BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu #694905 przez Agusia83
Gochens, ja tez cosik czasem wyczuwam, ale w samej piersi, a nie pod pacha...jutro zapytam poloznej...

A jak Alanek spi Ci w nocy? Bo Artus bardzo ladnie...czasem musze go wziasc do lozka i nakarmic na lezaco, bo oczy mi same leca...i wowczas razem zasypiamy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #694954 przez Hania84
Kubuś śliczny :)

Agusia - ja mam często guzki pod pachami...zresztą gdzie ja ich nie mam :huh: to są tak jakby węzły chłonne..ale po jakimś czasie same się wchłaniają. Ale zapytaj położne, może u Ciebie to co innego. U mnie pojawiają się jak za długo stosuję antyperspirant pod pachy...jak na jakiś czas przerwę to jest okej.

Lena długo nie mogła zasnąć...w trakcie strzeliła takiego kupala że hej :lol: :silly: Teraz śpi ale co jakiś czas pomiąkuje chwilę...może coś jej się śni. Dziś wypiła przez 24h 650ml płynów. Ogólnie mniej więcej tyle wypija na dobę. Ciekawe czy ta ilość jest okej..ale chyba tak bo widzę, ze jej starcza ładnie siuśki robi i przybiera na wadze :) Już ma ładne pucki hehe :silly:

Lecę spać.

Do jutra laski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695035 przez Gochens
Dzień dobry ;)

Agusia u nas noce podobnie tyle że koło 4 Alan zaczyna się kotlowac, wygląda to jakby mu się coś złego śniło, napina sie i prezy ,nie płacze ale widać jakby się męczył...
Do tego zauważyłam dziś na buzi małe krostki, myślicie że to może być skaza bialkowa ????? Mam nadzieję, że nie bo suchego chleba jeść nie zamierzam ;////

Haniu wazysz malutka w domu czy u lekarza ? Ja mam wagę lazienkowa ale ona chyba nie ogarnie tych kg

Wstawać mamy !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695092 przez kakaszka
dzien dobry mamuski :)

zdaje relacje, ze u mnie bez zmian, brzuch na miejscu i nie zamierza sie nigdzie ruszyc. cierpliwie czekam na srode, ale juz mi mozg zaczyna wariowac, non stop myslac o tym.

ja od kuzynki dostalam wage specjalna dla niemowlat, wiec bede wiedziala co chwile ile wazy moje cudo. wiec jak ktos chce skorzystac zapraszam do mnie na kawke :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695103 przez cordis
kakaszka to my w zaparte idziemy u mnie też nic się nie dzieje :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695116 przez kakaszka
cordis milo slyszec :) ty jutro startujesz do szpitala? o ktorej planujesz, o 00.00 :D ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695124 przez cordis
wczoraj zaliczyłam taki spacer gigant, że stwierdziłam że nie ma siły żeby mnie po nim coś nie ruszyło... taaaa nawet nie drgnęło;-).

Jutro na 7 mam być na oddziale już, pewnie seria badań i niech myślą i dziecko mi wyciągają:) a jako że mama pracuje w szpitalu..;-) mam nadzieje, że sprawnie pójdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695133 przez kakaszka
no tobie zostalo pare godzinek tak naprawde :)
a u mnie na skierowaniu nie jest napisane na ktora godzine, to chyba znaczy, ze moge startowac o ktorej chce? bo mam plan sie wyspac i na spokojnie ( co jest niemozliwe) pojsc spacerkiem rodzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695144 przez cordis
U mnie też nie pisze na którą mam być, ale wysłałam mamę na zwiady do koleżanek i stwierdziły że mam być na 7, jakieś lekkie śniadanko ( bo nie wiadomo jak się poranek potoczy) z kartą ciąży oryginalnymi wynikami na grupę krwi + te moje paciorkowce co sobie wyhodowałam :angry: . No i wiem, że na wstępie usg, ktg i normalne badanie a potem decyzję podejmą co robić czy kroić czy wywoływać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695148 przez WisniaJ
Uf po meczącym kolkowym wczorajszym dniu mieliśmy spokojna noc i dziś zapowiada się spokojny dzień... Na jutro zarejestrowałam Gabi do pediatry bo dalej ma katarek... Przy okazji spytam co z tymi kolkami można jeszcze zrobić... No i pojawi się jej na twarzy krostki, dosyć sporo... Przypuszczam, ze to trądzik niemowlęcy ale i tak wole to skonsultować z lekarzem.

Zaraz może Gabi uśnie to w końcu zabiorę się za wysprzątanie łazienki. Jutro lekarz, w środę wizyta koleżanki a w czwartek w końcu u ginekologa :) Nie wiem, kiedy ja odpocznę. No ale w czwartek świętujemy z tatą i dziadkami pierwszy miesiąc :) i rodzice jada sobie na 2 tygodnie do Grecji a my jedziemy się porządzić u nich trochę na ogrodzie wiec zamierzam iść do sklepu kopic sobie jakiś piękny strój i zjarać skore na mahoń :lol:

Kakaszka kochana kiedy ty do tego szpitala idziesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695162 przez kakaszka
wisnia w srode dopiero :( ja zwariuje do tego momentu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695164 przez rysa
Po 3meczacych dobach(spalam dzoennie moze 3godz),dzisiaj Filip spal w nocy 4godz,3godz i teraz znowu juz od godz :).Takze wkoncu dal odpoczac mamie ;).Mam nadzieje ze to faktycznie 3mies sa najgorsze a potem wszystko sie normuje.

Gochens nie przejmoj sie tymi krostkami na buzi,moj Filutek tez takie ma,pani doktor powiedziala ze to tzw tradzik niemowlecy ktory jest normalny i sam przejdzie.No i Filip tez ma taki niespokojny sen, az mi go zal bo nie dosc ze tak malo spi to jeszcze sie tak meczy :(

Dziewczyny Kakaszka,Cordis wypychajcie wasze dzieciatka juz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695165 przez Kasiasia
Witajcie

ja ledwo zyje.
kolka meczy jak choleera. Synus teraz nawet spokojnie nie da sie przewinac. ciagle placze bo ma czeste napady kolek. swoim super laktatorem za szesc stow na dzien odciagam 30ml mleka..
masakraaaaaaaaa
jak wy dajecie sobie rade dziewczyny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #695182 przez WisniaJ
Kakaszka a pytałaś gina o ten masaż? :) W sumie to już tylko dwa dni i będziecie razem, te ostatnie dni najgorsze bo najdłużej trwają... Później to już leci, u nas zaraz miesiąc a ja nie wiem kiedy to minęło :ohmy:

Rysa ja też mam nadzieję, że te pierwsze trzy miesiące są najgorsze, a później się normuje, bo wyglądam jak zombie nie pamiętam kiedy się wyspałam... :dry:

Kasia co ty to albo coś z tym laktatorem nie tak albo mało pokarmu masz, może przejdź się do poradni laktacyjnej? U nas też kolka nie chce ustąpić...

Haniu Gabi na dobę wciąga 750 - 850ml... :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #695237 przez Hania84
Witam

Dziś Lenka wciąż chce na rękach. Jeszcze nie zjadłam śniadania. Ale zdążyłam chociaż pomyć jej butelki i wstawić pranie. Ale tylko tyle.

Dziewczyny a może wsze dzieciaki jak tak się prężą podczas snu to mają sen płytki właśnie ? Bo takie małe dzieci mają dwie fazy snu. Płytki i głęboki.

Gochens ja nie mam wagi w domu. Ważyła mi położna małą jak przychodziła. Teraz nie wiem ile mała waży...ale jak we czwartek pójdę do pediatry pierwszy raz to może się dowiem :)

U nas dziś gorąco. Zastanawiam się czy pójść na miasto...ogólnie mi się nie chce...ale proszek do prania mi się skończył i wkładki higieniczne.

Współczuję Wam tych kolek. Moja odpukać nie ma jak na razie. Ale podaję jej wieczorem krople Sab Simplex a rano BioGaie. Czytałam, że można podawać oba jednocześnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl