BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 5 miesiąc temu #535570 przez gatita
Cata Alex jest boski!!! a na tym zdjeciu to wyglada jakby mial juz z 2 lata :ohmy:
super przystojniacha! oj, dziewczyny beda sie bily ;)

Kamila Carolcia sliczna i usmiechnieta jak zawsze :) a na tym zdjeciu w wanience tak slodka, ze chce sie ja zjesc :kiss:

u nas tez sprawdza sie aspirator do noska i sol fizjologiczna aposan. ale Jamalek nie znosi odsysania gilonow i drze sie jakbym go ze skory obdzierala :angry:

potem zajrze bo maly sie wlasnie obudzil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535602 przez kamila7-26
Czesc dziewczyny mam problem czy w Waszych nazwiskach wystepuja `polskie litery bo w moim tak i teraz mam problem z zarejestrowaniem malej w polsce bo tutaj napisali jej nazwisko bez polskich literek tzn zamiast u ale zamknietego jest o i pani stwierdzila w polsce ze ja zamelduje ale tak jak jest na papierze czyli bez polskich znakow!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535608 przez larita
czesc dziewczyny! ale wy sie tu udzielacie!! nie nadaze za wami hehe no nic, postaram sie, osttanie zdjecia jakie widzialam to Jamal, Alex i Carolinka, przesliczne dzieciaczki, jamal to przystojniak jak z filmu, carolcia ma oczka jak moja lara, a alex ulala ten to bedzie mial powodzenie.. ;) ja nie pracuje na razie, od wrzesnia chce mala dac do guarderii. Teraz gorzej spi w nocy, mysle,ze zaczynaja jej zabki na gorze wyrastac chociaz nie widze,zeby miala chociazby spuchniete dziaselka, nie wiem, ale u niej to nie jest normalne, wiec tak podejrzewam.... Dzis bylysmy na rebajas, chcialam ja zaopatrzyc na nastp zime :) Co do nazwiska, to np moja znajona ma "z" z kropka w nazwisku i przy wyranianiu dzieciom dokumentow napisali samo Z bez kropki i mieli problemy poziej w urzedzie, musieli wsyztsko od poczatku zmieniac, a wiaodmo,ze to jest czas zmarnowany.. Lara wlasnie zasnela, dzis troche pozniej,wiec ja uciekam myc podlogi :) pozdrawiamy!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535735 przez Agathe888
hej hej

Kamila jakie oczyska piekne ma Twoja corka. i w ogole jest super usmiechnieta i szczesliwa widac:)

Larita witam sie i ja!!! przepraszam ze tak pozno ale nie mialam czasu wczesniej doczytac forum.

my jutro idziemy do registro civil rejestrowac Zosie. ja tez mam polska litere w nazwisku - czyli co musze albo ich poprosic zeby na klawiaturze znalezli 'l' z kreska albo w Polsce miec nazwisko przez 'l'?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535788 przez larita
wiesz co, ta znajoma pozniej robila nowy meldunek dzieciom i miala w papierach "z" a ona miala naziwsko z z kropka i powiedzieli,ze to sa dwa rozne nazwiska i nie chcieli przyjac.. wiec nie wiem, dobrze by bylo,zeby mala miala nazwisko dokladnie tak jak Twoje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535789 przez kasiah
No to ja chyba bede miala ten sam problem co Kamila. Bo moje nazwisko zawiera n z kreseczka a mala zarejstrowalismy przez n. Wogole o tym nie pomyslalam, przeciez moglam napisac przez hiszpanskie ñ i wtedy chyba nie byloby problemu. Chociaz sama juz nie wiem. Ja we wszystkich hiszpanskich papierach mam wpisane nazwisko przez n.
Ja chyba bede rejestrowala mala w polsce jak sie tam wybiore w maju i ciekawe czy bede z tym problemy.
Kamila daj znac jak sie sprawa w koncu zakonczy.

Moja Majeczka od dzisiaj jest juz zakolczykowana :laugh:
Troszke plakala bidulka ale szybko jej przeszlo :)
Jak zrobie jakies ladne zdjecie to wrzuce.

Mam pytanko. Dziewczyny jak mam czyscic Majeczce uszy w srodku ?, bo mowili mi zebym zadnych patyczkow jej nie wkladala do uszu. Wiec jak mam jej w srodku wyczyscic, bo widze ze chyba by sie przedalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535800 przez larita
ja na poczatku tez nie czyscilam, tylko przy kapieli delikatnie wacikiem za uchem i to co bylo w zasiegu przy malzowinie, ale teraz wydziela jej sie wiecej wazeliny i czyszcze patyczkami tymi dla dzieci , delikatnie, tez do srodka nie wpycham,ale co moge delikatnie przeczyszczam, to co widac juz na wierzchu :) bo w srodku ponoc samo sie oczyszcza,tak mi pediatra tlumaczyl,a wazelina w uchu tez chroni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535813 przez kamila7-26
juz zaczynam sie martwic tym nazwiskiem jutro zadzwonie do ambasady zobaczymy co mi tam powiedza!! Kasiah ja nie wkladam patyczkow ale zawsze przed kapiela czyszcze uszka wacikiem z woda fizjologiczna ale i tak sie zbiera jej woskowina wtedy jak juz ja widac usuwam palcem ale jak juz jest na wierzchu nie wkladam nic do uszka!!
Dziekujemy za mile slowa :):) buziaczki od Carolci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535835 przez larita
a to moj skarb, wszyscy nieznajomi mysla,ze to chlopczyk, bo nie nosi kolczykow i nie ubieram na rozowo hehe ale jeszcze zobacza jak zapusci wlosy i bede warkocze plotla :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535842 przez larita
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #535965 przez Agathe888
larita mala przecudna!

kurde kto by pomyslal ze bedzie tyle problemow z glupia literka!!! ja tez jutro zadzwonie przed registro civil..

Kasiah sprawdzila sie chusta do noszenia? mnie juz plecy bola. musze chyba kupic!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #536179 przez larita
Nie chciałam przestraszyć z tym nazwiskiem, moze akurat moja znajoma trafiła na taka osobę, bo tez zależy często od humoru urzędników ;) ale jeśli jest możliwość to moim zdaniem warto mieć juz poprawnie bo to ważny dokument

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #536229 przez cata
Witam ! Dziękujemy wszystkim :kiss:

Kamila śliczna Carolcia widać ze szczęśliwe dziecko wszędzie tak pięknie się uśmiecha i ta radość w pięknych dużych oczach super. Rośnie ci mala pomocni a śmiałam się jak oglądałam te zdjęcie :-) ja też jak coś robię to tłumacze Alexowi ze on teraz się uczy patrząc a później sam będzie musiał sprzątać prasować etc. :-D
Z nazwiskiem to powiem tyle ze w Polsce straszna biurokracja i są strasznie dokładne , my mieliśmy przygody z tłumaczeniem nazwiska eBka , najlepiej będzie jeśli zadzwonisz do ambasady i zapytasz co masz zrobić oni najlepiej wiedza i dadzą ci konkretną odpowiedź.

Gumis masz rację siłownia nam nie potrzebna :-) ani odchudzanie :-D bo na jedzenie też czasu nie mamy ;-) wspolczuje ci ze ciągle sama jesteś ja niby cale dnie też sama ale choć wieczorem eBek mnie odciaza w kapaniu małego a to baaaaardzo dużo . Nie wiem jak ty de dajesz rade , szacun! I pokaz nam swego księcia juz dawno go nie widzieliśmy.


Larita mala śliczna , a tym ze mylą jaz chłopakiem się nie przejmuj to normalne mnie też często pytają czy Alex to dziewczynka :-D u tak małych dzieci nie widać różnicy plci ;-)


dobranoc! Przepraszam jeśli pominelam kogoś :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #536230 przez cata
Kasiah czekamy na zdjęcie pszczółki w kolczykach :-)

Olencja ty coś wstawilas bo ja nic nie widzę?

Dobra teraz juz uciekam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #536242 przez olencja



No, teraz sie udalo. Moja mala zlosnica ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl