BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 9 miesiąc temu #1015689 przez Sevilla
Dlatego ja uwielbiam mojego gina, jak było źle nie owijał w bawełnę i nie dawał nadziei.
natomiast z Maksem byłam pod koniec 6tc był pęcherzyk z ciałkiem żółtym w środku i założył kartę ciąży, mówiąc, że taki widok rokuje bardzo dobrze. 4 dni później widziałam już pięknie bijące serduszko i maleństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015691 przez Sandra123456
Wlasnie jestem po usg, jeszcze nie widać nicZego, nie wiem czy juz nie powinno byc cZegos widać pęcherzyka. Lekarz mowi, ze zobaczymy jutro po becie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015693 przez Sevilla
Sandra a w którym tygodniu jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015694 przez Sandra123456
Według bety wychodzi na to, ze w 3 tyg. Od zapłodnienia.... Czyli w 5. Juz powinno byc cos widac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015696 przez Sandra123456
Owulacja ostatnia przypadła mi na 26-28 październik, wtedy tez doszło do zapłodnienia. Bo w tym okresie przyleciał moj partner

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015698 przez Sandra123456
Mojej Znajomej nie było widac nawet w 7 tygodniu od ostatniej miesiączki. Nie wiem jaka jest na to reguła. Najgorzej ze nie miałam tej wizyty jeszxze o jakby nie mam swojego lekarza z którym mogłabym skonsultować wyniki badań.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015701 przez piernikarczyk07
Sandra u mnie pecherzyk widac od 6tyg a zarodek z serduszkiem od 8tyg tak miałam z Nikosiem i jestem pewna ze teraz taż tak bedzie...w 5tyg jak byłam tez nic nie było wiedać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015704 przez Sandra123456
Kurczę to zobaczymy jak to bedzie, dzis mam lepszy humor, piersi nadal bolą wiem ze dowiedziałam sie bardzo szybko o ciazy, wiec tez jest mi cieżko. Analizuje wszystko po kolei, a niektóre kobiety przeciez dowiadują sie o wiele pozniej k jakos tam jest hehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015705 przez piernikarczyk07
Pozytywne myślenie daje bardzo dużo, ja osobiście uważam że jak człowiek o czymś myśli to tak bedzie...głowa do góry! A plamienia masz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015706 przez Sandra123456
Na szczescie nie mam dlatego nie wiem, gdzies w podświadomości nie dopuszczam do siebie mysli ze nie bede miała tego dziecka, dlatego trEba tak myślec. Oby było ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015708 przez piernikarczyk07
Bardzoooo bardzooo mocno trzymam kciuki!!! Wiem co czujesz leżac w tym szpitalu jak na szpilkach, ja z Nikosiem 2 razy leżałam pierwszy raz jak trafiłam do jednego szpitala to przez tydzien nic ze mna nie robili tylko dostawałam 2 razy dziennie jedna nospe i jedna luteine...po tygodniu zrobili mi USG i powiedzieli do domu i leżeć...rzeźnia
Mówie Ci bedzie ok! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015710 przez Sandra123456
Hehehe no to j mnie taka sama sytuacja trzy razy dziennie luteinę no spa i magnez. Żałosna jest nasza służba zdrowia. WcZoraj cała dobę czekałam na wyniki bety serio...... Ale dzis lekarz powiedział ze jak tylko jutro beda wyniki to powie czy wszystko dobrze i wtedy do domu, wiec chyba tez jest dobrej nadziei. W poniedziałek tez miałam umowiona wizytę ale chyba nie ma sensu isc. W zależności od jutrzejszego wybiki, jesli bedzie pozytywny to pójdę dopiero 3 grudnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015716 przez Sevilla
A ja zaliczyłam właśnie IP, pojawiły się jakieś czerwone krople krwi na wkładce. Lekarz powiedział, że w środku czysto, krwawienia nie widać. Pęcherzyk majaczy w macicy, ale za wcześnie by cokolwiek rokować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015719 przez piernikarczyk07
Łłłooo Matko Sevilla co to znaczy "pecherzyk majaczy"? Kurde moze bierz ta luteine tak jak brałaś...a leżysz całe dnie? Kurde nie stresujcie mnie :dry: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1015721 przez Sevilla
Jak to lekarz ujął jest bardzo wcześnie by cokolwiek zobaczyć, jest wolna przestrzeń w macicy, która stanowi o tym, że to pęcherzyk. Zalecił wizytę za tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl