BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 5 miesiąc temu #94045 przez Groszek
Ależ wczoraj mieliśmy akcje... przyszedł facet do okien, bo musieliśmy reklamacje złożyć, no i chodzi, ogląda uśmiecha się do Miśka, a po chwili Młody wyciąga do niego ręce i "ta ta" mówi, a na to wchodzi M :lol: Ubaw nieziemski, facet się uśmiechną i mówi że czemu nie, jego dzieci już spore to może mieć takiego brzdąca :lol: :lol: :lol: M się wściekł :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94058 przez paulinkaaa2202
a to mój grzybek przed spacerkiem :)
czapeczkę zrobiła babcia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94059 przez Renia2108
Groszek no nie zle :D Hehhe

Paulinka czapa super :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94092 przez wola82
Asia przykro mi z powodu mamy, trzymaj sie jakos...

Groszku to Michas szuka nowego tatusia hihihi :laugh:

Paulinka a czapeczka sliczna :)

Moj maly od wczoraj maruda straszna, jak mu z oczu zejde to wrzask, ale doslownie jakby go ze skory obdzierali :ohmy:

Z lozka mi na szczescie nie spadl i zawsze sie tego boje i obkladam go poduchami jak
zasypia na lozku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94117 przez Groszek
Paulinka śliczna czapeczka a modelka urocza :kiss:
Wola hihi być może :lol: :lol: :lol: u nas to samo, przed chwilą myślałam że świra dostanę, wrzask na cały blok... i godzina noszenia na rękach

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94148 przez iwkaa
u mnie od kilku dni to samo i to rano tylko z oczu znikne to jest krzyk i chce na rece ale ja i tak jej nie biore tylko siedzimy i sie bawymy razem gdzies wczoraj wyczytalam ze w tych miesiacach dzieci tak maja boja sie ze mama pojdzi i nie wroci mam nadzieje ze szybko to minie bo juz nie mam siby sluchac tego skomlenia:/
Asia to trzymaj sie i bardzo ci wspolczuje nie wiem czy pisalas wczesniej o smierci mamy moze mi to gdzies umknelo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94152 przez Renia2108
U mnie to samo, tylko sie strace z oczu krzyk :/ A jak siedze nawet w tym pokoju i tak jak teraz na forum pisze to grzeczna . A jak wyjde ryk :/ Niech sie juz uspokoi ta mala diablica ;)

Asiu bardzo wspolczuje... Trzymaj sie dzielnie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94153 przez MoNiaaa
u nas tez jest ciagniecie za co tylko sie da i bez wzgledu czy to mama czy nie :silly:

Groszek niezle z tym tata hehe wyobrazam sobie mine twojego M :lol:

paulinko sliczna czapeczka sama taka chcialam na allegro zamowic bo nie ma mi kto zrobic :( ale zanim mi dojdzie to zrobisie cieplej i wtedy jakies ciensze czapeczki pewnie bede zakladac wiec odpuscilam
a ty Judytke w nosidelku wozisz?? my juz zmienilismy na spacerowke :)

mi Julka tez raz spadla jak miala 6 miesiecy. masakra tez tylko zdazylam krzyknac "Julka" ale plakala bardzo ale pozniej szybko zasnela a ja sie przestraszylam jak nie wiem i ryczalam. jeszcze napisalam do mojego M co sie staloi a on sie wqrzyl na mnie to ja juz wogole sie zalamalam ale zadzwonilam pozniej do mamy i mnie uspokoila ze nie raz sie to zdarzy i ze jak nie wymiotuje to jest OK

Asia moje kondolencje nie wiedzialam wczesniej ze twojej mamie sie nie udalo :( bardzo mi przykro ale najwazniejsze ze bylas caly czas ptrzy niej i czula wasze wsparcie.duzo sil ci zycze :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94303 przez Gosia
Asiu mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz! Strasznie współczuję. Dzielna z Ciebie dziewczyna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94341 przez Madzia89862
groszek faktycznie niezla sytuacja... asiu wspolczuje...masz nas..pamietaj zawsze wysluchamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #94364 przez Gosiaczek31
U mnie w mieszkaniu dziś upał nieziemski bo okna mam na południe. Mały daje od rana w kość, chyba mu za gorąco. Właśnie szykowałam nas na spacer ale bidulka padł i mam chwilkę dla siebie ;)

teraz śpię, proszę nie przeszkadzać!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94400 przez iwkaa
gosiaczek wiem o czym mowisz ja mam to samo w lecie sauna! poad 30 stopni w srodku ale teraz jest ok grzejniki zimne a okna gorace a za cieplo tzreba placic przyszedl nam rachunek za ogrzewanie chyba ich wystrzelam w tej spoldzieni oni po wariowali chyba musimy doplacic 670zl!!! a my juz po spacerku bylysmy 3 godziny maja zasnela sama jak ja siedzialam na lawce i rozmawialam i tak sobie smaxcznie spala do sloneczka ale bylam w szoku jak zobaczylam ze spi hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94401 przez sylwus136
Gosiaczek jak on super śpi :)
Gdzieś widziałam że mamy chyba podobne takie skarpetki w tygryska z H&M :)
powiec mi jak Ci się ich uzywa? Sprawdzają sie u Ciebie bo mój mały ich nosić nie lubi i zawsze je ściagnie,pogryzie,poślini i juz się nie nadają do noszenia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #94409 przez wola82
Mysmy tez niedawno wrocili ze spacerku, ale Lukaszek nie zmrozyl oka wolal ogladac wszystko dookola, ale teraz smacznie sobie spi. :)

To ja mam szczescie i upalow w lecie u nas nie ma, bo slonce nie wpada bezposrednio do mieszkania tylko zatrzymuje sie na balkonie, a w zimie znowu nie potrzebujemy bardzo grzac bo jest cieplo :) Ale ogrzewanie i tak jest w czynsz wliczone.

Iwkaa tez czytalam cos takiego i to jakos sie tam nazywa lek 8-go miesiaca, boja sie ze mama wyjdzie i juz nie wroci, maja strach przed obcymi i takie tam nie pamietam juz dokladnie co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #94414 przez iwkaa
wola82 napisał:

Mysmy tez niedawno wrocili ze spacerku, ale Lukaszek nie zmrozyl oka wolal ogladac wszystko dookola, ale teraz smacznie sobie spi. :)

To ja mam szczescie i upalow w lecie u nas nie ma, bo slonce nie wpada bezposrednio do mieszkania tylko zatrzymuje sie na balkonie, a w zimie znowu nie potrzebujemy bardzo grzac bo jest cieplo :) Ale ogrzewanie i tak jest w czynsz wliczone.

Iwkaa tez czytalam cos takiego i to jakos sie tam nazywa lek 8-go miesiaca, boja sie ze mama wyjdzie i juz nie wroci, maja strach przed obcymi i takie tam nie pamietam juz dokladnie co.

jakos tak to sie nazywa wola my tez mamy ogrzewanie wliczone w czynsz a bardzo tez nie grzejemy bo caly czas jest jakies 20-21 stopni ale tyle musimy doplacic ja im chyba powiem ze my to za slonce chyba im placimy!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl