BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 5 miesiąc temu #95664 przez wola82
U mnie tez brak pomyslow co by tu mezulkowi wymyslic, ale mysle ze zrobie tak ze wyjde z malym na spacer, moze juz nie bedzie padac i wylacze telefon, niech sie pomartwi troche gdzie jestesmy, za te jego ciagle imprezy w pracy :silly:

Ja tez w koncu okres dostalam po prawie poltorej roku, myslalam ze mniej bedzie bolalo ale jest tak samo :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95666 przez paulinkaaa2202
Alutka z tą ciążą to dobre :D

Groszku nie wiem dokładnie po jakim czasie dziurki zarastają mi np bardzo szybko zarosła dziurka w pępku i teraz mam stracha znowu przebijać

Mam takie pytanie jak wasze dzieciaczki śpią w spacerówce na płasko to mają zapięte pasy czy nie?

Moja teraz śpi na tarasie ale jej zapięłam strachliwa jestem że się obudzi wstanie albo się przekręci i będzie buuum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95667 przez alutka1011
Maja śpi w pozycji leżącej i zawsze ją zapinam bo po pierwsze sie wierci a po drugie jak się budzi to od razu się podnosi :dry:
Ja właśnie czekam czy przyjdzie okres czy nie :laugh: Znając moje szczęście to mi wypadnie na wesele brata :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95714 przez wola82
Lukaszek w spacerowce spi na lezaco i zawsze czy siedzi czy lezy ma zapiete pasy, bo tez sie wierci w wozku jak spacerujemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95823 przez Renia2108
Jak Wam dobrze ze tyle okresu nie mialyscie :P

Ja dzis meza nie zdarzylam w balona zrobic :( Bo sie kapl ze prima aprioilis.. Ale kumpela mnie probuje wkrecic ze w ciazy jest, dzis wizyte u ginekologa miala wiec mozliwe ale jakos mi sie wierzyc nie chce:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95902 przez iwkaa
ja ja mojego M nabralam:) powiedzialm mu ze maja powiedziala tata:P hehe a jeszcze nic nie mowi a jaki dumny byl ze tata powiedziala a nie mama a jak mu powiedzalam ze to zaart to nie byl za wesoly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95911 przez martela89
Ja mojemu powiedziałam,że kupiłam sobie BARDZO drogie buty :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95957 przez MoNiaaa
ja julki nie zapinam w wozku podczas jazdy bo mam ja przodem do mnie jak spi to tylko wtedy ja przypinam jak odepne jej to miedzy nogami zeby kocykiem ja przykryc

ja nie nabralam meza ale on mi powiedzial ze nie wraca na weekend i tak sie zezloscilam...dopiero jak tv wlaczylam to sie skapnelam :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #96079 przez Gosiaczek31
Ja mam problem z zapięciem pasów jak spacerówka rozłożona jest na płasko. A Kuba nie jest jakimś kolosem. Nie wiem o co chodzi z tymi pasami. Trochę zła jestem że nie sprawdziłam spacerówki jak kupowałam wózek :angry:

Musze przemeblować pokój ale nie mam koncepcji. Ponieważ Kuba ze mną spi muszę przestawić łóżko koło sciany. Mały łobuz nie chce spac w swoim. Z kawalerkami zawsze jest problem. A moja jest nietypowa. No i mam dylemat :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #96198 przez Gosia
Paulinko a Judytka nie ciągnie się za te kolczyki czy uszka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #96248 przez paulinkaaa2202
Gosiu nie ciągnie...
Tylko jak jej przemywam uszka wodą utlenioną to zaczyna się łapać za uszka tak jakbym jej przypomniała o kolczykach bo tak nie pamięta :)

Są takie malutkie złote :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #96393 przez Groszek
Dziewczyny ja tam nie wiem jakie wy uszy macie, ale zazdroszczę... ja nie noszę kolczyków już 10 lat, a dziurki mam, bo ostatnio coś mnie naszło na kolczyki i weszły bez oporu :(

Gosiu Michaś też ze mną śpi, bo sam w łóżeczku budzi się co 15 minut

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #96882 przez Gosia
Asiu jak się sprawuje wózeczek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #97374 przez Renia2108
Dziewczyny co tu tak cicho ? :D

Groszek ja mam kilka dziurek w jednym uchu i drugim tez i tez nie nosze kilka lat a wejda. Szkoda ze do pepka tak nie ma :( Bo eraz po ciazy wyglada to obrzydliwie... I mysle czy by znow nie zobic obie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #97534 przez Martynka__89
W uszkach mam dziurki kolczyki noszę sporadycznie dziurki nie zarastają, wkładam bez problemy. Szkoda że tak szybko zarasta dziurka w wardze i pępku (jak już zarastają to mogły tak aby ślady nie było :P)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl