BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #678969 przez Hania84
Natali dzięki za info dot. tych kropli :) Nie wiedziałam, że na zwykły ból brzuszka też je można stosować :) Wiedziałam tylko że można już od 2 tygodnia życia i nawet 15 kropel do mleka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #678970 przez Agusia83
Emisia zasnęła po grysiku o 20:40...padła dziś dość szybko :laugh: Idę się ogolic tu i tam jakby jakaś dr chciała mi pogrzebać tu i tam :silly: po jutrzejszym ktg

chwile temu zmieniłam pościel, zastanawiam sie czy po swojej stronie pod prześcieradło nie dać na wszelki wypadek tych podkładów, co uzywam przy przewijaniu Emi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #678974 przez rysa
Gochens wspolczuje bolu.Dlatego pomimo mojego krotkiego porodu napewno bede miala jeszcze dluuugo traume.Nawet kolezankom nie opowiadam zeby sie nie urazily....

Dziewczyny czy Wasze dzieci tez maja takie dlugie przerwy w spaniu?Moj Filip dzisiaj dwa razy nie spal po 3godz.I tak jest bardzo czesto,karmie go a potem nie chce spac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #678982 przez Hania84
Rysa moja też tak ma. Potrafi 3-4 godziny nie spać pod rząd. Raz to nawet nie spała 6 godzin ! No ale ponoć dzieci takie śpią 16-18 godzin na dobę więc tą resztę muszą przypłacić nie spaniem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #679029 przez Agusia83
Ja juz wykąpana i wygolona, ale widzę, że sobie poszłyście...pewnie, trzeba korzystać póki maleństwa śpią.

kakaszka, rozmawiałaś ze swoim panem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #679033 przez natali
Haniu tylko 15 kropelek i ja nie podawqlam w mleku bo jak nie dopije wszystkiego to nie wiesz ile polknela najlepiej lyzeczka taka dla maluszkow, kropelki bardzo smakuja maluszka moj Eryk tak cmokal jak je dostawal jakby to conajmniej czekolada byla.
Rysa napisz cos o swoim porodzie dlaczego tak go wspominasz? Az tak bolalo czy byly jakies powiklania co cie zestresowaly.
Co do spania to kazdy maluszek ma inny charakter jedno bedzie caly czas spalo a drugie nie nie ma sie czym przejmowac poprostu trzeba nauczyc sie z tym zyc z czasem maluszki nabiara rutyny i beda spac o stalych porach a wtedy mamusie beda mogly odetchnac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #679043 przez Agusia83
czekam na sms od Gochens jak na zbawienie....ciekawe co u Abry...Violcia coś sie nie odzywa...Aleksia też...hmmm

Ja tez Emi wszytskie specyfiki na kolkę podawałam łyżeczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #679057 przez natali
Moze dziewczyny sa tak zachlysniete maluszkami ze nie maja.czasu.

Gochens nie odpisuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #679069 przez Agusia83
Natali, odpisała...sms jest na stronie wstecz,,,,ma teraz znieczulenie...ale rozwarcie na 6cm...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #679121 przez Gochens
Dzień dobry kochane ;-) dziękuję wam za wsparcie bardzo mi miło że o mnie pamiętacie...
Jak wiecie wody zaczęły odchodzić mi 10,06 po 23 więc panika i do szpitala zwłaszcza że nie było ich trochę a naprawdę leciało!
Przyjęli mnie ktg pokazało skurcze przepowiadajace oczywiści szyja zamknięta rano wzięli mnie na porodówke i po 10 podali oxy g tak gdzieś po godzinie dostałam takich boli że myślałam że umrę ale co szyja na 2 palce :/

O 15 położną obiecała mi że przyjdzie anestezjolog zrobić zastrzyk znieczulenia ale czekałam na niego do godziny 6 chyba oczywiście z bólami,,, w końcu przyszedł i podał mi 3 razy znieczulenie które jak się okazało w ogóle na mnie nie działa!!! Gość mówi że 1 raz się spotkał z czymś podobnym więc widząc mój ból podał mi to znieczulenie jak do cesarskiego i to było koło 20,,, pprzeszło mi w końcu ale o 21.30 znów się zaczęło MASAKRA po prostu mój mąż miał łzy w oczach widząc jak cierpię a jestem raczej silna babka :-)
Takich skurczów nie życzę najlepszemu wrogowi oczywiści dodam że byłam wciąż pod kroplowka bo jak jej nie było to akcja stawała w miejscu. Później jakoś poszło i o 23 20 udało mi się urodzić. Jestem zmęczona ale szczęśliwa mąż bardzo mi pomógł i był ze mną do końca :-) teraz leżę z. Dzieckiem uczymy się siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #679123 przez Gochens
Zdjęcie będzie jak wyjdę ze szpitala bo za duże jest a nie wiem jak zmniejszyć w telefonie ;-)
Idę spać w końcu od poniedziałku na nogach :/
Gratuluję tym które się rozpakowaly :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #679124 przez Agusia83
Gochens,ciesze sie,ze juz po wszystkim. Nie mogę odebrać mmsa bo wyskakuje jakiś błąd sieci,może rano sie uda. Bylas bardzo dzielna...napisz nam jak sie wyspisz ile Alanek waży i mierzy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #679127 przez Marta1985
No i piekne wieści - Gochens gratulacje :-) mężowie są nieocenioni :-)

My idziemy spać bo przerwa na amu była -druga w nocy i wystarczyły cycolki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #679167 przez Agusia83
Dzień dobry. Mamy kolejnego maluszku.... :laugh:
Gocha,bidulko ale Cię wymeczyli.

Natali to teraz czas na nas....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl