BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #677091 przez natali
Marta a jaka masz pogode, zazwyczaj maluszka ubiera sie o jedna warstwe wiecej niz siebie chyba ze sa upaly. A do temperatury w pokoiku ja bym tak nie przywiazywala uwagi, nawet 18, 19stopni moze byc wystarczy tylko odpowiednio ubrac maluszka zeby go nie przegrzac nie ma sensu przyzwyczajc brzdaca do jakiejs konkretnej temperatury bo przyjda upaly i nie bedziemy i tak wstanie tego kontrolowac chyba ze masz klimatyzacje.
najlepsza metoda zeby sprawdzic czy jest mu goraco czy nie to sprawdzic na pleckach kolo karku, nie sugeruj sie raczkami bo czesto myla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677094 przez natali
Agusia ale mnie uprzedzilas o minutke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677099 przez abrakadabra
I znowu miałam na wkładce takiego wieeelkiego galaretowatego glutka... o boziu... ile tego tam jest... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677105 przez natali
abra a jest podbarwiony krwia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677108 przez Agusia83
Abra, wygląda na to, że sporo...ale fajnie, że Ci odchodzi...ja to nic nie widzę, a za każdym razem ogladam papier toaletowy lub wkładkę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677112 przez abrakadabra
natali Hmm tak mniej więcej kilka godzin temu był taki lekko brązowawy, natomiast chwilę temu taki przeźroczysty.

Agusia83 No u mnie była spora przerwa, a dziś po dłuższym spacerze znów zaczął odjchodzić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677113 przez Agusia83
w najbliżyszch dniach na pewno urodzisz :laugh: :laugh: :laugh: super, może nawet coś się zacznie dziać w nocy?

A u mnie wielka niewiadoma :silly: ale raczej w preciągu 2tyg synek powinien się wykluć.... :silly: kurcze 2 tyg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #677115 przez natali
Fajnie przynajmniej wiesz ze to juz niedlugo, ja nie mam pojecia kiedy moge sie czegos spodziewac i wszystko jest pod wielkim znakiem zapytania.

Agusia 2 tyg od dzis to i tak krotko mi dopiero beda wywolywac 25,26 jak do tego czasu nie urodze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677118 przez Hania84
Ja do dziś nie wiem jak wygląda czop :silly: pewnie odszedł mi w trakcie porodu.

Mi położna mówiła tak samo, że ubierać maluszka o jedną warstwę więcej niż siebie. Czyli np. jak masz krótki rękaw to malec ma mieć długi a jak masz długi to malec ma mieć dwa długie. Ja w pokoju mam 21 stopni.
A to czy jest ciepło malcowi czy zimno sprawdza się na szyjce malca. To też wiem od położnej. Też mi mówiła żeby nie sugerować się rączkami czy nóżkami...choć nóżki są ważne ale moja położna zawsze każe na śpiochy zakładać skarpetki jeszcze więc siłą rzeczy są zawsze ciepłe.

Odciągnęłam teraz 80ml mleka. Czekam aż się Lenka obudzi i jej podam. Za jakieś pół godziny jej czas karmienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677120 przez abrakadabra
Kuzynka mi właśnie mówiła,że może się faktycznie coś zacząć w nocy, Kubuś, jest bardzo aktywny, ale nie kopie, tylko strasznie się przeciąga, no i czuję tak jakby się wstawiał już.. :ohmy:

No i nie ukrywam, do najprzyjemniejszych doznań to nie należy... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677121 przez Agusia83
Abra, a jak odczuwasz to jego wstawianie się?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677123 przez abrakadabra
Agusia czuję jak się rozchodzą mi i teraz nie wiem co czy kości miednicy, czy co... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677128 przez Agusia83
Rozumiem...tak, kości miednicy...ja taki ból odczuwam już od dawna...ale u mnie nic się nie dzieje :silly: życzę Ci by poród odbył się w przeciągu dwóch dni...i był szybki i najmniej bolesny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #677136 przez abrakadabra
Oby..ale coś tak czuję,że właśnie tak jak mówisz Agusiu, coś się zacznie dziać w przeciągu 2 dni... :blush:

Też brzuszkowe mamy mają taką nieziemską zgagę teraz?? Mnie pali jak nigdy... i najgorsze,że nic nie pomaga :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #677141 przez Agusia83
Na pewno :laugh: i już za niedługo będziesz nam pokazywać fotki Kubusia :laugh:

A jeśli chodzi o moją osobę, to wszystkie urodzicie, a ja się nadal będę bujać z brzuszkiem :silly:

na zgage dobre jest:
mleko, rennie lub siemię lniane...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl