BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 6 miesiąc temu #88435 przez martela89
monami napisał:

Hej,

U nas tez średnio..Wczoraj Zuzia dostała lekkiej gorączki, dziś trochę więcej. Dajemy leki na obniżenie temperatury, po nich jest ok ale potem znowu.. Poza tym zero innych objawów, zero kaszlu czy kataru. nie wiem, co się przyplątało...

Pozdrawiamy.


monami może ząbki,Vanessa gorączkowała jak jej ząbek szedł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #88437 przez asia26
Monami moze zabki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #88521 przez iwkaa
monami jak to przeczytalam tez moja pierwsza mysl to zobki pewnie juz tuz tuz ale bedzie dobrze biedne te dzieciaczki jak choruja kurcze ja to az sie boje jak to bedzie jak Maja cos lazpie (odpukac!!) nie wiem co to kaszel katar nawet biegunka jak pomysle jak to bedzie wygladac to sie boje tak bardzo jak by byla taka malenka jak po narodzinach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #88539 przez wola82
Oj biedne sa te dzieciaczki jak choruja, a tym bardziej ze nie moga powiedziec nam co im dokucza :(
Jeszcze jest druga mozliwosc Monami ze goraczka trzydniowa, albo zabki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #88541 przez Gosiaczek31
Dużo zdrówka dla Natalki i buziolki :kiss:

Myslałam że Kubie przyplątała się jakaś gorączka bo był taki gorący ale jak mu zmierzyłam to ok. Usnął mi dziś przed kąpielą i śpi cały czas. Przebudził się tylko na jedzonko. No cóż dzień dziecka dziś się nie kąpiemy :woohoo:

Kurcze zamówiłam Kubie materacyk na allegro i chyba zostałam oszukana. 2 tyg czekam na przesyłkę i nic. Koleś nie odpowiada na maile, ani na tel, a ostatnio go nawet wyłączył. Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim? Czy jest jakaś szansa na odzyskanie kasy? Wkurzyłam się :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #88572 przez Groszek
Biedna Natalka, mam nadzieję że przejdzie...
Zuzik trzymaj się cieplutko :kiss: gorączka może być 3dniowa, albo faktycznie ząbki idą :)
Gosiaczek jeśli się nie odzywa zawsze możesz napisać do allegro i przedstawić sytuację... Powinni pomóc :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #88806 przez iwkaa
gosiaczek ja tez mialam taka sytuacje chyba jak kupowalam lozeczko rok temy czekalam na przesylke miesiac ale przyszla tez psalismy i nikt nic sie nie odpisywal poszukaj telefonu do tego allegrowicza jak nie ma to jeszcze poczekaj tydzien gora 2 czasem ktos weznie urlop luc cos komus wypadnie przez przypadek i nie zostawi wiadomosci na allegro ja mym zaczekala jeszcze a pozniej dzialaj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #88886 przez Gosia
Ja też miałam taką sytuację z allegro, ale kasę odzyskałam :) Tylko kontakt ze sprzedającym był OK Zawsze odpisywał na maile.


A wczoraj moja Majusia powiedziała MAMA :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Cudowne, wspaniałe, super, ekstra uczucie :laugh: Taj jej się to spodobało, że mamowała przez cały wieczór i nawet w nocy jak się obudziła to stanęła w łóżeczku i powiedziała MAMA :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #88900 przez Groszek
Gosiu to musi być cudowne uczucie:) ja nadal czekam :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #88929 przez alutka1011
Ale ci Gosiu zazdroszczę moja wczoraj powiedziała "papa' "tata" i "baba" ogólnie wszystko oprócz "mama" :dry: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #88967 przez iwkaa
wczoraj pisalam ze maja zdrowa a tu dzisiaj katarek sie pojawil co perawda niewielki jak narazie i oby sie nie powiekszyl napiszcie prosze co wy dawalyscie na katarek???? bo ja jestem uwieziona w domu nie chce z nia wychodzic dzisisj ani jutro i moz by mi cos kupil w aptece ale nie wiem co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89005 przez paulinkaaa2202
Iwka do odciągnięcia kataru gruszka albo aspirator frida i dobrze nawilżyć śluzówkę wodą morską Sterimar dla dzieci.

Mojej na taki większy katarek pomagały kropelki ale one są na receptę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89037 przez martela89
Vanesia mówi mama cały czas ,nawet jak się w nocy obudzi to mnie woła i jak mnie widzi to się cieszy :)

A i dzisiaj kupiłam jej łóżeczko takie zwykłe ze szczebelkami bo turystyczne jest super ale do momentu aż trzeba je obniżyć po pierwsze to jest bardzo nisko,a po drugie to mała się denerwuje bo nie ma się za co złapać i podnieść,a teraz to już fajnie wszystko widzi i jest zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #89055 przez iwkaa
aha dzieki paulinka aspiratora nie mam ale zamierzam kupic narazie gruszka wystarcza a nosek caly czas nawilzamy ta woda naewt jak nie ma katarku czli narazie ni wiecej mam nie robic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #89087 przez Gosiaczek31
iwkaa napisał:

gosiaczek ja tez mialam taka sytuacje chyba jak kupowalam lozeczko rok temy czekalam na przesylke miesiac ale przyszla tez psalismy i nikt nic sie nie odpisywal poszukaj telefonu do tego allegrowicza jak nie ma to jeszcze poczekaj tydzien gora 2 czasem ktos weznie urlop luc cos komus wypadnie przez przypadek i nie zostawi wiadomosci na allegro ja mym zaczekala jeszcze a pozniej dzialaj!


No właśnie rozmawiałam z nim w zeszłym tygodniu i powiedział że wysłał. Miał mi na drugi dzień przysłać nr paczki i do tej pory cisza. A w telefonie włącza się poczta. Rozpoczęłam spór na allegro ale to trwa 30 dni. Jak pech to pech :angry:

Byliśmy dziś u lekarza. Kubuś waży 7985g.

Iwka w sprawie katarku nie pomogę bo Kuba nigdy nie miał. Ja myślę, że możesz wyjść z malutką na spacer. Taka ładna pogoda, że szkoda siedzieć w domku. A nie powinno jej to zaszkodzić. Ale to tylko moje zdanie.

Kurcze złapałam chyba jelitówkę albo coś mi zaszkodziło. Mam taką rewolucję żołądkową, że chyba będę spać w wc :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl