BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu #695946 przez rysa
Kakaszka wszystkiego najlepszego!Nie denerwuj sie,jeszcze moment i zobaczysz core :)


Wisnia podaj linka do tych Pampersow.Testowalismy Dady ale Pampery zdecydowanie lepsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #695949 przez WisniaJ
Witamy mamy :lol:

Na wstępie - Kakaszka sto lat kochana Gochens ma racje bierz faceta pod pachę i korzystajcie z dzisiejszego wieczora bo nie dość, ze to twój dzień, to jeszcze was ostatni we dwójkę :) wiec zapomnij o wszystkim i spędźcie ze sobą miły wieczór :)

A my już po nocce pierwszej a cycku :lol: Gabi usnęła o 20.20 i spala prawie do 1 :) później pobudka o 4, 6 no i teraz śniadanko. Cycki póki co nie bolą oby tak zostało :) Na 12 idziemy do pediatry zobaczyć co to za krostki no i ten katarek skonsultować. Mam nadzieje ze dziecko mi się nażre i da mamie prysznic wziąć i włosy umyć żebym nie wyglądała jak zombie - czupiradlo :P

Gochens ja bym się chyba i tak bala wyjść z psem z ta niania. Jaki to cudo ma zasięg? Może tez spróbuje :)

Rysa łap - dwie aukcje jedne z iloscia 175szt druga 216: allegro.pl/pampers-oryginalne-niemieckie...szt-i3336939324.html pampers.strefamarek.allegro.pl/pampers-p...baby-2.html#sma-opis

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #695974 przez Gochens
Wisnia zasięg ma 200 m. Ja wychodzę z sucza nie od razu jak Ali usnie, czekam aż zapadnie w głęboki sen a na kamerce widzę czy otworzył oczka czy tylko np ma jakis tik także dla mnie zajebista sprawa, mogę robić wszystko obserwując przy tym małego a mamy dość spore mieszkanie bo prawie 100 m więc salon jest trochę dalej od pokoju małego. Polecam w każdym razie.
Wypytaj o te krostki ja jutro mam polozna więc też się dowiem a z brzuszka mam wrazenie że mu zaniknely ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696051 przez Marta1985
Kakaszka wszystkiego naj :-) samych sZczęśliwych chwil q macierzyństwie :-)

Wisnia wypytaj o ten trądzik koniecznie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696065 przez WisniaJ
Gochens ale macie salony to my wpadamy na wakacje :D A jak sterylka twojej suczy? Jak jej się goi i w ogóle ile płaciłaś? Bo my też myślimy o tym a jest świeżo po cieczce teraz więc to dobry moment :)

Moja gwiazdeczka jak o 9 zasnęła tak jej nie ma :) Śpiulka sobie smacznie na brzuszku może jej glutki trochę wypłyną niżej to w końcu jej noska wyczyszczę biedactwo się męczy z tym katarem... :( Marta wypytam ale jestem raczej pewna, że to to :) Spytam, ile to w ogóle trwa bo widzę, że nie tylko Gabi się z tym boryka ale chyba większość naszych bobasów na forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696066 przez kakaszka
dziekuje dziewczyny :)

ja to sie chyba dzis nie nadaje do towarzystwa jakiego kolwiek. juz zdarzylam sie poklocic z moim jak cholera. teraz ide sobie kupie cos slodkiego i sie nazre ostatni raz i pojde spac :) taki mam plan.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696083 przez Ikunia1910
czesc dziewczynki.

Kakaszka 100lat :kiss:

Szósteczka zdrówka Ci życzę.

My zaliczyliśmy ostatnią juz wizyte położnej. I pomału zaczynam pakowanie bo w sobote wyjeżdżamy nad jeziorko :)
nunia spi a ja robię schabik w sosie jogurtowo ziołowym :side:

Jest piekna pogoda po obiadku jak sie uda to wystawie swoje zmarznięte kości na słonko na balkonie :blush:

Milego dnia mamuski.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696086 przez Kasiasia
kakaszka wszystkiego naj naj naj!!!!!!!!!!!!!!!! Moze córcia zrobi Ci dzis prezencik? Zycze Ci żebys odnalazla sie jako mama!!!!!!!!!!

Wczoraj byłam w rossmanie. Dziewczyny pampersy tam sa bardzo tanie. Niektóre nawet tansze niz dada w biedronce. do tego dostalam kate rabatową. Polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696097 przez Gochens
Wisnia zapraszamy !!!
Za sterylke placilam 350 i to cena już z całą opieką aż do chwili zdjęcia szwów wiec cena napraw de dobra....Tequila czujesie dobrze dziś na dworze juz za patykiem chciała latać , rana się nie interesuje więc jest git !
Muszę się zatem wybrać do rossmana akurat chusteczki mi się skończyły też więc musze zakupić.

Kakaszka dziś Twoje święto wiec sie nie denerwuj ;*

Ikunia dobrze masz z ta działka, my we wrześniu chyba skoczymy na tydzień gdzieś...może morze ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696099 przez Kasiasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #696177 przez violcia00
A ja jestem wkurzona bo nie wiadomo czy uda nam sie pojechac do Pl tak jak zamierzalam,maz byc moze dostanie nie dlugo prace a tak od razu nie dostanie urlopu,a teraz jak tak siedzi na bezrobociu to moznaby bylo pojechac na dluzej.

Kakaszka wszystkiego dobrego :kiss:

Oskarek nie dawno zasnal a od rana marudzil,ja zaraz ide na taras bo ladnie slonko grzeje i ide poprawic opalanko ,chyba ubiore przynajmniej gore od stroju kapielowego,mam nadzieje ze zaden sasiad mnie nie podgladnie :lol:

A chusteczki to u mnie ida jak woda,musze znow kupic nastepna paczke albo od razu kilka i wkladki laktacyjne-bo ostatnio kupilam taki badziew ze mimo wkladek przemaka bluzka :angry:

My mamy w sierpniu pierwsze szczepienie malego,az sie boje jak na to zareaguje :huh:

Milego dnia dziewczyny.

A tu usmieszek mojego synka,dla takich chiwl warto zyc :blush:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696185 przez srenka_918
Witam Was ;) niestety jestem jeszcze 2w1... Kurczę czy w szpitalach muszą mieć taki wieczny czas? stwierdzili że nie ma pośpiechu do wywoływania bądź cesarki bo dziecko nie ma jeszcze 5 kg!!! Jak ja mam takiego bąka wielkiego urodzić??

Trzymajcie kciuki, bo 2cm rozwarcia mam ale skurczy brak, jednak wciąż mam nadzieję że już niedługo zrobią cesarkę, mięśniaki mnie bolą że nogą ruszyć czasem nie mogę aż cały bok mnie rwie a w miejscu gdzie jest robi się "głowa" ale oczywiście lekarze wiedzą lepiej że to nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #696195 przez aleksiaa88
Najgorsze chyba jest to czekanie w szpitalu i jeszcze słowa jeszcze czas poczekajmy może coś się zacznie, dobrze że mi się samo zaczęło.

Wszystkiego dobrego Kakaszka pomyśl już bliżej niż dalej do dzidzi

Przed spacerem nakarmiłam wyszłam na podwórze i co po 10 minutach stwierdził, że jest głodny, jak go porządnie nie nakarmię to nie mac o wychodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #696222 przez violcia00
Srenka co to za lekarze?? skoro masz juz 2 cm rozwarcia to powinni Cie zatrzymac w szpitlu :unsure: moze sie myle???przynajmniej tak u mnie bylo ale ja mialam tez skurcze.no to zycze powodzenia,5 kg dziecko masz urodzic.moze niech poczekaja jak dobije do 10ciu kg?! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #696230 przez WisniaJ
Kasiu my juz nie używamy Newbornów Gabi przeszła na dwójki :)

Gochens to faktycznie cena całkiem spoko, muszę pomyśleć poważnie nad tą sterylką. Co do morza - my mamy 100km i zawsze jeździmy, ale z Gabi chyba w tym roku sobie odpuścimy, bo moja koleżanka była z synem kilka lat temu jak miał 2 miesiące i złapał zapalenie płuc... Wiec wole nie ryzykować :/ Ale z pewnością podrzucę Gabi dziadkom z pudłem mleka modyfikowanego i na jeden dzień sobie sami skoczymy :)

Violcia my używamy jednej chusteczki do jednego przewinięcia :lol: Co do szczepień to my mamy już z 2 tygodnie... Trochę się boję :/

No a u lekarza w sumie nic ciekawego, na buźce to trądzik i mamy się nie martwić bo może się pojawiać i z pewnością stale będzie. Z resztą po dzisiejszej nocy prawie znikł. A katarek na szczęście jest tylko katarkiem i mamy podawać witaminkę C i zakrapiać nosek solą i wysysać aspiratorkiem dalej wiec a szczęście to nic groźnego :)

Srenka trzymam kciuki :) mnie przy 3cm w szpitalu zostawili już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl