BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 6 miesiąc temu #90767 przez martela89
Gosiaczek jak były te ciepłe dni to ja małej tez tylko sweterek zakładałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #90772 przez Gosiaczek31
A tak dziś szykowaliśmy się na spacerek

żeby nie było mieliśmy jeszcze kocyk
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90818 przez Groszek
Martela identycznie ubieramy Maluchy :)
Body z długim rękawkiem i na to kurteczka, choć ostatnio jak wychodzili to zamiast kurtki Michał miał bluzę spodnie skarpetki i adidaski :lol: i czapeczkę taką cieniutką :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #90823 przez Renia2108
To ja ubieralam rajstopki, spodnie jakies, body krotki rekaw , bluzka jakas cienka i kurtka ale zalezy jakie body, jak jakies cieplejsze to sama kurtka no i kocyk.

Moja zaczelam gadac mama, baba :D Ale cyrk heh, wczoraj jej sie jakos wzielo i lezy i ciagle mama, baba i tak gada na okraglo. A jak jej cos robie i jej sie nie podoba to "mama, mama, mama!!!!!" Juz wczesniej te magiczne "mama" powiedziala ale od wczoraj to przechodzi sama siebie heh.

A Lukaszek sliczny, moja niunia jak czasem mine strzeli to mozna ze smiechu paść :D Albo jezyk malpa wyciaga jak ja jej tez pokazuje. Glowe tak na bok odchyla i patrzy - smiesznie to wyglada. Albo siedzi na kolanacg i glowa raz leci w jedna, raz w druga strone i tak kilka razy robi :D

I choroba powoli przechodzi :) Juz taki kaszel mokry jest odkaszlujacy i malo kiedy kaszle wiec mysle ze bedzie ok:)

A tu sobie siedzi :D Ale przewraca sie jeszcze troche , i od raziu siup na brzuszek! A jak mniejsza byla tak nie lubila na brzuszku lezec a teraz bez przerwy i podnosi ten maly tyleczek. :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90829 przez Groszek
Śliczna jest :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90846 przez Renia2108
Porobie dzis wiecej fotek bo to juz skonczyla 7 miesiecy wiec trzeba miec nowe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90850 przez wola82
Sliczna Natalka :laugh:I oby juz sie jej te chorobska nie czepialy.
Renia a jak znosicie rozlake z mezem, jesli moge zapytac? :blush:

My jak dzisiaj bedziemy wychodzic na spacerek to stwierdzilam ze troszeczke lzej ubiore Lukasza bo u nas juz jest 14 stopni, a to prawda ze dzieci nie zdrowo jest przegrzewac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90871 przez Renia2108
Wola narazie nie narzekam. Gadamy codziennie na skype wiec ok. On strasznie teskni za Natalką a jak sluchal wczoraj jak gadala wlasnie to mamam, baba to juz wogole. Ale kamere kupie wiec bedzie troche lepiej. Ja sobie od niego odpoczne! :D Narazie nie tesknie jeszcze hihih:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90926 przez paulinkaaa2202
To racja że gorsze jest przegrzanie niż wychłodzenie....

Moja cały czas tak cmoka i wystawia język jakby lizała górną wargę :D
pluje też cały czas a jaką z tego ma radochę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90928 przez asia26
a ja jestem happy bo moja juz od 2 tyg gdzies przestala wszystkich opluwac a tak to normalnie wszyscy zapluci byli bo kto sie tylko zblizyl to ta zaraz jechala :) a jezyk to ciagle ma na wierzchu bo wzystko musi wylizac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #91011 przez wola82
Ehh taka pogoda jak dzisiaj to normalnie do dzialania zacheca :laugh: wlasnie skonczylam okna myc.A lukaszek juz spi poltorej godziny to chyba wie oco chodzi :silly:

Takie razlaki dobrze robia, ja z moim P tylko przez tydzien nie bedziemy sie widziec bo po tygodniu dojedzie do nas do Polski, ale za to w czerwcu wyjezdza na szkolenie na miesiac to zobaczymy jak to bedzie :)

A dzisiaj jedziemy mezulka w pracy odwiedzic, troche mam stresa bo wszyscy po niemiecku gadaja a ja jakos jeszcze sie nie zebralam na odwage zeby przy Patryku mowic po niemiecku, bo sie normalnie smieje ze mnie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #91022 przez MoNiaaa
mi sie wydaje ze ta pogoda jeszcze zdradliwa jest i ubieram Julke cieplej ale nigdy zgrzana nie byla jak ja rozbieralam wiec jest ok :)

a dzis proboje na nozki stawac sama :) jak lezalysmy na lozku to oparla rece na moim brzuchu i na nozki wstawala :)

a teraz zamoczylam jej chrupka w jogurcie to zlizala i tak jej posmakowalo ze wypuszcza chrupka jak jej zamocze to zlize i znowu wypuszca :side:

u nas pogoda nie za ladna tzn 11 st ale pochmurnie i wieje :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #91128 przez iwkaa
martela89 napisał:

asia,a nie prawda :blink: bo Emme robi podobne tzn podobne ubiera Tolę :)

prawie bo jeszcze przykrywa ja kocykiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #91136 przez iwkaa
co my sie tu przezbywamy kto jak dzieci ubiera kazdy ma swoje zdanie i inne ubranka:)
monia patrzylam do tej swojej budy w spacerowce i moze to cos jest nie tak w tym kolku czarnym co laczy sie ta buda tam jest jakas srubka ale my nie odkrecalismy jej zeby nam sie cos nie zepsolo wiec niech twoj m ci to sprawdzi co tylko tam moglo cos sie zrobic a kontaktowalas sie w sprawie gwarancji???
my wybieralysmy sie na spacer ale zrezygnowalysmy bo tak wieje ze szok jeszcze bardziej niz wczoraj az sie boje ze nam okna do srodka wepcha tak gwizdze mam pranie na balkonie mam nadzieje ze po sasiadach nie bede zbierac pozniej maji ubran:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #91145 przez MoNiaaa
iwka dzieki za pamiec :) ja tam cos ponaciagalam i jest troszke lepiej juz mi nie skacze jak jade :side:

u nas tez tak wieje :(((( a na zakupy musimy isc bo maz dzis przyjezdza i nawet nie mial by co zjesc :ohmy:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl