BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 5 miesiąc temu #94682 przez asia26
A Oliwka bucikow nie sciaga :) lansuje sie i wie ze do tego sa potzrebne buciki na nozkach :) Groszku no fakt ja to juz chyba w jakiejs anoreksji jestem za nic nie moge przytyc ale teraz to moze sie zmieni bo troszke mniej stresu mam ale w sumie karmienie wyciaga a tesknota tez nie wzmaga apetytu wiec na te kg jeszzce troche chyba musze poczekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94705 przez Gosia
Asiu spacerówka superowa. Też ją już wcześniej oglądałam. Napisz za kilka dni jak Ci się już użytkuje, bo ja do 17-go kwietnia muszę też kupić. A pokrowiec na nóżki chyba można dokupić osobno co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94712 przez MoNiaaa
u nas tez butki czesto spadaja ale juz coraz rzadziej :)

ja mam problem z kupieniem butkow bo mala ma wysokie podbicie i nie kazde jej wejda a najgorzej z sandalkami :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94761 przez Emme
sylwus136 napisał:

Asiu ja mam taką spacerówkę :) tylko ze niebieską i jestem bardzo zadowolona :)

ja wczoraj właśnie rozmawiałam z koleżanką o jej spacerówce i jest bardzo zadowolona i okazało się, że to właśnie ta i też niebieska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94823 przez sylwus136
Asiu nie mam pokrowca ale powiem Ci szczerze ze mi by się nawet nie przydał.Idzie ciepło i jak juz uzywamy kocyka i nam w zupełnosci wystarczy :) Można oczywiście dokupić ale chyba za tani nie jest.
Ja jestem z niej bardzo zadowolona bo ja praktycznie sama jestem w domu i jak wychodzę na spacer to daje rade zabrać wszystko sama a mieszkam na 1 piętrze ( bez windy)
Wózek jest lekki,łatwo się składa i dla mnie bomba :)

Gosiaczku to pomyliłam Wola ma takie jak my :)

Co do butów to mój mały je ciągle odpina zwłaszcza jak jedziemy w samochodzie i juz nie raz wyszło tak ze do domu doszlismy z jednym butem a potem trzeba było szukać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94897 przez asia26
dziewczyny dziekuje za te komentarze od razu mi lepiej bo cala noc gryzlam sie z myslami czy dobrze zrobilam ze wybralam akurat ta bo po powrocie do domu poczytala o nie komentarze i byly fatalne a jechalam po inna ale teraz to juz jestem spokojna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95004 przez Groszek
Asiu nie sugeruj się opiniami z internetu :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95056 przez sylwus136
w internecie nawet najlepsza rzecz ma jakąś zła opinię
no ale nigdy nie wiadomo kto wypisuje komentarze...może nawet osoba ktora tego wózka nie ma...

Ja jestem zadowolona i mam nadzieję że Ty też będziesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95096 przez iwkaa
ale dzisisj piekna pogoda az do domu nie chcilo sie wracac ze spaceru oby tak juz zostalo
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95160 przez paulinkaaa2202
a my dzisiaj Judytce przebiliśmy uszka :)
miałam wielkiego stresa ale mała była super dzielna nawet nie płakała tylko zakwękała i łezki jej poleciały ale mocno ją przytuliłam i się zaczęła uśmiechać nawet do pani która jej przebiła uszka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95187 przez Groszek
Paulinka Judytka ślicznie wygląda :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95223 przez Renia2108
Slicznie wyglada... ale ja uszu chyba nie przebije małej. Kiedys moze miec do mnie pretensje ze jej uszy przebiłam. Ja sama jak chcialam to mialam i tyle, jestem takiego samego zdania ze jak bedzie chciala sama to zrobimy choc niewiem napewno jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95226 przez alutka1011
Renia2108 napisał:

Slicznie wyglada... ale ja uszu chyba nie przebije małej. Kiedys moze miec do mnie pretensje ze jej uszy przebiłam. Ja sama jak chcialam to mialam i tyle, jestem takiego samego zdania ze jak bedzie chciala sama to zrobimy choc niewiem napewno jeszcze.

Lubię to! :laugh: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95269 przez Gosiaczek31
iwkaa napisał:

ale dzisisj piekna pogoda az do domu nie chcilo sie wracac ze spaceru oby tak juz zostalo


Ale duża się wydaje :silly: Sliczna :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #95294 przez iwkaa
brawo ze Judytka taka dzielna byla!!! ja tez czekam juz na to zeby Maji przebic uszy ale to dopiero na urodziny jej prezent zrobimy:) paulinka nie boisz sie teraz pod czapke ze beda jej sie zachaczac i bedzie plakac???? ja dlatego czekam na lata szybciej sie zagoja i nie nos sie czapki wszyscy mowia ze Maja duzza mi tam sie tak nie wydaje ostatnio w parku siedzialam z niania 10miesiecznej dziewczynki to nie dosc ze starsza od maji to jeszcze mniejsza:) wiec nie wiem chyba faktycznie duza jest kazdy sie pyta czy chodzi nie wiedzac ile ma miesiecy to chyba mysla ludzie ze jest starsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl