BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 6 miesiąc temu #89732 przez iwkaa
Dzisiaj na spacerku tez nie bylysmy jednak Maja juz prawie nie kicha i juz jej z nosa nic nie leci nie wiem co to bylo czy jednodniowe czy co ale fajnie ze jej przeszlo jutro juz napewno wyjdziemy na spacer:)
ja mam spacerowke pozyczona od kuzynki bo tez mam wozek 2w1 ale nie zamieniala bym sie za nic w swiecie za ta spacerowke co mam
ma plastikowe kola i zle sie prowadzi a w moim mam pompowane i oparcie ma do d**** tez zamierzam kupic parasolke bo potzrebuje 2 spacerowki i tez dobrze bede szukac zeby nie kupic czegos do kitu ale narazie sie wstrzymam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89735 przez Gosia
Wybór jest ogromny no i ceny rozmaite. Byłam już oglądać w sklepach, oglądałam na allegro, czytałam opinie. No ale jak ze wszystkim są opinie i dobre i złe. Dosyć fajne są te spacerówki z firmy Coneco i nawet ceny są OK.

Super, że Majka wraca do formy :laugh: Buziaki dla niej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89748 przez Renia2108
Moj Natalek dalej chory :( Z noska cieknie jak diabli, co chwile wycieram.. Kupilam Nasivin moze jej to przejdzie, jutro pewnie do lekarza pojedziemy bo w piatek jej nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89794 przez martela89
A moja niunia daje buzi :woohoo:
Mówię jej "daj buzi mamusi",a ona otwiera leciutko buźkę i się przysuwa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #89808 przez wola82
Moj Lukaszek tez dzisiaj caly dzien kicha, cos ma w nosku bo slychac ale jak chce wyciagnac to nic nie ma, moze to te pylki, bo juz na pewno cos pyli.
Mnie zreszta tez w nosie kreci caly dzien.

Mysmy kupili spacerowke parasolke z Chicco i warto bylo dac troche wiecej jestem bardzo z niej zadowolona jest leciutka i dosc dobrze sie prowadzi, a nie planowalismy jej kupowac tylko niestety nasz wozio 2 w 1 zepsol sie po 5 miesiacach a konkretnie buda i nic sie raczej z tym nie dalo zrobic :angry:

To super Vanessia teraz bedzie buziaczki rozdawac :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89897 przez MoNiaaa
martela kiedys wstawiala linka do spacerowki moja szwagierka i kumpela maja podobne i sa zadowolone a parasolki z tego co slyszalam nie sa zbyt dobre i zle sie prowadzi jedynu ich plus to ze sa male i lekkie.

a ja mam pytanie do iwki bo ty chyba masz wozek jumper x i ja wlasnie zmienilam na spacerowke ale buda jest beznadziejna sama sie sklada i nie jest taka sztywna tylko lelawa taka i nie wiem czy ja cos zle zalozylam czy one takie sa??? i do kosza na zakupy starsznie ciezko sie dostac ;/ nie orientujesz sie czy mozna ta spacerowke jakos zamontowac zeby byla wyzej??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89913 przez martela89
Monia ja i iwka mamy warriora tez tako,ale ja mam sztywną budę,fajnie się składa :)

Na spacerku :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89921 przez wola82
Ja tez tak myslalam ze parasolki sa niewygodne do prowadzenia, dopoki sama sie przekonalam ze tak nie jest i teraz nie zamienilabym na inny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89922 przez MoNiaaa
kurcze to nie wiem czemu moja taka lewa jest i jak chce ja rozlozyc cala to sie sklada;/ a w gondoli tak nie bylo byla taka blokada i musialam guziczek wcisnac zeby ja zlozyc. a zalozylas ja tak jak byla w pudelku czy cos tam ustawialas???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89927 przez martela89
Nic nie zmieniałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89930 przez MoNiaaa
kurcze to nie wiem co jest z moja buda bo jakos nie wydaje mi sie zeby taka roznica byla i chyba w zadnym wozku buda sie sama nie sklada...???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89939 przez Renia2108
Martela ja mam ta sama kurteczke co masz na zdjeciu tylko zamiast niebieskiego różowe :D Sliczne to jest!:D Gdzie to kupilas ? Bo ja dostalam juz dawno..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89986 przez Groszek
My mamy spacerówkę typu parasolka i jestem mega zadowolona :) mnie się wizualnie podoba i Michasiowi dobrze w niej jest :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90007 przez wola82
MoNiaaa napisał:

kurcze to nie wiem co jest z moja buda bo jakos nie wydaje mi sie zeby taka roznica byla i chyba w zadnym wozku buda sie sama nie sklada...???



Oj Monia u nas sie sama skladala, nie blokowalo sie wogole, az w koncu ja trafilo.
to zalezy tez na jaki sie wozek trafi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #90063 przez alutka1011
Ale tu ruch!
Ja mam taka zieloną allegro.pl/hit-wozek-spacerowka-coneco-i...din-i1511726838.html jak dla mnie ok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl