BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #677285 przez szósteczka
Odnośnie wagi naszczescie w mojej wyczerpały sie baterje i nie mam jak sprawdzic ale jak juz wczesniej pisalam jestem grubaskiem i w ciąży nic nie przytylam wiec teraz pewnie mam pare kilo mniej zreszta widze tez po ciuchach bo sa luzniejsze ale przy moim obecnym aortycie pewnie szybko nadrobie:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677290 przez Gochens
Co do wagi to tylko pozazdrościć..,. Ja jutro wejdę na wagę dziś już nie będę sobie psuć nastroju ;)

Ja pewnie do 20 dobije ale cóż poradzę... takie są uroki ciąży hehe ale tak jak już mówiłam moja koleżanka przytyła w ciąży 25 kilo i po dwóch miesiącach zostało jej już tylko 5 także jestem dobrej myśli zwłaszcza że odrazu po porodzie idę na ostrą diete...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #677304 przez Marta1985
Chłopaki i dziewczynki w brzuszkach ... wychodźcie ... ja czekam :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677335 przez Hania84
Witam się i ja :)

Wstaliśmy dopiero o 10. Jesteśmy padnięci bo Lenka zrobiła sobie nocną przerwę w spaniu i od 3 do 6 nie spała.

Abra siemię można też zalać wrzątkiem i po 30 minutach jeść łyżeczka normalnie. To nawet chyba lepsze od słodkich sezamków. Bo zgaga nie lubi słodkości. :) Po ciąży ona minie. Mi jak ręką odjął ;)

Co do spuchniętych nóg to mi też nic nie pomagało. Po ciąży zniknie ta dolegliwość także :)

Wiśnia Wszystkiego Najlepszego !!!

aleksiaa - powodzenia ! Czekamy na wieści.

Marta - jak tak patrzę na Twojego Bartusia to jest podobny do Lenki !!! Serio ! Te włoski i minki i tak samo Lenka też leży :D

U nas dziś pochmurnie.
Lecę pozmywać, później małą we wózek, do sklepu i upiekę dziś jakieś ciacho chyba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677336 przez abrakadabra
Witamy się :)

Jeszcze w dwupaku.. ;)
Czop nadal odchodzi. Nadal niepodbarwiony.
Dzisiaj jak nigdy przespałam całą noc, nawet raz się nie obudziłam. Może to dlatego,że o 23:50 miałam skurcz brzucha, spięło mi go dosłownie całego każdy centymetr i trwał ten skurcz ok 60sek już się przestraszyłam,że się zaczyna. Ale minęło, po nim zasnęłam i nic więcej takiego się nie powtórzyło. Ale możliwe,że już wiem jak to będzie, jeśli się zacznie od skurczy a nie od odejścia wód płodowych.

Wczoraj zamówiłam sobie laktator, jutro juz powinien mi przyjechać z nim kurier :) Żeby tylko mnie zastał hihi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677429 przez kakaszka
witam sie mamuski w ten pochmurn dzien.

Wisnia 100 lat ci zycze i duzo zdrowka i radosci z kazdego dnia z malenstwem :kiss:
ja swoje 24 mam za 23 dni :) a serio mowiac, ze z ta ciaza nawet o nich zapomnialam :)

aleksia no akcja sie zaczela, trzymam mocno kciuki :)

ja sie dzis obudzilam z kwadratowym brzuchem, doslownie. mala sie mega wypiela do przodu tylkiem, nogi chyba wyprostowala, no i byl taki twardy, ze szok. troszke mi sie wydaje, ze brzuch sie obnizyl, ale nie jestem tego pewna.
mam takiego dola, ze chcialabym juz urodzic i zapomniec o wszystkich bzdurach, ktore ja mam w glowie. ale mala sie ostro trzyma mamuski i nic ja nie bierze :)mam nadzieje, ze nie bedzie miala takiego charakteru jak ja i nie bedzie wiecznie nad soba urzalac.

jutro mam wizyte u gin i ciekawa jestem wagi tym razem, bo skacze mi jak durna.

abra moze juz dzis cie dopadnie, masakra siedziec z dnia na dzien jak na szpilkach. mam nadzieje, ze u mnie sie odrazu zacznie, bo jak nie to przeciez ja spac nie bede :)

szosteczka ty to jestes enerdzajzer :P ty w ogole rodzilas czy nas oklamujesz?

gochens ja mam takie samo podejscie do wagi. moim celem jest zrzucic jeszcze to co mialam przed ciaza i do to jest moj cel nr jeden :)bo juz nie moge na siebie gruba patrzec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #677457 przez WisniaJ
Hej dziewczynki, dziękuję bardzo za życzenia :) A ja dostałam piękny prezent od mojej córci w postaci 7 przespanych godzin w nocy :) Oczywiście z przerwą na jedzonko. A odciąganie idzie coraz lepiej :) Raz dziennie daję Gabi butlę MM tak na wszelki wypadek, bo wieczorem zjadła cały nasz zapas :P

Dziś popołudniu jadę zdjąć szwy. W ogóle dziś to już się czuję super, wczoraj o 17 byliśmy 15min na spacerku, trochę jeszcze ciężko mi się chodzi i szliśmy bardzo wolno, ale chyba jej się podobało :)

A w ogóle to codziennie ważę coraz mniej, dziś już mam tylko 8kg do wagi sprzed ciąży :) Ale wczoraj już weszłam w jedne jeansy, ale muszę uważać, żeby nie uciskać szwów i póki co śmigam w leginsach.

A tu nasza malutka podczas wietrzenia dupki - pyza z niej się robi w końcu :) Urosły jej poliki. Według naszej wagi waży już 3400 :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #677465 przez Agusia83
Aleksia do boju :laugh: i znów mi sie emocje udzielają....mnie też odeszły wody przy pierwszym porodzie bez innych oznak, ale po pół godzinie zaczęły się skurcze...

Abra, Tobie cociaż coś się dzieje, a mnie nadal nic :silly: O nie, przepraszam, rano zaliczyłam 2 takie skurcze (bóle krzyżowe), że kołdrę gryść chciałam. D. masował mi plecy...tak więc przypomniałam sobie coć trochę ten ból i wstawiam veto...już nie chcę rodzić :silly:
mąż niedawno dzwonił czy coś się rozkręca....a ja mówię, że nie, przecież czekamy na sobotę :silly:

Kakaszka, brzuch się robi kwadratowy przy tych skurczach braxtona...ja to nazywam, ze mam dupe a nie brzuch :silly:

Cudny Bartuś :lol: Cudne mamy te dzieciaczki...

Oj to widzę, że Wy takie młode jesteście...ja w lipcu skończę magiczną 30-stkę :silly: ale śmieje sie, że urodzę jeszcze jako 29 latka :silly:

Śliczna Gabrysia :lol: do schrupania na dzień dobry :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677524 przez malutkamilka
No w końcu na spokojnie was podczytalam.

Już mam wszystko porobione, nawet obiad przygotowany. Tak sie zbieram aby wziąść psa teściów bo mam go pod opieka i isc na dzialke (nie jechac autem, przeciez to teraz mam 5-10 minut drogi na skroty przez łąkę), ale ten bol dolu brzucha doskwiera mi bardziej dzisiaj niz wczoraj... caly cza mam wrazenie ze chce mi sie za grubsza sprawa do kibelka, a tu nic nawet gazów...

mala juz rusza sie coraz mniej od czasu do czasu wypnie mi sie pod zerba albo posmyra po pecherzu :) ale zaden czop nie chce mi odejsc. Codziennie zagladam na wkladke i patrze czy moze cos juz wylatuje ale nic... ciagle ta sama wydzielina o takim samym zabarwieniu co przez cala ciaze- wiec normalna ciazowa wydzielina :/
chodze juz jak pingwinek, chwiejac sie na boki, a wysiadanie z auta jest juz wyczynem ;)

Moja sasiadka z bloku moich rodzicow urodzila wczoraj synka 57 cm i 3500g. Z miesiaczki miala na 25.06,a z USG na 12.06. Choć na USG w 20 tyg powiedzieli jej ze raczej ten z USg bedzie prawidlowy bo jest wiekszy o dwa tygodnie i zaczeli sprawdzac i dociekac dlaczego tak jest i doszli ze ona miala miesiaczke 19.09.2012 wg ktorej miala wyliczony termin ale dwa i pol tygodnia predzej skonczyla jej sie poprzednia miesiaczka:/ ale ta druga byla bardzo skapa i krotka wiec wyszlo ze ta byla pierwsza byla prawdziwa a ta to takie krwawienie srodcykliczne... Jutro ma opuscic szpital jak bedzie wszystko ok.
Ale jak szybko jej poszlo. po 18 szla do domu i rozmawiala z moja mama i zalila sie ze juz by chciala urodzic bo jej ciezko (a do szczuplych nie nalezy) i jeszcze upaly sie zaczynaja a tu cisza ( choc kilka dni temu juz jakies skurcze miala wieczorem i pojechala do szpitala ale powiedzieli jej ze jeszcze nie czas i ma czekac na czopa albo odejscie wod i dopiero na szpital)po 21 juz ja zabrala karetka bo zaczelo sie dosc intensywne plamienie z odchodzacym czopem, godzina jazdy do szpitala a o 1:30 w nocy tulila juz synka :)

Wisnia sto lat i powodzenia podczas sciagania szwow- nie lubie tej czynnosci :/

No trzymam kciuki za kolejne tego tygodniowe mamuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677530 przez Gochens
Dziewczyny śliczne te wasze dzieci naprawdę.... Zakochac się można....
Kakaszka też mam czasem brzucha w kwadracie ..,, mały sie chce pokazać od tyłka strony chyba

Zgaga u mnie duża a pomaga jedynie Reni :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677670 przez Agusia83
Ciekawe jak Aleksia...macie do niej kontakt?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677677 przez Gochens
A wtedy Aleksia nie podawała ?? Ją właśnie tezmusze sobie zapisać do was numery bo jak się zacznie to wyśle info...ale narazie możecie spokojnie siedzieć hehehe

Agusia kiedy masz następne KTG ?? Ja idę w środę, od razu doktorek mnie zbada, no ciekawe czy coś z moja szyja się zadziewa czy wciąż twardą jak kamień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677691 przez natali
Witajcie

Wisnia wszystkiego najlepszego.

Aleksia trzymam kciuki, oby sprawnie poszlo.

Ja dzis sie troche nalatalam, najpierw poszlam do przychodni na wizyte u poloznej odziwo spotkalam lekaza ktory mnie badal w piatek w szpitalu przywital sie i zapytal jak sie czuje, pozniej wizyta w szkole u malego ipapierkowa robota nastepny przystanek urzad pracy. jestem padnieta nogi wlaza mi w tylek a kregoslup daje o sobie niezle znac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #677705 przez Agusia83
Natali,Eryczek chodzi do szkoły,przedszkola?

Gochens,ja tez w srode mam ktg:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #677734 przez abrakadabra
Noo to się rozkręcamy moje drogie, odszedł mi lekko czerwonawy czop :blush:

Ah no i póki jestem i pamiętam WiśniaJ Wszystkiego jeszcze lepszego bo to co najważniejsze Gabrysie już masz życzę Ci z okazji 24 urodzin :) :kiss: :kiss: Stoo LAT!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl