BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #677747 przez Agusia83
Abra,Ty sie kochana rozkrecasz...Aleksi juz sie rozkrecila a jak narazie ani mnie,ani Natali,ani Gochens nic sie nie dzieje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677749 przez abrakadabra
Agusia, dwa dni pod rząd biegam po mieście wszędzie na piechote, w domu sprzątam na błysk.. muusiało w końcu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677753 przez Agusia83
Ja od tygodnia mam powera,sprzatam co. chwile,chodze ma zakupy,raz nawet wybralam sie z Emi na spacer zakupkowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677754 przez Hania84
Abra ...trzymam kciuki za rozkręcanie karuzeli :silly: Daj znać co i jak :lol:

natali to teraz się połóż i odpoczywaj :)

Ja zrobiłam zupę buraczkową...przespałam się bo jakaś taka niewyspana jestem :silly:
Lenka coś dziś nie za bardzo chce spać...jak niby zaśnie to co jakąś chwilę otwiera oczka i kontroluje co rodzice robią :silly: Zjadła teraz porcję mleka i śpi...zobaczymy jak mocno i jak długo. Ale dziwię się, że dziś to spanie jej nie idzie za bardzo bo pogoda zrobiła się do bani bo pada.
Chciałam jeszcze placek upiec...ale coś mnie wena opuściła :silly: upiekę jutro albo pojutrze ... :silly:

Jutro idę do fryzjera na 14-tą :lol: już się nie mogę doczekać...zetnie mnie (ścięcie tu i ułożenie włosów 50 euro kosztuje :cheer: ) ale muszę iść bo mam już nieciekawe te włosy...a później koleżanka, może w niedzielę mnie farbnie i będę w końcu wyglądać jak człowiek :lol: :silly: :laugh: Chyba, że nie wytrzymam i pofarbuję się wcześniej sama :silly:
Jutro też na 11-ą mam położną.

Dziś kąpiemy Lenkę...jak się uda zrobić fotkę to Wam później pokażę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677756 przez abrakadabra
Hania84 Dam znać na pewno, numery mam więc w razie "w" naskrobię coś, z góry przepraszam jak którąś np w środku nocy obudzę hihi :lol:

Mmmmm zupa buraczkowa, jejuuu uwielbiam takie pyszności,ale nie umiem takiej zupki zrobić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #677761 przez Hania84
Abra pisz nawet w nocy...po to dawałyśmy sobie numery :lol: Ja do Agusi pisałam o 3 :lol: :silly: ... i chyba nic się nie stało...Agusia się ucieszyła z tego co Wiem i mi odpisała nawet :blink:

JA robię prostą buraczkową (bez zaklepek, bo nie lubię) Woda, kostka rosołowa, do tego starte na tarce 0,5kg buraczków uparowanych, i pół kilograma marchewki (obranej i pokrojonej w talarki - surowa) To wszystko wrzucam do wrzątku, doprawiam kucharkiem, mielonym pieprzem, majerankiem i 2 naparstkami octu i gotowe :) (oczywiście ocet dajemy już na samym końcu) a zupę gotujemy ze 20 minut. Do tego osobno robię makaron :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #677776 przez Agusia83
Haniu,fotki obowiazkowo chcemy:-)

Abra,pisz o.każdej porze :laugh:

A ja robie teraz z botwinki..obieram buraczki,kroje drobno razem z czerwonymi lodyzkami,kroje na w plasterki 2,3zabki czosnku,do tego troszkę marchewki lub nie jak nie mam: Wsio zalewam wrzatkiem,dodaje sok z cytryny lub troche octu jeśli nie mam.2 kostki rosołowe,2 lozeczki cukru, pieprz i gotuje do. miekkosci. Na koncuzabielam śmietana i.podaje z jajkiem i ziemniaczkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677799 przez natali
Abra oby si e rozkrecilo na dobre :laugh:

Agusia tu dzieci zaczynaja szkole obowiqzkowo od3 roku zycia wlasciwie to takie przedszkole przygotowanie maluszkow do szkoly a ze eryk w grudniu skonczy 3 latka to sie zalapal na wrzesien. Dla mnie super bo od 9 do 5 po poludniu bede tylko z Ernestem takze nie bede miala tak zle.

Haniu jak zaczne lezec caly czas to wkoncu nigdy nie urodze :P dlatego wzielam jeszcze odkurzylam i umylam podlogo. Moze cos sie zacznie dziac, od poludnia mam kolke z prawej strony ale to chyba nie ma nic wspolnego z porodem :angry:
Juz zaczelam wykreslac dni w kalendarzu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677814 przez rysa
My właśnie po drzemce. Filip dzisiejszej nocy spał 7 godz :ohmy: :cheer: Ale to zapewne wina dłuugiego spaceru i mleka modyf które dostał. Teraz też śpi już ponad dwie godz :)

Wisnia wszystkiego najlepszego :woohoo: Gabrysia jest cudowna :) Chyba najlepsze prezent Ci się trafił :)

Marta Bartuś też jest kochany.Wogóle piękne mamy dzieci :)
Fajnie się masz z tą figurą, ja to się do niczego nie mieszcze i czuje sie jak krowa :dry:

Abra u mnie z czopem było tak samo, więc u Ciebie już chyba za niedługo :)

Mój Filip tez czeka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677839 przez szósteczka
Tak się rozpisałam a tu wszystko mi sie skasowało. Wiec zaczynam od nowa.
Faktycznie dość szybko dochodze do siebie po porodzie ale wydaje mi sie ze troche pomaga w tym to ze szybko wstaje po porodzie i ruszam sie w miarę możliwości sporo a pozatym to już szósta ciąża wszystkie w miarę dobrze znosze bez większych problemów zdrowotnych. Odnośnie mojego malucha chyba wczoraj za dużo sobie pozwoliłam w jedzeniu bo mój wciąż dziś rabie kupska :cheer:
Widze sporo przepisów może powinnysmy założyć strone z przepisami " przepisy przyszlych i świerzo rozwiązanych mam"
:laugh:
A jak licytujemy sie na wiek to ja mam 34 wiec chyba jestem najstarsza ;) ale nie ma sie czym przejmować w końcu im starsze wino tym lepsze tylko trzeba sie odpowiednio cenic. :woohoo:
Chyba strasznie dzis ciśnienie skacze bo co chwila głowa mnie boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #677844 przez szósteczka
Oto moi dwaj mali faceci
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677874 przez Gochens
Szósteczka masz rację im wino starsze tym lepsze.... Ja w sierpniu zacznę 28 :-)

Rysa Filip też śliczny chłopak naprawdę wam się wszystkim dzieci udały, oby mój maluch też taki ładny był ;-)

Ja właśnie pływam w wannie i testuje nowy telefon, muszę sobie was wszystkie wpisać do kontaktów i będę wysyłać wiadomości grupowe he he dziewczyny a czy wy macie konta na Facebooku?? Bo ja już dwie dziewczyny. ''posiadam '' w swoich nowych znajomych i tak się zastanawiam w razie gdyby kiedyś forum upadło to miały byśmy chociaż jakiś kontakt na Facebooku,,,
No ale od was zależy czy chcecie się ujawniać ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677918 przez szósteczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
wszystkie dzieciaki sa sliczne i slodkie jak sa male gorzej jak dorastaja i na dodatek zaczynaja pyskowac :) ;) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677919 przez natali
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677926 przez szósteczka
gochens- milego plywania i testowania tel ja tez mam miec niedługo nowy moj m. zamówił mi i czekam na dostawę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl