BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 6 miesiąc temu #83930 przez bewipo
Dziewczyny nie uciekajcie z forum, tu macie wsparcie i zrozumienie. To nie tak, że już nie macie pisać o tempkach, śluzach, itp. Piszcie ile wlezie, zawsze ktoś tu odpowie. Zawsze ktoś pocieszy. Czasem się razem śmiejemy, czasem smucimy, tak juz jest.
Ja wiem, że wszystkim w swoim czasie się uda. Ze swojej strony moge napisać, że też już dawno, dawno chcialam być w ciąży i mieć dzidizusia. Musiałam troszkę poczekać i powiem, że teraz z perspektywy czasu widzę że zaszłam w tym najodpowiedniejszym momencie, kiedy pewne sprawy poukładały się, odeszły w zapomnienie. i teraz jest ten czas kiedy mogę skupić się na sobie i maleństwie w brzuszku.
Życzę wam, żeby ten czas nadszedł dla was jak najszybciej :)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83936 przez MagdaM
Gosiu bo ja nie mowilam, ze odchodze po slowach osob majacych inne zdanie...

Ja Was rozumiem, ale dziewczyny na Boga to jeszcze nie tragedia. Wiem, wiem powiecie teraz, ze sie wymadrzam bo mam fasolke itp... Ale wyobrazcie sobie, ze nie mialam kolorwo - powiem wiecej mialam GORZEJ niz Wy!! Tylko zadna o tym nie wie...
2 lata leczenie, diagnoza, ze nigdy NIGDY nie bede mama. Slyszala ktoras z Was takie cos??
6 miesiecy staran w tym 3 miesiace cykli bezowulacyjnych. A potem szok, udalo sie. Za chwile juz po wszystkim.

Takze... Naprawde zadna nie chce dla Was zle. Chcemy dobrze, jakos Wam pomoc. A wiem, ze mowiac NIE DA sie wyluzowac to sie... klamie... Albo mija z prawda... Bo kazdej, kazdej udalo sie jak wyluzowala. Na mnie napadla Nasza czarownica :kiss: no i sie udalo. I jest. I ja tez sie trzese, ale trzeba wierzyc...

Nie znikajcie tylko czasem posluchajcie dobrych rad. To, ze odejdziecie nie znaczy, ze bedzie Wam lepiej. Wrecz przeciwnie... Wiem cos o tym...

Mam nadzieje, ze nie bedziecie mialy mi za zle tych slow, tylko, ze zrozumiecie. Bo wywalilam z siebie cala historie, ktorej tu raczej nie opowiadalam...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83941 przez Mirella
Diana napisała:

Lacrijka nie o to chodziło, że masz się nie odzywać! :ohmy:
Mirelli chodziło chyba o to, że za bardzo się nakręciłyśmy! I gadamy tylko o tępkach, śluzach itd.!
A jak wynika z wielu opowieści to kobiety zachodziły nie wtedy kiedy był skok, czy śluz płodny, czy jakaś szyja otwarta tylko wtedy kiedy się tego całkiem nie spodziewały!!!


Otóż to właśnie :lol:
Nie chodzi mi ani trochę o to żebyście przestały mierzyć liczyć badać obserwować i co tam która umie jeszcze, pisać o tym tez powinnyście, a jakże, i płakać i żalić też, po to tu jesteśmy, ale atmosfera wokół tego wszystkiego gęsta się zrobiła ostatnio.
Nikusia prosiła żeby nie dopingować i nie nakręcać i ma rację, Majówka i Gosiak zaliczyły bolesne rozczarowanie po naszym nakręcaniu ich. Może nam już cierpliwości brakuje?

Ze mnie jako staraczki to przykładu nie bierzcie, ja nietypowa jestem ;) Chociaż zafasolkowałam w cyklu który definitywnie przekreśliłam ;)

@anulka u mnie to nie jest tak że drugie jak będzie to będzie a jak nie to nie, ja mam w planach dwa szkraby i dopóki tego drugiego nie będzie to zawsze będę miała poczucie że jednego członka rodziny brakuje. A że do starań podchodzę inaczej to dlatego że już większość stresów i presji zaliczyłam za pierwszym razem i wiem ile to warte jest...

Gosiak, no masz ciśnienie na dziecko, norma, a wiesz co jest normą?

Marta, oj :lol: Teraz to już ręce z brzuszka nie schodzą prawda?

Ktoś pytał gdzie się wybieram, Magda chyba? Tak łazi po mnie myśl żeby założyć wątek dla mam takich dzieci jak Klaudia, bo wiem że jest trochę większych szkrabów na forum a ich mamy swojego miejsca nie mają. Ale dopóki mnie nie pogonicie to będę tu czarownicowała dalej.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83943 przez @nulka
pozwolę sobie zmienić temat :)
za 6 dni @
Mirella czaruj żeby franca nie przyszła :) :) :silly:
Dziewczyny proszę o doping :lol: :lol: !!!!!
Nie macie pojęcia jak ja bardzo chcę dziecko....
na pierwsze byłam zła że będzie - dwa miesiące przed maturą sie dowiedziałam!!!!
Moja pierwsza, niechciana fasola ma 21 lat i kocham go jak wariatka, świata poza nim nie widzę :)
I tak samo jak mocno go kocham - chcę drugie dziecko.
Macie pojęcia co ja przechodzę?? :) :) :) co moje stare hormony ze mną robią???
:) :) :) :) :) :) :) :) :)
Wszystkie jesteście normalne!!!! zapewniam Was
i kochane :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83956 przez Lacrijka
MagdaM - piszac to, ze nie bede sie odzywac na forum nie ma nic wspolnego z tym ze sie obrazam.. Nie jestem 5 letnia dziewczynka zeby sie obrazac o byle co.. Sama juz pare razy pisalas ze idziesz stad bo nie mozesz juz patrzec na to jak sie inni ciesza sie z fasolek.. Mnie to nie denerwuje, wrecz przeciwnie..Daje mi to kopa do działania. Wiec prosze, nie zarzucaj mi swoich zachowan. Powiedziałam ze nie bede pisala tylko dlatego, bo rozumiem ze nie chce Wam sie juz czytac o tym czy mi tempka spadła czy poszla do gory, czy sie ze mnie leje śluz czy jest sucho.. To tyle.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83961 przez MagdaM
Lacrijka no i wlasnie nie rozumiesz tego co pisaly dziewczyny i tego co ja pisalam kiedys kiedys... Trudno, nie bede przkonywac kogos do czegos czego nie chce zrozumiec :huh:

@nulka to zaciskam zeby @ nie przylazla :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83963 przez gosiak
Dorcia :kiss:
Majóweczko no przyszło nam dalej walczyć :dry: mam nadzieje że kiedyś i nam się uda :kiss:
Madziaska a jak u Ciebie dziś chyba 28dc no to ładnie na kiedy planujesz test zrobic?
Hmm tak sobie przypomniałam o Iwonie pamięta ktoś? wie ktos co sie z Nią dzieje? Ona chyba wrześniowa z tego co pamiętam, Iwonka jak Nas czytasz to daj znać, i to samo do Nati kochana odezwij się co u Ciebie????

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83964 przez bewipo
Iwonka rzeczywiście wrześniowa, ale sie dawno nie odzywała...

@nulka trzymam kciuki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83969 przez Mirella
Namieszałam, przepraszam...
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83971 przez Lacrijka
Dobra, faktycznie na tym forum jest dziwnie ostatnio...
Poczytam lepiej kasiazke bo nie chce sie denerwowac, odezwe sie jak mi przejdzie i zrozumiem pewne zachowania niektórych tu osób..

Madziaska - trzymam kciuki zeby @ nie przyszła.
Dianka - zeby u gina było wszystko ok
Dorcia - za wysoka bete trzymam kciuki
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83974 przez MagdaM
Lo matko... Majestaty... :huh:
No to racja siedzcie, zrobcie wogole kolko wzajemnej adoracji...

Mirella robisz ten temat?? ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83978 przez gosiak
dobra każda powiedziała co jej na flakach leży, teraz pytanie co robicie na obiad???/ hahah tak na rozluznienie :lol: :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83983 przez Mirella
Na obiad będzie spaghetti z sosem z torebki bo mi się gotowac dziś nie chce :lol:

Tak Madziu, założę go troszkę później, bo już mi buszmenka wstała, a długi wstęp tam sobie zaplanowałam :D
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83986 przez Dorciaition
Anulka, Anulka, Anulka!!! Dopinguje :silly: :kiss:

Madziaska trzymam kciuki! :kiss:

Lacrijko dziękuję :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #83989 przez Dorciaition
Gosiak ja zrobiłam rosołek z makaronem.
A na drugie schabowe, ale tylko dla męża :) bo ja nic oprócz drobiu nie tykam :lol:

A Ty co Gosiak nas wypytujesz, a sama nie powiesz cóż szykujesz? :silly: :silly: :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl