BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 5 miesiąc temu #534284 przez cata
witajcie! kurka co tu sie dzieje mysalam ,ze jak weekend to tradycyjnie nikt tu nie zajrzy z tu prosze tloczno jak na bazarku :blink:

Agathe jeszcze raz grutalacje slicznej cory ,czuprynke ma do pozazdroszczenia mala sliczna czarnula :kiss: i poprosze o wiecej zdjec. fajnie ze tak milo wspominasz porod i szpital , zgrzyty z eRkiem to napewno nadmiar emocji z obu stron nowa sytuacja i hormony oczywiscie :angry: ty teraz oszczedzaj sie nie mozesz forsowac rany korzystaj z pomocy eRka niech ci podaje mala zebys nie musiala jej dzwigac. Maz byl z toba przy porodzie pozwolili mu ?? mojemu nie :( ale mialam super anestezjologa ktory trzymal mnie za reke :blink:

Lenita poprosze relacje z wieczoru i moze jakies szalone zdjecia beda? :silly: Fajnie ze takie przyjaznie powstaja dzieki forum :) Masz racje Alex urosl chyba od tamtego czasu jesli nie wzdluz to kilogramowo :lol: jak sie uda to wrzuce dzis focie.



Gatita Jamalek to super przystojny gosc !!! :kiss: :kiss: nie wiem jak wyglada w realu ale na zdjeciach to duzy chlopak i nie wyglada jakby sie ciut ;) wczesniej urodzil.


Kasiah Mayeczka ma takie powazne spojrzenie :kiss: ,sliczna jest i rosnie jak na drozdzach , fajnie ze polubila bujaczek . Alex tez zasypial w bujaczku na wibracjach ale tylko przez pierwszy miesiac potem kolejne 2 bylismy w polsce i odzwyczail sie i byl tez wiekszy jak juz wrocilismy.


Gumis ja tez zauwazylam ze jak maly w dzien spi 3 godzinki to nocka jest w miare i tez tego przestrzegam, dzis bedzie pewnie marnie bo spal tylko poltorej i juz zdazyl sie raz obudzic. :dry: za to miniona noc byla super obudzil sie tylko raz w nocy a pozniej juz o 9 rano jak spojrzalam rano na zegarek to bylam w szoku. :ohmy:


Olencja ja pojecia nie mam o zywieniu wiec ci nie pomoge ,a szukalas w necie? Anuskka nam uciekla ona by ci pomogla nasza "przelozona" :lol: Mayeczka chyba zaczyna pokazywac charakterek tzn bardziej odkrywa nowe rzeczy i doznania zlosc :woohoo: to chyba taki etap.pewnie nie daje ci buziaczka w odwecie za tego chlopca mala zazdrosnica :blink: powodzenia w byciu twarda dzisiejszej nocki !

Larita witaj w rodzinie :blink: ! Twoja cora ma sliczne oczyska a kolor czapeczki podkresla jej urode. same piekne dzieci w naszej forumowej rodzince.


Kamila jak nocka ,testowalas z woda?
ja testowalam i nie sprawdzilo sie ,nie wiem moze powinnam byc bardziej stanowcza,moj glodomor nie da sie oszukac woda on chce mlekaaaa :lol:


Dobranoc przespanej nocy wszystkim zycze!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #534285 przez cata
poprzednie bylo za duze :)

to moj maly smerfik :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #534286 przez olencja
Cata, rany jakie CUUUUDOOOOO!!!!!!!! Jaki duzy juz jest.
Wlasnie, o tej wodzie tez slyszalam. Podobno nawet do 2 tygodni zajmuje zanim zalapia, ze nie oplaca sie im budzic na wode. No ale wlasnie, co zrobic jak zwyczajnie dzidzia nie chce wody i dalej placze? Nie musialam stosowac takich metod, wiec tylko teoretykiem jestem :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #534385 przez kasiah
dziendobrek,

Dzisiaj nocka nam minela duzo lepiej niz wczoraj, bo wczoraj to bylam padnieta.

Gatita, Majeczka ma narazie bardzo cienmnoniebieskie oczy, ale pewnie z czasem bedzie miala brazowe, bo my oboje takie mamy wiec przypuszczam ze i ona takie miec bedzie

Anneem, juz 35 tydzien, jak ten czas leci... zaraz ty sie nam bedziesz rozpakowywac

Agathe widze ze u ciebie tez szybko poszlo, jak i u mnie. Suuuper
A to ze Zosia jest cudna i twoja to ci nigdy nie przejdzie... ja caly czas patrze na Majeczke i caly czas nie moge uwierzyc ze ona jest moja i do tego taka sliczna hehe

To ze kazdy ma inna opinie co do karmienia czy opieki na dzieckiem to u mnie bylo tak samo. Juz sama nie wiedzialam co robic, ale z czasem sama zobaczysz co jest najplepsze dla Zosi.
Zycze ci zeby zawsze tak ladnie spala.
Super ze eRek tak ci pomoga i ze zmienia pieluchy. Moj eNek mi bardzo pomaga ale niestety pieluch nie chce zmieniac. Zmienil chyba tylko jedna na popczatku i tyle.
No i faceni w nocy twardo spia, my od kiedy zostajemy matkami mamy bardzo plytki sen dlatego na byle jek dziecka sie budzimy.
A co do klotni to chyba normalne. Niedawno sama przez to przechodzilam. Hormony szaleja i tak bedzie jeszcze przez kilka tygodni. Ja caly czas plakalam i sie dolowalam i klotnie tez byly. Niestety trzeba przetrwac ten baby blues. Pozniej bedzie juz tylko lepiej.

Juz nie mieli komu wybijac szyby tylko kobiecie rodzace - co za....

Olencja my z Majeczka dogadujemy sie juz calkiem fajnie. Na poczatku mowilam ze ona nic tylko marudzi ale teraz wiem ze tak nie jest. Wtedy to moje hormony szalaly. Co prawda Maja do aniolkow nie nalezy, jest bardzo wrazliwym dzieckiem i trzeba bardzo szybko spelniac jej potrzeby bo inaczej wlacza syrene alarmowa
Z twojej Mayeczki mala zlosnica ale pewnie to tylko chwilowe.

Cata jaki Alex juz duuzy, przesliczny blondasek

Kamila jak tam nocka wam minela ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #534454 przez cata
Doberek!
Dziękujemy, dziękujemy i buziaczki ślemy :kiss: :kiss:

Nasza nocka zgodnie z moimi oczekiwaniami koszmarna Alex budził się baardzo często myślę ze to przez to ze w ciągu dnia spal tylko półtorej godziny plus coś go chyba bolało bo wiercil się za każdym razem zastawalam go z nogami na poduszce i glowa w nogach :lol:


Ciekawe jak się maja nasze imprezowiczki ? :laugh:

Gatita fajne z tym laktatorem zamiast striptizera :lol:

Milej niedzieli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #534492 przez Agathe888
Cata!!! jaki on fajny!! baaaardzo do Ciebie podobny.

kochane mozecie mi poradzic cos w sprawie pielegnacji noska? nie wiem czy ona ma katarek ale jak oddycha to tak charczy. mam sol fizjologiczna eRek jej chcial wlac do srodka nosa ale niby czym odciagnac?

kasiah widzialam zdjecie Mai na hamaczku - jejku jaka sliczna i jak sie zmienila!! ile teraz wazy i mierzy?

mleko sztuczne chyba niedlugo pojdzie w odstawke - dalismy jej w nocy bo godzinach placzu i wszystko zwrocila..
teraz spi:) a ja nie moge uwierzyc ze juz popoludniu i ze niestety za ok 1.5h musze wystawic cyca i ja znowu nakarmic. co za bol auc!

gumis kupilismy hamaczek baby bjorn wg Twojej rekomendacji i ja tam wczoraj wsadzilismy. JAKA SZCZESLIWA!!!! uwielbia go. my tez bo jak sie kolysze to przestaje plakac!

ide sie ogarnac bo wygladam strasznie. stracilam juz 10kg. ale jeszcze troche zostalo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #534559 przez kasiah
Agathe ja do czyszczenia noska uzywam soli fizjologicznej i fridy. Czyli tego:
allegro.pl/frida-aspirator-nosefrida-do-...try-i2929612021.html
Taki podobny aspirator moza kupic w mercadonie za grosze.
Czasem tez biore kawalek gazy, zwilzam ja sola fizjo. i delikatnie wkladam rozek do noska.

Juz 10 kg. Suuper lecisz z waga. Zobaczysz ze bardzo szybko wrocisz do swojej wagi sprzed ciazy.
Ja juz waze tyle ile przed ciaza i mieszcze sie we wszyskie ciuchy, nawet w te najbardziej obcisle dziny a minal dopiero miesiac.
Jedyne co mi troche przeszkadza to ta rozciagnieta skora na brzuchu, jest tak miekka ale widze ze pomalu sie naciaga.
Jak tylko lekarz pozwoli mi cwiczyc to biore sie za miesnie brzuszka aby byc fit na lato.

Dzieki za mile slowa odnosnie mojej pszczoly. We wtorek u pediatry mierzyla 53,5 cm i wazyla 3600 wiec do twojej Zosienki jej jeszcze daleko chociaz jest miesiac starsza hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #534600 przez cata
Agathe dziękujemy :kiss: chyba podobny chociaż zdania są podzielone znajomi eBka mówią ze do niego a moi ze do mnie :-)

Jeśli nie masz aspiratora to rob tak wlej kilka kropli soli fizjologicznej do noska a następnie podnies i poklepuj po pleckach tak jak do odbicia takie metody stosowały pielęgniarki w szpitalu bo mały miał katar a ja niestety sama nie byłam w stanie nic zrobić :( i taka metodę polecił mi polski pediatra mowil ze sama sol wystarczy nie trzeba odciągać. Mam taki sam aspirator jak Kasia i z doświadczenia polecam ten z mercadony ponieważ ma zdejmowana końcówkę która można łatwo umyć .
Super lecisz z waga jeszcze trochę i zapomnisz o kg. :-)

Kasiah z ciebie to juz laska szybko wrocilas do swojej wagi , ja juz 6 miesięcy po i nadal brakuje mi 4 kg do zrzucenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #534803 przez gumis24
Larita witam a forum!:) coreczka cudna i te oczyska ..wow:)
Cata ja nie moge ale Alex juz duzy!!!!az myslalam czy to on he he...kurcze jak ten czas ucieka..ja juz mowie Ryanowi zeby zwolnil..;)no i sliczny jest szkoda ze nie mieszkamy blizej dziewczyny dzieciaczki by sie razem mogly bawic...
Lenita i jak tam wieczor panienski? Mialam Ci wczoraj pisac zebys szalala ile mozna bo jakos kiedy juz obraczka na palcu wszystko jest "inne";)
Agathe no prosze jak waga leci a tak sie martwilas...skora tez z czasem sie schodzi nawet bez cwiczen;) prosze o wiecej zdjec Zosi! Jak kiedys bede miala corke tez bedzie Zosia;) uwielbiam ogladac takie malenstwa..zgrzytami sie nie martw, pewnie jeszcze nie raz sie pojawia ale kochacie sie wiec bedzie dobrze:)co do karmienia piersia jie daje rad bo maly byl na butli.Ryan a pocztku tego hamaczka nie lubil ale jak mial 3 miesiace to zaczal cora bardziej i naet teraz jeszcze lubi w nim siedziec:)
Anneem no teraz czekamy na Twojego maluszka:) i jak malutko przytylas wow!:)
Kasiaj Majeczka cudna i jaka juz duza szok jak takie maluszki szybko sie zmieniaja!:)
Gatita Jamalek slodki az trudno uwierzyc ze tyle przeszedl i jak zwykle swietnie ubrany!:)
Ciekawe co tak. anusski i jak lot choc pewnie Milenka sie spisala!:)
No i co u Kamili?mam madzieje ze u nich nocki lepsze:)
Dobra zmykam maz na weekend w domu i jak milo miec pomoc przy dziecku:)choc juz sie zorganizowalam choc czasem zakupy pelen wozek maly nie chce siedziec i musze miec go na rekach i ztym pewnie juz ponad 9kilowym klockiem rozpakowywuje na tasme zakupy ,do wozka ido samochodu..silownia mamuskom nie potrzebna:) Dobrej Nocy wszystkim pa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535044 przez kamila7-26
Czesc dziewczyny :) Cata masz racje ja tez myslalam ze weekend wiec bedzie cichutko a tutaj taki nawal no ale juz nadrobilam :) nadal kompa brak :(
Cata Alex rewelacja i jaki duzy pokazywalam zdjecie mezowi i stwierdzil ze to niemozliwe ze jest mlodszy od Carolci hehe no i jaki przystojniak szok :) czapka z glowy :)
Larita witaj u nas :) super ze pojawiaja sie nowe mamusie :) corcia przeurocza i te oczka niejeden kawaler sie w nich utopi :):)
Lenita i jak po imprezie :) szkoda ze nie moglysmy tam byc wszystkie i swietowac z Toba ale zawsze wirtualnie jestesmy z Toba :)
Gatita Jamalek to nasz pieknis malutki :) ciesze sie ze wszystko wrocilo u was do normy i zdrowo rosnie :)
Kasiah Mayeczka sliczna i cudne wyglada w tym bujaczku slemy caluski :)
Agathe no a Sofia jeju ale ma czuprynke hehe i taka malutka :) a waga sie nie przejmuj to normalne ze spada na poczatku pozniej zacznie przybierac zobaczysz a do noska ja robie sola a pozniej aspiradora i robie to od urodzenia codziennie czasami co dwa dni ale staram sie to robic systematycznie :)
Gumis i jak tam maz pomogl?? super ze mialas pomoc bo ja nie wiem jak ty dajesz rade naprawde szacunek :)
ciekawe jak Anuskka i Milenka :)
jezeli o kims zapomnialam to przepraszam ale czytajac pamietam o wszystkich a pozniej wylatuje z glowy milego dnia dziewczyny a i zapomnialam napisac ze u nas dzisiaj nocka byla super woda zaczyna dzialac :) mala poszla spac o 20.30 o 24 sie przebudziala to dalam jej wode i tak do 2 spala o 2 mleczko i spala do 6 dalam znowu mleczko i spala dalej tylko ze wzielam ja do przebrania i to byl moj blad bo sie obudzialaa tak to pewnie bysmy jeszcze pospaly no nic czlowiek sie uczy na bledach zobaczymy jak bedzie dzisiaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #535050 przez kamila7-26
A tutaj moja ksiezniczka :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A tutaj jakis czas temu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mala pomocnica :):)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Przepraszam za taka ilosc ale jak juz wrzucam to odrazu wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #535101 przez kasiah
Hej.Witam sie na szybko z rana poki mala w lezaczku szczesliwa lezy.
Nocka nam minela w miare. Jak zwykle od 6 rano mala z nami w lozku spala, co prawda o 7 probowalam ja przelozyc do lozeczka ale zaraz sie obudzila i zaczela protestowac. Ona jakis radar chyba w sobie ma i wyczuwa ze juz nie jest w doroslym lozku.


Kamila ale Carolinka jest super. Oczy to ona tez ma wielkie. Dla mnie wygrywa zdejcie nr 1.
A to zdjecie gdzie jestescie we dwie, to gdzie zrobione ? Sliczne widoki i sliczne panienki.

Zmykam i zajrze pozniej


Aaa mialam sie zapytac. Kiedy maluszkom przechodzi czkawka ? Moja ma codziennie po kilka razy wiem ze to normalne u noworodkow ale kiedy ona mniej wiecej przechodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535173 przez kamila7-26
Kasiah niepamietamjak sie nazywa to miejsce ale jak maz wroci to zapytam :) co do czkawek to moja ma je do dzisiaj nie tak czeste ale sa czasami jak za duzo sie smieje albo jak za szybko pije ja wtedy daje jej cieplej cherbatki i raczej przechodzi!!
Olencja ty wkladalas filmik z nagrana Mayeczka jak to sie robi :P trzeba miec jakis format??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535333 przez olencja
Witam sie i ja ;)
Kamila, wystarczy dodac plik i wyszukujesz sobie w kompie. Nie musialam zmieniac formatu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #535358 przez olencja
Pokaz zlosci mojej pszczolki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl