BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 6 miesiąc temu #83499 przez Mirella
Nie wiem czy powinnam to mówić, bo ja się staram na zasadzie będzie to będzie, ale nawet nie wiem kiedy mam mieć @, nie mam pojęcia kiedy miałam @, nie mierzę nie liczę, nie odczuwam, no nic normalnie, ale wiecie co?
Długo tu siedzę to Wam powiem, a co tam, najwyżej mnie wygonicie. Odkąd zaczęłyście na serio pisać o liczeniu mierzeniu obserwowaniu i co tam się jeszcze da robić, to tu się zrobiła jakas nerwowa atmosfera moim zdaniem.
Wyluzujcie deczko, no deczko chociaż ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83505 przez madziaska
Każda zapewne ma swoj sposob na "STARANIE SIE", ale w tym co mowi Mirella cos jest...
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83530 przez Mirella
Znaczy tak dokładnie to ja się nie staram tylko czekam aż wpadnę :lol: I to nawet nie będzie kontrolowana wpadka, tylko wpadka na całego :lol:
Dlatego na liście staraczek mnie nie ma. Jak uznacie że tu nie pasuję to trudno, pójde sobie ;)

Napisałam to co napisałam, bo mam wrażenie że jeszcze nie tak dawno główną cechą naszego wątku był świetny nastrój, a ostatnio ogólne podminowanie. I coraz więcej staraczek milczy, jakby przestały się tu dobrze czuć.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83565 przez Groszek
MagdaM ja też po ślubie II krechy, a przed niestety w 7tc już nic nie było...
Więc może nasze dzieciaczki po Bożemu chciały :lol:

Dziewczyny spokojnie :) pogadajmy o pogodzie :lol: choc może nie, u nas pochmurno :angry:
No i niestety muszę z chusty zrezygnować, bo klusek waży ponad 11 kg,a mój kręgosłup mówi passssss...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83588 przez Diana
Lacrijko, spokojnie nie załamuj się, może jeszcze nie wszystko stracone, a jak nie teraz to przecież jedziecie na wakacje i tego planu się trzymaj! Tulę! :kiss:

Majówka, to może rzeczywiście zacznij przyjmować te leki, albo może idz na konsultacje do innego gina! Będzie dobrze dziewczyno, nie załamuj się!

Mirella dobrze mówi! Ale dostanie po głowie za teksty w stylu "wyrzucicie mnie"! ktoś nas przecież musi na ziemię sprowadzać! :silly: :lol:

Dorcia bardzo dobrze, że lekarz na urlopie bo moim zdaniem to trochę za wcześnie na wizytę! Ja też tak poszłam niecały tydzień po pozytywnym teście i dopa blada nic nie było widać i teraz się denerwuję, ale już jutro do nowego gina idę i mam nadzieję, ze się pozytywnie wyjaśni! :blush: :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83595 przez @nulka
Nastroje na forum są zupelnie normalne, jest tak jak w życiu raz lepiej raz gorzej. A to tylko dowód na to że to forum jest prawdziwe i naturalne i piszą na nim ludzie którzy czują.
Mam świadomość że dużo luźniej się podchodzi do poczęcia drugiego dziecka, i wcale nie daltego, ze jak będzie to będzie. Dlatego, że ma się poczucie, że skoro raz się ten cud już zdarzył to drugi raz jest tylko kwestią czasu, Dziewczyny, które jeszcze nie fasolkowały trudniej znoszą kolejne miesiące starań.
Jestem tu krótko ale jedno wiem na pewno - to forum daje poczucie siły, daje niesamowite wsparcie i uczy. Daje też nadzieję, która czasami się okazuje płonna, ale przecież nadzieja sama w sobie nie jest niczym złym. Wszyscy tu piszą kiedy chcą i kiedy mają taka potrzebę. Ja też czasami tylko czytam i wcale nie muszę się odnosić do każdego tematu.
Uważam też że dzisiejszy poziom medycyny i technika w ogóle to błogosłąwieństwo a nie utrapienie.Mamy 21 wiek więc dlaczego nie korzystać z tych udogodnień? tak jak korzysta się z podróży samolotem bo szybciej tak można zajmować się wykresem, testami owulacyjnymi, wiesiołkiem, salfazinem itp :) ....żeby już!!! Ja powiem ze jestem zachwycona stronami typu sm! Kiedyś musiałam wykres smarować na papierze milimetrowym! Dzisiaj klikam rano i uzupełniam to w minutę, mało tego mam wgląd do innych wykresów, mogę je porównywać itd a to bardzo fajne. A że nakręca??? Cóż... cud poczęcia to nie byle co więc nie mam nic przeciwko temu zeby mu towarzyszyło podniecenie :)
Bo to cud i tak do tego musicie podchodzić, wszystko się może zdarzyć i może się okazać ze wasze kalendarzyki są o kant d..py bo zajdziecoie ww ciążę w najmniej oczekiwanym momencie, poza włąsną kontrolą, ale jeśli można sobie pomóc to trzeba to robić, :)
To forum spełnia swoją rolę. Jesteśmy tu wszystkie w tym samym celu a też zostają z nami te którym się już udało, co znaczy że nic się nie kończy i nie jest to sklep z zakupami a coś w rodzaju odwiedzin znajomych.
Mirella co do Twoich czarów, Twoja magia działa bo każda kobieta wierzy troszkę w horoskopy :) A jak się w coś mocno wierzy to to coś zaczyna działąć!!!! :)
Dziewuszki!!!! Każda z Was będzie mamą, każda w odpowiednim dla siebie czasie!!!!
I bierzcie się do roboty, marzec to tak samo piękny miesiąc jak każdy kolejny.
I apel :silly: :silly: :silly: pozwólcie się cieszyć waszymi testami one mnie kręcą prawie jak własne!!! Nie ukrywajcie się. W KUPIE cieplej :)
wybaczcie za ten zbyt długi post ale musiałam..
Trzymajcie się cieplutko, cycki w górę!! pa
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83598 przez MagdaM
Hej
Majowka to sama zrob badania :) Ja tak robilam ;)
Groszku... Pierwsze II to tez sie nie fajnie skonczyly :( No ale ja trulam, ze nie chce zeby sie urodzilo w miesiacu i znaku dziadka ktorego nie lubie :( moze posluchalo...
natomiast to jest idealnie :laugh: wiec niech zostanie :laugh:
Mirella gdzie sie wybierasz??!! Chyba, ze zle doczytalam :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #83608 przez kaśku
Mirella napisał:

Nie wiem czy powinnam to mówić, bo ja się staram na zasadzie będzie to będzie, ale nawet nie wiem kiedy mam mieć @, nie mam pojęcia kiedy miałam @, nie mierzę nie liczę, nie odczuwam, no nic normalnie, ale wiecie co?
Długo tu siedzę to Wam powiem, a co tam, najwyżej mnie wygonicie. Odkąd zaczęłyście na serio pisać o liczeniu mierzeniu obserwowaniu i co tam się jeszcze da robić, to tu się zrobiła jakas nerwowa atmosfera moim zdaniem.
Wyluzujcie deczko, no deczko chociaż ;)


ooo własnie ;) to nie wyścigi. a ja nie mam z wami o czym rozmawiać B) bo te tempki, śluzy mnie nie dotyczą
swoją droga jakby mnie coś niepokoilo z tempką okresem czy czymkolwiek leciałabym do gina a nie na forum :unsure:
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83624 przez MagdaM
Jestem tego zdania co dziewczyny - Mirella i Kaśku :)
I powiem cos od siebie... Ze sluz plodny to widzialam a dupsko bo zaszlam w nieplodnym :silly:
Co do tempki - mierzylam kiedys ale jak zaczelam sie starac to przestalam. Nie potrafilabym sprawdzac czy opadla czy nie. Za duzo stresow i nerwow a to dobre nie jest!! Lepiej na czuja ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83627 przez Dorciaition
Anulka zgadzam się z Tobą w 100 %. :kiss:

Niestety czasami jest lepiej, czasami gorzej. I normalne jest to, że jeśli kobieta starająca się długo o dziecko, wie, że znowu się nie udało to jest smutna. A my jesteśmy po to żeby ją wspierać, pocieszyć. Przecież zobacząc I krechę zamiast II upragnionych nie będzie nam tu się cieszyła i opowiadała jaka to cudowna pogoda jest. Po to jest forum, aby wspólnie dzielić się szczęściem, ale tez smutkami :(

Ja wierzę, że na każdą z nas przyjdzie kolej.
Wszystko jest gdzieś tam zapisane dla każdej z nas :)

Trzymam za Was kciuki z całego serducha i dziękuję, że jesteście :kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83628 przez Lacrijka
Tak sobie wczoraj juz lezałam w łóżku i analizowałam cala ta sytuacje.. I przypomniałam sobie, ze w zeszła sobote nie tą co byla teraz tylko jeszcze wczesniej, przed impreza zrobiłam sobie test na owu bo mi maz pochował ciązowe i test był pozytywny..i pisalam wtedy ze albo jest owu albo ciaża..i teraz analizujac mój wykres dochodze do wniosku ze jak miałam ten skok powyzej 37 w 27 d.c to jednak była owulacja.. Czyli wczoraj jak robiłam bete, to był to 11 fl. Ja juz nie wiem co z tymi cyklami moimi..Chyba pojde za rada Mirelli i przestane sie bawic w te tempki, sluzy itd.. Od tego cyklu miałam wyluzowac, szło mi dobrze poki moja tempka nie poszla na wyzyny..wiec to jednak zly pomysl na starania..0 kontroli, istny zywioł teraz bedzie i kropka..
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83645 przez Dorciaition
No fakt, jeśli chodzi o te tempki, śluzy to też nie jestem za tym, bo to nie potrzebnie nakręca.

Czytam właśnie ciekawą książkę:
"Wyniki współcześnie przeprowadzonych badań potwierdzają tezę, że kobieta aby zajść w ciąże musi przeżyć orgazm. Wiele kobiet po nieudanych próbach starania się traciło satysfakcję z seksu; zbyt silne dążenie do urodzenia dziecka pokrzyżowało zamiaru poczęcia. Niejednokrotnie dopiero plany adopcji lub odpuszczenie sobie powodowało, ze kobieta zachodziła w ciaże. PRzypadek tez wydarzył się między innymi Natalie Angier, autorce ksiażki "Kobieta. Geografia intymna". "

Wiem, że nie jest łatwo nie myśleć o tym, bo pragnienie jest tak ogromne. Sama wiem o sobie, bo myślę o tym non stop.
Ale może spróbujcie przez jeden cykl nie badać tempki, śluzów itp, a kochać się kiedy macie na to ochotę.

Trzymam kciuki.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83671 przez MagdaM
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a ja myslalam, ze nigdy orgazmu nie mialam no prosze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83736 przez gosiak
Witajcie!
Mirello masz rację trochę inna atmosfera się tu pojawiła kiedyś było lepiej dużo fajnych przeróżnych tematów, teraz rzeczywiście prawie tylko śluzy i temp. i troszkę te wykresy nakręcają:(( prowadziłam go żeby sprawdzić jak w ogóle u mnie "gra" to i tamto, teraz zaczęłam drugi, skończę go ale obiecuję że nie wspomnę tu nic co dotyczy wykresu:) a Ty Mirello ani się waż uciekać no :P :P
11 dc a ja dalej "brudzę" :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #83747 przez Lacrijka
Ja tez sie nie bede odzywac.. Bede Was czytac sobie i trzymac kciuki.. Ale pisac nie bede bo niestety nie mam nic "wesołego" do powiedzenia ostatnio..

Miłego dnia :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl