka to nie zazdroszcze, jak mnie jutro nie przyjma to chyba rozniase tam caly szpital. a z waga dziecka to przesadzili, to faktycznie tak mozna do wigilii nosic.

ja wlasnie kupilam litr lodow i swietuje urodziny :)
troszke zaczynma czuc skurcze, co jakis czas pobolewa na dole brzucha jak przy okresie, ale to raczej jeszcze pikus. kto wie, moze do jutra sie rozkreci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696339 przez Gochens
Kakaszka gdzie wygnalas ukochanego ?? Czekam z niecierpliwością aż się wszystkie rozpakujecie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696341 przez kakaszka
gochnes on dochodzi do siebie po nocnym swietowaniu moich urodzin i zblizajacych sie corki :) przezywa, ze musial pic za nas trojke, zabilabym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696357 przez WisniaJ
Kakaszka aja sobie jebnę karmi na twoje zdrówko, o :)

o ja wam powiem, że kocham Szczecin tylko za to, że nad morze nawet blisko :) A co do cen to rzeczywiście mają konkretne dlatego nam bardziej się opłaca codziennie dojeżdżać niż na noc zostawać... :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696361 przez Gochens
Heheh Twój opijal jeszcze przed a ja swojemu wciąż mówię, żeby syna oblał, ale coś nie ma kiedy. Każdy weekend mamy czymś zajęty no ale może w ten mu się uda ;) oczywiście samemu to juz setki razy oblewal ;p oooo o wilku mowa .... ktoś szybciej z pracy wrócił, uciekam calusa dac i obiada odgrzac.

Do później kochane ♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696417 przez violcia00
Dziewczyny duzo odciagacie mleka w ciagu dnia???ja max 125ml,nie wiem czy to duzo czy malo,ale chyba nie wiele bo wystarcza tylko na jedno karmienie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696430 przez srenka_918
violcia ja jestem w szpitalu, tu panują takie zasady, a potem chwalą się że są szpitalem popierającym naturalne metody i nie lubią ingerencji jeśli nie trzeba....

Ja chyba naprawdę urodzę 10kg-wego chłopca to przynajmniej będzie co złapać i nie będę się bać że "toto" takie małe i delikatne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696432 przez aleksiaa88
3,5 godz przespał pod gołym niebem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696528 przez Ikunia1910
Wróciłyśmy ze spacerku.

polozna polecila zeby zaopatrzyc sie w apteczke na wakacje tj. w jakies cos na zbicie temperatury, cos na komary, jakies czopki itp. no i tak na goraczke syropy od 3mca a na komary nic dla dzieci, czy ja mam jakas lewa apteke na osiedlu czy rzeczywiscie nic dla takich miesieczniaczków nie ma :unsure:

Gochens moja lalka tak samo mi masakruje suty zazwyczaj jak przysnie na cycku :silly:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696603 przez Gochens
Podobno na komary najlepszy jest zapach waniliowy taki do ciasta na ubranie dziecka.
Ja się właśnie tak wkurwilam że szok... Od 2 godzin mały ciągnie cyca a raczej wyciąga mi suty, pręży się i puszcza więc chce go odłożyć to on w ryk. Więc znów do cyca to samo.... Aż w końcu mam dość i dostał mm ;/// w końcu się uspokoił! Zakupy rozwalone, pies chce na dwór, mąż na piłce a ja siedzę i 2 godziny karmię ... Wysiadam i znów bez.kolacji i bierzni.
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696638 przez Ikunia1910
U mnie ostatnio przynajmniej jedno z karmien tyle trwalo i tez byla szopka jak talala kiedy niunka lądowała w łóżeczku. Zauważyłam ze ma bardzo duży odruch, potrzebe ssania. Narazie jeszcze trzymam sie bez smoczka . No i staram sie ja wybudzac jak zasypia przy cycku i czekam az sie naje i sama wyplowa sutek.

Ja tez dzis padam na pysk,poopalac mi sie dzis nie udalo, no ale obiad na jutro mam wszystko wyprasowane i sprzatniete więc moze uda mi sie jutro wywalic sadełko na słonko.
A tymczasem słodkich snów.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl