BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 6 miesiąc temu #90225 przez MoNiaaa
ok jakbys sie czegos dowiedziala to daj znac bede wdzieczna a w weekend mojemu dam do sprawdzenia a jak nie sprobuje sie skontaktoac ze sprzedawca poki jest gwarancja.

a mam jesczze takie pytanko jak ubieracie dzieciaczki na taka pogode??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90248 przez Renia2108
Widzialyscie to: dziecko.onet.pl/1419,1,1,3-latek_wazy_60...ogramow,galeria.html ?! Matko kochana to dziecko warzy wiecej ode mnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90250 przez martela89
Ja ubieram na body kurteczkę,ale nie zimową jak wieje to pod spodnie rajtuzki,a jak nie i jest bardzo ciepło to same spodenki. I na głowę cieńsza czapka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90252 przez iwkaa
o matko martela Maja by mi umarzla chyba(ale to twoje zdanie!:)
ja body z dlugim lub krotkim rekawkiem bluzeczke z dlugim rajtuzki obowiazkowo i spodnie no i futerko:) tez mam czasem klopot nie wiem jak ubrac np tak jak dzisisj strasznie wieje malo glowy nie urwie bo w zimie nie mialam problemu cala zime w kombinezonie chodzila to jak by nie byla ubrana to nie umarzla:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #90259 przez alutka1011
Ja zakładam body bluzkę rajtuzki spodnie skarpetki i kurteczke :) Iwka czasami masz fajną pisownie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90273 przez wola82
A czy cieplo macie w Polsce bo u nas 21 stopni prawie wogole wiatru i jak sie Synus obudzi to idziemy na plac zabaw sie pohustac :blink:

Ja malego ubieram tak samo jak Alutka Maje no i do tego cienka czapeczka koniecznie ze sznurkami bo lobuz sciaga :)

A ja za dokladnie 3 tygodnie juz bede spakowana i wyruszamy do Polski hurrrra :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90277 przez iwkaa
u mnie jest 12 stopni ale strasznie wieje zimny wiatr:(
alutka nie wiem co masz na mysli???:) jesli chodzi o bledy to szybki piosze i nie zwracam uwagi na to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90278 przez wola82
Renia2108 napisał:

Widzialyscie to: dziecko.onet.pl/1419,1,1,3-latek_wazy_60...ogramow,galeria.html ?! Matko kochana to dziecko warzy wiecej ode mnie!


Tez sie na to dzisiaj natknelam MASAKRA Doslownie male sumo, i tez wiecej wazy niz ja :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90283 przez alutka1011
U na delikatny wiaterek i 20 stopni.No tak jeszcze czapka :)
Iwka spodobało mi się umarzła i tatowi :laugh:
Muszę dzisiaj powiedzieć mężowi żeby założył huśtawkę i się będziemy razem huśtać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90293 przez paulinkaaa2202
ja body, rajstopki i albo taki ciepły polarowy pajac albo na to spodenki i kurteczkę tylko moja na spacery lezy jeszcze w gondoli na to kocyk i tyle jest jej ciepło na bank

A dzisiaj nie lubię takiej pogody co z tego że jest 14C jak tak wieje że głowę może urwać :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90398 przez martela89
iwka moja mała nie lubi być ciepło ubrana zaraz płacze i jest cała zgrzana i ma potówki.
Ona jest taka jak ja :)
Zawsze ubieram ją tak jak siebie :)
Ona jest zimnolubna :)

W zimie jej ubierałam body na body bluzeczka i kurtka,cienkie spodnie i do śpiwora :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90405 przez monami
Hej,


U nas choróbsko okazało się zwykłą trzydniówką. Dziś Zuzia ma wysypkę. Zmieniłam przychodnię, nie chcę z byle powodu faszerować dziecka antybiotykami a tam, gdzie chodziłam z Zuzią to norma.
Teraz jesteśmy w fajnej poradni, lekarzami pediatrami jest małżeństwo :) No i panie w rejestracji uprzejme i umawianie na godziny --> bardzo mnie to cieszy, już nigdy nie będę przesiadywała w poczekalni godzinami :)

A..i jeszcze jedno. Gdyby któraś z Was chciała fotomontaże wielkanocne ( króliczki, jajeczka itp. ) kontaktujcie się ze mną mailowo.
Pozdrawiamy Was :***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90516 przez MoNiaaa
kurcze martela mi tez sie wydaje ze za cienko ja ubierasz ale to twoja sprawa oczywiscie :)

ja zawsze ubieram dlugie body na to bluzeczka obowiazkowo rajtuzki skapetki spodenki i czapeczka mam tylko problem czy jeszcze na to bluze ubierac?? no i oczywiscie kurteczka :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90569 przez martela89
Body z długim rękawem i kurtka to za cienko? Może dla was ale mi zawsze lekarz powtarza ,że dziecko ubieramy tak jak siebie bo ono jest takim samym człowiekiem tylko małym,tym bardziej,że Vanesska nie lubi ciepła,bo co innego jak dziecko lubi :)

I myślę ,że jakby była ubrana za cienko to by chorowała,a ani razu chora nie była,można powiedzieć,że ja nie wiem co to jest chore dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90583 przez Emme
szczerze mówiąc to ubieram podobnie jak martela. jak jest cieplej to zakładam body i rajtuzki (czasem jeszcze skarpetki lub butki) na to taki komplecik (w chwalmy się dzieciaczkami dodałam zdjęcie, to widać bluzę) no i bawełniana czapeczka, jak jest chłodniej to ocieplane spodnie i kurteczka (też kiedyś dodałam zdjęcie) i oczywiście przykrywam kocykiem (albo polarowym albo grubszym).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl