BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #676636 przez Hania84
Agusia...ze spokojem...urodzisz w przyszłym tygodniu...zobaczysz :) W końcu nie może Arturek tyle tam siedzieć ;)

Kasia - nie rób jaj...jedź to skonsultować, bo faktycznie jeśli to wody ci się sączą to może to być niebezpieczne dla maleństwa. Wiem, że się boisz ale to dla dobra dzidzi :)

Kakaszka - jestem tego zdania co Agusia. Nie powinien tak chodzić na te imprezy często. I przynajmniej nie sam na tyle. Musisz z nim poważnie porozmawiać, że nie chcesz by już wychodził bo czujesz dyskomfort psychiczny i boisz się że jak zacznie się coś dziać to zostaniesz sama...a nie sama byłaś przy stwarzaniu tej istotki :) Wytłumacz mu to dosadnie ( w końcu potrafisz :blink: ) Bo jeśli on teraz widzi, że nie wnosisz wielkiego sprzeciwu do tego to uznaje to że jest okej i ma na to przyzwolenie...a jak będzie już dzidzia w domu to będziesz go jeszcze bardziej potrzebować. Nie możesz przecież z tym wszystkim zostac sama !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676638 przez kakaszka
agusia ja tez mysle tak jak ty :) moze kiedys sie doczekam momentu az usiadzie :)

srenka ja chyba wezme zestawik typu body, pajacyk, kaftanik, spioszki, skarpetki, niedrapki, czapeczka. ja mam od szpitala 3 minuty autem, takze mysle ze nie bede miala z tym problemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #676641 przez _Klara_
Julka jest kochana :kiss: prawie cały czas śpi, mamy tylko małe problemy z karmieniem ale jest juz coraz lepiej.około 0.20 odeszły mi wody, Dotarliśmy na porodówkę o godzinie 2,00 rozwarcie tylko na jeden ciasny palec :( około 12-tej dopiero dostałam kroplówkę z oksytocyną ale coś ją mi źle podłączyli i zjażyli się dobpiero około 14-tej zaczeły się mega mocne bóle :huh: o 17 zaczełam przeć i o 17.15 urodziła się Julia :)
Powiem wam że maleństwo rekompensuje ten ból, już nawet go nie pamiętam :blink: a tu Julia jeszcze w szpitalu
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676643 przez Agusia83
A kiedy Klara zaczęłaś odczuwać skurcze? Długo Cię trzymali po odejściu tych wód...
Oj wiem wiem...widok maluszka rekompensuje wszystko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676645 przez aleksiaa88
Jak się napatrzę na zdjęcia to znów będę mieć odjazdowe sny :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676648 przez Agusia83
Jest cudna :laugh: wygląda jak śpiąca księżniczka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676655 przez _Klara_
Jak kroplówkę dobrze podłączyli to momentalnie zaczeły się mocne skurcze wcześniej też coś czułam ale bardzo słabo. Urodziłam 17 godzin po odejściu wód także sporo, na szczęście nic się nie stało wszystkie wyniki były ok i wypuścili nas w trzeciej dobie do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676663 przez _Klara_
srenka_918 Julia miała na sobie body, leginsy i bluzeczkę, było bardzo ciepło na dworze, lato a my musimy siedzieć w domku na razie, jak będziemy mogły wyjść na dwór to pewnie pogoda się popsuje. co do ubierania maluszka to nawet w szpitalu każdy miał inną teorie ubierania dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676666 przez Kasiasia
Klara gratulację!!! Julcia jest prześliczna...

Agusia jak się ruszę to coś mi tam leci... no i jak się wysikam i już wychodzę z wc to jeszcze coś poleci trochę. Ostatnio tak na jasno w ogóle sikam wiec tak ciężko rozróżnić ale tak coś czuje że to siu siu... Bo na podpaskach to raczej góra jet mokra.

Srenka ja ze szpitala dostałam spis co mam zabrać. Niby szpital półprywatny ale pól domu trzeba zabrać ;)
Srenka co do teorii twojego męża to w takim wypadku mój powinien iść rodzić, bo twierdzi że pamięta ten moment (poczęcia) a ja nie B)

Kakaszka przestań mu gotować!!
Ale z tą torbą mnie wbiłaś w kanapę :) miałam nadzieję, że przynajmniej ty nie masz... wyszło że to ja tylko klipa jestem!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676668 przez Kasiasia
Kładę się spać, zeby juz o tym wszytski nie myśleć. Jutro poprosze mamę że jak będzie jechala do mnie może gdzies po drodze kupi takie testy do wykrycia czy to siusiu czy wody...

Paaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #676695 przez abrakadabra
Dzień dobry :)
Witamy się jeszcze 2w1 :)
Wiecie co,tak czytam Was i czytam, momentami mam wrażenie,że jakoś mało kogo obchodzi,co piszę no ale trudno się mówi ;) No nie ważne ;)

Klara miałaś w dniu porodu rozwarcie na jeden ciasny palec? To ładnie, ja niby na 5 dni przed terminem mam na dwa z tego co mi ginekolog powiedziała przy piątkowym badaniu :blush: Maleństwo śliczne, faktycznie jak taka królewna :)

WiśniaJ nie płacz :) domyślam się,że w głowie masz sto tysięcy myśli,że Gabrysia się nie najada itd,ale pamiętaj, ważne, że dostaje od Ciebie to co najzdrowsze :kiss: więc proszę się uśmiechać :kiss: :kiss:

Odnośnie szpitala, my musimy mieć przy sobie jedynie ubranka na wyjście, jeśli chcemy to możemy zabrać pampersy, krem na odparzenia i chusteczki nawilżające, ale nie jest to wymóg :)
Ja spakowałam:
-pampersy
-krem na odparzenia
-chusteczki nawilżające
-polarowy kocyk
-rożek
-dwa komplety ubranek, w dwóch rozmiarach
-rękawiczki niedrapki
-wkładki laktacyjne i podpaski bella maxi dla siebie w razie "w"

Położne mówią,że zapewniają wszystko,ale wiadomo lepiej mieć swoje, niż potem biegać i prosić żeby przynosiły :) Ale narzekać nie mogę ;)

No tak na koniec, to korzystam z ostatniej ponoć wolnej niedzieli i jadę do kuzynki wydrukować wszystkie wnioski o urlopy do pracy no i dokumenty do sprawy alimentacyjnej. Później skoczę do Reala, może będą moje ulubione pączki,najem się,obejrzę film i będę siedzieć jak na jajku i czekać.

Aha i dziewczyny, przestrzegam, tak zupełnie z innej beczki, bo zauważyłam,że wszędzie pojawiają się recenzje Kac Vegas III, nie śpieszcie się z oglądaniem, KICHA jakich mało. Zaśmiałam się aż RAZ.

Trzymajcie się ciepło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676703 przez _Klara_
abrakadabra tak rozwarcie było tylko na jeden palec, podali mi jakieś zastrzyki na przygotowanie szyjki do porodu. korzystaj z pogody, my na razie musimy siedzieć w domku a taka piękna pogoda. Wyszło by się z wózeczkiem na spacerek :dry:
Do szpitala dla maluszka polecam zabrać jakieś ubranka, nasze maleństwo ulewało wodami płocowymi i sporo tych ubranek zmieniałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676762 przez Gochens
Witam się i ja ;)

Abrar też mam czasem wrażenie że nikt mnie nie czyta no ale teraz czas porodów i te tematy są nr 1 ;)

Co do kac ją mam zamiar zobaczyć w sieci jak już będzie, do kina teraz się nie wybieram heh... no chyba że jak urodze to do końca życia wchodzę za free ;)

Klara gratulacje i podziwiam że wytrzymalas 17 godzin ją bym chyba już ich tam chciała zabić!!!

Pogoda dziś ładna więc wybierzemy się gdzieś w plener...

Miłego dnia mamy :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676764 przez WisniaJ
Oj dziewczyny ae naskrobałyście a ja tak zaabsorbowana Gabrysią, że nie mam keidy nadrabiać :)

Agusia powiesz coś więcej o tej metodzie 1,3,7? Bo chyba przeoczyłam to :)

Przemek wczoraj pojechał po mleczko jednak. Ale juz jest lepiej. Dziś rano udało mi się odciągnąć 100ml, a zjadła 70. W nocy wszamała bardzo dużo. Myślę, że jak teraz z laktatorem się pogodziłam, jakoś to pójdzie.

Jutro idę na zdjęcie szwów z Przemkiem a z Gabi zostaną dziadkowie, przyjadą po pracy... Ciekawe jak sobie dadzą radę :D No i ciekawe, czy ja nie spanikuję i nie będę wisieć na telefonie, zobaczymy :) Ah jutro kończę 24 lata :D

Gabi ciągle w rożku leży i przykryta pieluszką, na noc ubraliśmy jej body, ale wszystkie są na nią jeszcze za duże :) Tylko jedno było dobre w miarę i jest już zakupkane ;P

Co do szpitala to u nas kocyki i rożki były zbędne, połozne tak fajnie owijały Gabi w pieluchy i szpitalne rożki, że wyglądała jak lizak :) Ale strasznie jej się to podobało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #676765 przez Marta1985
Dzien dobry :)

Czytam Was i zwracam uwagę na to co piszecie :) My sobie wlasnie jemy butelke, stwierdzilam ze jak ma taka potrzebe jedenj butelki wciagu dnia to niech tak ma :)

Milego dnia dziewczynki :) i Maluszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl