BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #676524 przez WisniaJ
Kakaszka Rysa w dupę z tymi nakłądkami, mi nic nie dały :(

Gabi też macha rączkami ciągle. I też miałam schizy, ze moze trzeba do lekarza, bo jeszcze chora albo coś. W ogóle strasznie panikuję, chyba będę nadopiekuńczą mamą.

Hania odciągasz pokarm laktatorem? Ile jednorazowo je Lenka żeby się najadała? Właśnie udało mi się odciągnąć i podać Gabi 50ml ciekawe czy się najadła... Ciągle chodzę i płaczę, że jest głodna i Przemek mnie musi uspokajać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676526 przez Marta1985
Wisnia tez mam tak .. jeszcze nie placze ale nie wiem czy Bartus sie najada bo raz dziennie robi cos takiego ze godzie na cyckach a dalej glodny :( i musze mu jedna butelke zrobic w ciagu dnia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676530 przez Ikunia1910
Witam wieczorową porą

W sumie mialam tyle do opowiedzenia ze nawet nie wiem co pisac.
Na wstepie witam nowa mamusie i jej brzuszek ;)

Ja malo śpię, Zocha aniolek, kupka cycus i lulu i tak w koło, ale co przymkne oczy to albo tel dzwoni albo akurat polozna wejdzie albo salowa albo dzieciaczki płakały.
Ale musze sie przyznać ze wszystko mi super idzie. Macierzynstwo to moje życiowe powołanie chyba :)
w sumie wrocilam juz do pełnej sprawności. Dzis na obchodzie doktor powiedzial ze po macicy zostalo wspomnienie, wiwc wszystko sie ładnie obkurcza i wraca na miejsce. dzis dopiero druga doba mija a ze mnie tez malo co leci, podpaski maxi sie sprawdzają a wręcz sa za duze .
No i mam cycki :lol: nareszcie zaczynam przypominać kobiete hihi...
Gochens nie wiem co chcesz wiedziec dawaj liste z punktami to ci odpowiem :silly:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #676544 przez Hania84
Wiśnia moja potrafi zjeść 70ml już :silly: jeśli przerwy ma co 3-3,5 godziny (czasem i 4h). Jeśli np. przerwa między posiłkami 2 godziny to 40-50ml. A laktatorem po nocy rano udaje mi się odciągnąć 90-100ml a w dzień mniej około 60ml i to jej też starcza bo matki mleko jest pożywniejsze (czyt. tłuściejsze) :blink:

Marta Bartuś śliczny kawaler :) Lenka ma na niego oko :silly:

Ikunia no to super, że tak szybko doszłaś do siebie i że czujesz że macierzyństwo to Twoje powołanie :) Dziwię się że po tak szybkom porodzie i dojściu do siebie nie myślisz o kolejnym bobasku :silly: ... ale spoko oko...ja też nie myślę ...mimo że u mnie to trochę inaczej z tym porodem było...musi minąć trochę czasu :lol: :silly:

A te ruszanie rączkami to widocznie normalne jest jeśli Lenka i Gabi tak robią :blink:

łapcie Lenkę :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #676559 przez Agusia83
Pokazujcie nam maluszki jak najczęściej,bo my jeszcze ubogie w takie widoki :blush:

To,ze maluszki ruszają raczkami może swiadczyc o ich charakterze...Emi tez tak robila,do tego wierzgala nozkami. Dzieko zywe srebro:-)

Super,ze tak szybko dochodzicie do siebie...oby i u mnie tak bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676565 przez rysa
Moj Filip tez tak macha raczkami i wierzga nozkami.Ja oprocz rozka to opatulam go jeszcze w pieluche bo inaczej sie budzil caly czas a z rozka sie wykopal :)

A odciagnietego mleka zjada ok 60ml,czasem wiecej czasem mniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676570 przez WisniaJ
Boże żeby mi się udawało tyle mleka odciągać... Bo znowu siedzę i ryczę, a ona dalej jakby głodna... Zjadła te 50ml i po godzinie znowu chciała i tak siedzę i się pompuję już od 19... Chyba zaraz pojadę po mleko do sklepu, bo Przemek się uparł i stwierdził, że panikuję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676577 przez Hania84
Wiśnia a może ma za ciepło? Ja też raz panikowałam bo mi płakała sporo...ale to dlatego że jej było za gorąco. Jak przewietrzyliśmy pokój to było już okej. Jeśli nie możesz odciągnąć więcej to się nie męcz i tak sporo czasu odciągasz już...i jeśli faktycznie to z głodu to lepiej może pojechać po mm do sklepu. Melko to się nie zmarnuje a malutka jak najedzona będzie to od razu spokojna. Możliwe, że to 50ml już jej nie starcza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676588 przez srenka_918
WiśniaJ chętnie bym coś doradziła ale nie mam doświadczenia w tych tematach ale myślę że 50ml to nie za mało na małą kruszynkę, czytam z drżącym sercem i się zastanawiam co mnie czeka....

Jeśli chodzi o depresje płacze i napady zmiennych nastrojów to mam z tym spokój ;) na szczęście ;) Może dlatego że wszystko mam poprane i poprasowane od tygodnia a męczyłam się z tym dość długo, bo jakoś sił brakowało albo chęci... Zostało mi tylko skręcić łóżeczko ale do tego zobowiązał się mąż jak ja będę w szpitalu, nasza sypialnia jest dość mała więc nie chcemy za szybko jej zagracać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676599 przez aleksiaa88
Następne dzieciaczki :lol:

Oszaleję dziś w nocy urodziłam czworaczki- superaśny sen jak powiedziałam mężowi to kwiczał ze mnie
A i jeszcze miałam drugi mianowicie byłam duchem mężczyzny i gwałciłam kobiety- a jak to powiedziałam to popatrzył na mnie i stwierdził, że ja coś w nocy biorę.
Podsumował mnie ładnie, że brak mi sexu i dziecka :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

P.S. byłam w łazience i wydawało mi się, że mam jakąś różowawą wydzielinę i pierwsze co pomyślałam to: "jestem nie gotowa " ale dałam :blush: ja pierdziusiam udana jestem, tak naprawdę to ja nigdy :blush: nigdyowa nie będę gotowa psychicznie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #676600 przez aleksiaa88
Następne dzieciaczki :lol:

Oszaleję dziś w nocy urodziłam czworaczki- superaśny sen jak powiedziałam mężowi to kwiczał ze mnie
A i jeszcze miałam drugi mianowicie byłam duchem mężczyzny i gwałciłam kobiety- a jak to powiedziałam to popatrzył na mnie i stwierdził, że ja coś w nocy biorę.
Podsumował mnie ładnie, że brak mi sexu i dziecka :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

P.S. byłam w łazience i wydawało mi się, że mam jakąś różowawą wydzielinę i pierwsze co pomyślałam to: "jestem jeszcze nie gotowa " ale dałam :blush: ja pierdziusiam udana jestem, tak naprawdę to ja nigdy :blush: nie będę gotowa psychicznie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676601 przez _Klara_
Witajcie kochane :)


Jesteśmy już z Julią w domku :)
Urodziłam 05.06 o godzinie 17,15 9 dni przed terminem, mała ważyła po porodzie 3kg i ma 54cm.
Kto jest jeszcze w dwupaku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #676605 przez Agusia83
Wiśnia, spokojnie, laktacja się unormuje...spróbuj zrobić jak Hania napisała...może jej za gorąco, albo ma mokrą pieluszkę? Czasem dzieciaki tak reagują, albo po prostu chce się do Ciebie przytulić? Niech Przemek pojedzie po mleko...nic sie nie stanie jak czasem Gabrysia i takie dostanie...przynajmniej zobaczysz, czy jest głodna...
A mleko próbuj odciągać tym sposobem, o którym pisałam...1,3,7...i bys miała mleko pij dużo wody...możesz też się zaopatrzyć w herbatki laktacyjne...a jeśli lubisz bawarkę, to również pomaga.

Aleksia, no to faktycznie niezłe sny masz :silly: usmiałam się...a ta różowawa wydzielina, to pewnie czop Ci odchodzi.....i sie ciesz, jesteśmy z tego samego terminu, a u mnie ani widu ani słychu :silly:

Klara, witaj :lol:
Opowiedz nam coś więcej o Juli....wklej zdjęcie :lol: jeśli masz czas i chęci napisz coś o porodzie...

A w dwupaku jestem:
ja, Gochens, Aleksia, Renata, Kakaszka, Malutkamilka, Kasia, Srenka....i hmmm...nie wiem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676606 przez srenka_918
Aleksia Psychicznie gotowa tak do końca to chyba żadna nie jest :) niby się czeka i czeka i nie może się doczekać a jak nadchodzi ta chwila to szaleństwo emocji że za szybko ;)
ale sny to masz świetne ;) nie to co moje ;) mi się śniło ze tak mi się brzuch naciągnął że mogłam Pawełka tulić i nosić na rękach choć był w brzuszku ;)

Klara gratuluję Tobie że przetrwałaś poród i Julce że jest dzielna ;) żyjcie sto lat i trzymajcie się zdrowo ;)

Ja jeszcze się nie mogę rozdwoić... a tak bym chciała być magiczna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676610 przez Agusia83
hahah...patrzajcie ile już naprodukowałyśmy stron a ja nadal jestem 2w1 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl