BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #83324 przez Asik
Qwa co jest grane...weż te testy i idz sie do gina zapisać , ale tylko jak @ przyjdzie czego Ci nie życzę kochana,wszystko mu powiedz, wydrukuj sobie wykres temperatur i może on Ci udzieli jakiejś sensownej odpowiedzi .
aaa i nie gadaj takich głupot !!! bo ja się przejadę i Ci wleję :P ale hmm tez miałam takie chwile zwątpienia i wiem doskonale jak to jest :kiss: :kiss: :kiss:

Ja tam trzymam dalej kciuki bo tempka skoczyła a @ nie ma :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83326 przez Lacrijka
ASIKU - kilka dziewczyn na SM mi pisało, ze moze powinnam fl zaznaczyc od 27 d.c bo ten skok był spory i to by sie zgadzało wtedy, jak miałam ten ostatni spadek 35-36 d.c to mogło byc zagniezdzanie.. Bo skad taka wartosc HCG to nie jest 0,5 czy 1 jak nieraz miałam tylko 3,36.. Opcje sa dwie, albo ciaża sie usuwa albo dopiero sie zagniezdza..
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83327 przez Dorciaition
Lacrijka Asik ma rację!

Madziaska nie nakręcaj się :silly:
Na @ są te same dolegliwości, co na ciąże.
Za kilka dni będziemy wiedzieć.
Trzymam mocko kciuki :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83328 przez madziaska
dzieki dorcia :*
A tak wogole dziewczyny to piekne brzuszki martam, bewipo :)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83329 przez nikusia1988
Lacrijka przykro mi... ale kiedyś musi w końcu nadejść ten dzień w którym zobaczymy 2 tłuściutkie kreseczki :) ja was narazie tylko czytam i od czasu do czasu sie udziele albo zadam pytanie ale już się nie nakręcam, i nie wypisuję tu na forum różnych rzeczy bo to jest najgorsze że @ się spóźnia albo wadliwy test a wszyscy już zaczynają cicho gratulować itp. i wtedy coraz bardziej Cię nakręcają z gratulacjami, i się cieszysz i masz nadzieje a tu taki wielki Zonk. Dlatego moim zdaniem nie ma sensu chwalić czegoś przed zachodem słońca i wy drogie koleżanki nie gratulujcie lepiej nam staraczkom jezeli nie zobaczycie 2 grubych krech lub bety bo później jest nam baaaaardzo przykro że tyle gratulacji bylo a nic z tego nie wyszlo. Taki mały apelek...
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83330 przez Dorciaition
Lacrijka zobacz ktoś miał taki sam wynik.
Zobacz co gin odpowiedział:

Witam, czy wynik beta hcg 3,36 może oznaczać ciążę kilkudniową? Ostatni stosunek był 1.12 i 3.12, a badanie robiłam 7.12. Proszę o odpowiedź. Dziękuję


Z dość dużym prawdopodobieństwem taki wynik może oznaczać młodą ciążę. Powtórz badanie po 2 dniach- wartość bety powinna wzrosnąć min dwukrotnie, żeby potwierdzić ciążę. Czasem przy tak niewielkim wyniku wkradają się też niestety błędy laboratoryjne- ale wtedy przy ponownym testowaniu wynik powinien być niższy. Powodzenia w staraniach;)



Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #83332 przez madziaska
GOSIAK, a TY gdzie sie podziewasz??? zaczelas juz staranka? :)
lacrijka widzisz, nie wszytsko stracone... :)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83333 przez @nulka
Lacrijka napisał:

ASIKU - kilka dziewczyn na SM mi pisało, ze moze powinnam fl zaznaczyc od 27 d.c bo ten skok był spory i to by sie zgadzało wtedy, jak miałam ten ostatni spadek 35-36 d.c to mogło byc zagniezdzanie.. Bo skad taka wartosc HCG to nie jest 0,5 czy 1 jak nieraz miałam tylko 3,36.. Opcje sa dwie, albo ciaża sie usuwa albo dopiero sie zagniezdza..


Lacrijko wszystko możliwe, ludzki organizm jest nieodgadniony i choć jestem nie do konca osobą wierzącą to uważam że to nie tylko my sami mamy na wszystko wpływ i wszystko możemy przewidzieć...
ja z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciążę w 28 dniu cyklu!!!! pamiętam to jak dziś, że tylko wtedy było przytulanko!!! ślepo wtedy ufałam kalendarzykowi :) a dzisiaj wierzę we wszystko i nic :) :) :) więc Twoja teoria na temat zagnieżdżania wcale nie jest absurdalna
Trzymaj się cieplutko a co ma być to będzie i co człowiekowi zapisane
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83338 przez madziaska
ja znalazlam jeszcze cos takiego (wypowiedz lekarza):
Wynik beta-HCG=3, pobrany ok. 3 tygodnia spodziewanej ciąży w większości przypadków wyklucza ciążę. Jeśli badanie było wykonane wcześniej, nie można jej wykluczyć. Wtedy można powtórzyć badanie za np. 2 tygodnie.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83339 przez Dorciaition
Trzeba jeszcze kilka dni poczekać, a wszystko się wyjaśni.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83341 przez Mirella
No Lacrijka nam wlazła w etap załamki, to nawet jak nie teraz to już blisko :lol:

Dziewczyny ale Wy szczupłe w tych ciążach jesteście :D ja to normalnie jak słonica wyglądałam ;) brzuszki super, takie akurat do głaskania, aż się chce pogadać do szkraba co w środku pływa :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83349 przez angellika1
Mirella to poczekaj aż wrzucę swoją fotkę to zobaczysz że ja standardowo tyję i tyje i tyje i tyję ........
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83350 przez angellika1
Lacrijka ja już nic nie napisze bo nic z tego nie rozumiem weź kobieto za 2 dni zrób jeszcze raz betę.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83376 przez bewipo
Lacrijka dla mnie to też dziwne. Mam nadzieję że się szybko wyjaśni.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83388 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Ja wprost od gina. Moj cykl byl bezowulacyjny :(
Miesiac tem tez bez owu...wiec mnie to juz wogole mozna spisac na straty :(

Teraz dostalam luteine na wywolanie okresu...
Na szczescie nie mam zadnych torbieli, oprocz moich malych koralikow na jajniczkach,hehe

Ja tez ide sie dzis upic! z mezusiem na kolacji... coz innego mozna zrobic!:)
caly weekend juz przeplakalam
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl