BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #676885 przez natali
Haniu skoro polozne tak ocenily sytuacje to faktycznie nie ma sensu zebys sie meczyla Ty i przedewszystkim Lenka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676887 przez Hania84
Mi położna mówiła, że mm może stać tylko godzinę...a swoje można przechowywać w lodówce do 72 godzin.

I faktycznie jeśli mojego mleka nie dopije to najlepiej wylać to resztę. I też tak robię. Nawet tego mm nie trzymam godziny. Po co narażać dziecko na ból brzuszka czy coś w tym rodzaju.

Jestem właśnie po obiedzie i zaraz idziemy na spacerek.

Oj dziewczyny nie mogę się doczekać już waszych maluszków :kiss: wciąż wchodzę tu z nadzieją, że któraś napisze o przyjściu na świat swojej pociechy :) ale już niedługo !!! Bądźmy dobrej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676900 przez natali
Agusia w drugiej i kolejnych ciazach brzuch nie musi wcale opasc bo dziecko do kanalu rodnego moze zejsc dopiero gpodczas pierwszej fazy pordu, ma juz droge przetarta dlatego wyglada to troche inaczej. U pierworudek brzuch moze opasc na kilka tyg przed.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676902 przez natali
Zostalo mi 4 dni do terminu ciekawe czy cos sie wykluje w tym czasie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676920 przez Agusia83
U nas żar się dziś lał z nieba, dobrze, że teraz troszke lepiej...przyszła teściowa i wzięła Emi na spacer :laugh:

Natali, dr mi właśnie mówiła, że w kolejnych ciążach dzidziuś może wstąpić do kanału kilka godzin przed lub w trakcie porodu :laugh:
Mnie zostało 5 dni :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676932 przez _Klara_
Dziękuje za rady dotyczące laktatora, zamówiłam ten z avetu.
Mała słodko śpi :) , karmienie idzie nam coraz lepiej, tylko mamy mały problem z ulewaniem :( ,macie moze dla nas jakieś rady?

Julia w domku, fotka z wczoraj.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676936 przez natali
Agusia i na to licze, dlatego tez mozemy nie odczuwac ze cos sie zaczyna dziac ale jak sie zacznie to na calego...i mam nadzieje ze szybko pujdzie :silly:
Klara jedyne co moge ci doradzic na ulewanie to kladzenie na boczku zeby malenstwo sie nie zachlysnelo i pilnowac zeby po kazdym jeezonku sie odbilo bo czasem jak dziecku zalega polkniete powietrze to moze wlasnie prowokowac ulewanie, choc jest to normalny odruch i czasem niektore bobasy tak maja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #676961 przez aleksiaa88
Hania ja też wchodzę żeby zobaczyć nowe dzieciaczki, może moje też będzie już urodzone i się dowiem heheeh
Łóżeczko wstawione póki co miśki go okupują :laugh:

P.S. czuję, że w tym tygodniu nie urodzę i pewnie jak coś to na początku następnego władują do szpitala i będą czekać, a następnie balonik zakładają w pierwsze kolejności

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676962 przez Gochens
Klara Julcia jest slodziutka ;) kolejna księżniczka ♥♥

My wróciliśmy już z dzialeczki ...teraz zasiedlismy przed tv i jak zwykle nic ciekawego nie grają... sucza została na działce na 2 tygodnie więc na początku z maluszkiem nie będę musiala się nią dodatkowo zajmować, ale muszę Wam powiedzięć, że już za nią tęsknię heh ciekawe jak to będzie jak synus się urodzi i jak będę miała go gdzies zostawić ;)

A jak u Was ??? Oznaki porodu są ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676981 przez Marta1985
_Klara_ napisał:

Dziękuje za rady dotyczące laktatora, zamówiłam ten z avetu.
Mała słodko śpi :) , karmienie idzie nam coraz lepiej, tylko mamy mały problem z ulewaniem :( ,macie moze dla nas jakieś rady?

Julia w domku, fotka z wczoraj.


Ja zakupiłam poduszkę klin - pomaga ... nawet jak sie juz uleje to ladnie to wyplywa i nie mam juz takiego stresu :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677042 przez Agusia83
Klara, Julia w tym ubranku wygląda na duzo większa dziewczynkę :laugh: Śliczna :lol:

Emi zasnęła a zaraz potem szly jakieś głupie rozdarciuchy i darły ryje na całe osiedle...biedna sie przebudziła i musiałam z nią chwilkę posiedzieć...jak ja nie lubie takich moczymord...myślą, że jak mają 15 lat, to im wszystko wolno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677050 przez rysa
Klara gratuluje slicznej corci :)

ja od wczoraj tez mam problem z laktacja.mialam nawal mleks a teraz Filip tyle je ze dzisiaj rano R. musial poleciec po modyfikowane :( Raz tez tak mialam ze Filip darl sie w nieboglosy i juz nie wiedzialam co mu jest a bylo mu poprostu goraco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677056 przez Agusia83
halooo...a gdzie reszta mam z dzieciaczkami i mam brzuszkowych? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677068 przez Marta1985
Mamusie jak ubieracie swoje maluszki w taka pogodę? W domu i na spacer? I jaka macie temperature w pokoiku maluszka ? Bo mam metlik w główie :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677089 przez Agusia83
Jeśli mogę odpowiedzieć, to maluszki ubiera się o jedną warstwę więcej niz my mamy na sobie...oczywiście jeśli będzie skwar, to sam bodziak z krótkim rekawem wystarczy i do tego pieluszka na przykrycie....
A odpowiednia temperatura w pokoiku malca powinna wynosić między 19 a 21 stopni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl