BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #677142 przez Kasiasia
Abrak chyba każda z nas ma momentami takie poczucie, ale wiesz jak to jest mamy teraz wszystkie gorały okres... przed lub po.... a poza tym jak się nie wchodzi za często i trzeba nadrobić np 40 postów to potem nie można zebrać myśli i wszystko skomentować :)

Ja chyba z miesiąc temu byłam w kinie i nie potrafiłam już w tym fotelu wysiedzieć.

Wiśnia na wszelki wypadek gdyby mnie jutro nie było (dużo mam jutro załatwiania) to życzę wszystkiego naj naj naj.....

Natali ja wczoraj tez ciągle płakałam...

Klara Julcia jak mała luzaczka leży sobie w tych dżinsach :)

Dziewczyny a jak czuje się to rozchodzenie miednicy??

Ja już jeśli chodzi o mnie wyczaiłam że ten mój problem to siusianie... Powiem wam że jest to koszmarne!!! nie wiem jak ja mam z tym żyć jeszcze te 3 tygodnie czy ile mi tam jest dane do porodu... najgorzej wychodzić z tym miedzy ludzi... Jutro ide do gin to moze cos poradzi prócz ćw. Kegla.

u mnie właśnie zaczęła się burza na całego!!!!

Życze miłej nocki i jutrzejszego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #677150 przez abrakadabra
Agusia Mleko i rennie nie działają, migdały też.. a siemię lniane.. hmmm nie próbowałam.. :) A to siemię to jakoś się samo je, robi się z tego napar czy jak??

Kasiasia No to ja pisałam kilka postów wyżej właśnie o tej miednicy. Dla mnie to koszmarny ból momentami, jakby mnie kto rozrywał.. Wyczynem jest próba kaszlnięcia jak tak rwie.... :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677154 przez Kasiasia
Abra
Siemieniowe sezamki

Składniki: 5 łyżek siemienia lnianego, 2 łyżki miodu, odrobina wody

Sposób przygotowania: Siemię lniane uprażyć na patelni, dodać odrobinę wody i miód, wymieszać. Masę wyłożyć na arkusz pergaminu lub papier do pieczenia, delikatnie rozwałkować. Po przestudzeniu placek pokroić na niewielkie kwadraty.

Napar z siemienia lnianego

Składniki: 2 łyżki siemienia lnianego, 2 szklanki wody

Sposób przygotowania: Siemię lniane zalać 2 szklankami wody i gotować na małym ogniu przez 15–20 minut. Powstały napar odcedzić i wypić. Wskazówka: Aby napojowi nadać smak, przegotowany wywar można wymieszać z naparem z zielonej herbaty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677155 przez Kasiasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677179 przez Agusia83
Dzień dobry.
W nocy D.sie przestraszył,ze rodze a ka nic o tym nie wiem :blink: zobaczył w toalecie czerwoną wodę i myślał,ze to krew,a to były resztki barszczu,który Emi nie zjadla.haha..

Wisnia,wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!! :laugh:

Jak sie dziewczynki trzymacie?
Abra jak sie czujesz? Natali,Twój czas juz tuż tuż...Gochens,a Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677180 przez cordis
Witam się porannie:)


Ma ktoś może jakiś dobry sposób na poradzenie sobie z opuchniętymi stopami? Od 2 dni nie posiadam kostek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677190 przez Marta1985
Witam - również wszystkiego najlepszego Wisnia - samych radosnych chwil waszej trójki :-)

Ja wstaje póki maluszek spi i ide zjeść i się wykąpać :-)

Agusia mina twojego D musiała być bezcenna :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677205 przez Agusia83
Cordis,jedynie co Ci mogę pomoc,to lez jak najczęściej z nogami u gory,mocz nozki w soli i pij duzo wody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677212 przez cordis
Agusia od kilku dni to piję tyle, że czuje się jak studnia :) bez wody z domu się nie ruszam. Niestety leżenie z nogami wyżej mi nie pomaga.... ale moczenie w soli hmmm to już wiem co idę robić ;-).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677249 przez aleksiaa88
to ja się żegnam
wstałam i cieknie ze mnie chyba to wody bo tyle tego jest i nie panuje nad tym podpaski nie dają rady
poza tym oprócz tego nic mnie nie boli
szykuje się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677261 przez _Klara_
Aleksia masz podobną sytuacje do mnie. Wody mi odchodziły ale skurczy zero. Pewnie dostaniesz kroplówkę, trzymamy kciuki za was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677268 przez _Klara_
Wiśnia 100 lat:)

Agusia83 tak się tylko wydaje, Julia jest taka malutka ze nie ma jej prawie widać w łóżeczku :woohoo:.

Dziewczynki a jak tam wasze brzuszki i waga po porodzie? U mnie jest całkiem nieźle obawiałam się ze będzie dużo gorzej. Po powrocie ze szpitala ważyłam prawie 9kg mniej(to pewnie zasługa szpitalnego jedzonka fuj... Apropo czy u was tez tak marnie karmią jak u nas, nigdy nie zapomnę smaku zupy mlecznej, która chyba mleka na oczy nie widziała :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677270 przez Gochens
Dzień dobry ;)

My nadal 2 w 1 a nawet 3 w 1 bo czuje się jak słoń... palce spuchy, stopy też a oznak porodu jak nie było tak nie ma a tu tylko 2 dni choroba !!!!

Abra może rzeczywiście to już Tuż TUŻ ;)
Aleksia trzymam kciuki ....

Wisnia wszystkiego co najlepsze !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677274 przez szósteczka
Witajcie ciezko was nadrobic choc nie zagładalam tylko dwa dni po pierwsze Wiśnia wszystkiego najlepszego, Aleksia powodzenia, zdjecia maluszkow przesliczne gratulacje.
My caly weekend imprezowalismy z Pawelkiem w sobotę byliśmy na obiedzie z okazji dnia Strażaka a wczoraj na spotkaniu kręgu. Pawełek byl bardzo grzeczny i większość przespal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677278 przez Marta1985
Aleksia trzymam kciuki :-)

Co do wagi to ja się czuje szczuplejsZa niż przed ciaza i wchodzę we wszystkie ciuchy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl