BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1020019 przez jurada
Kropla jak ty masz ladnie na imię <3

Mysia czy ja miałam o Kacperka zapytać moja Lenke? Bo tyle dzieciaków ze hej!

Piękne bobasy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1020021 przez mysia5
ooo Aśka , płyn do zmywania , dzięki :evil: :P :whistle:

Tak Juradka , synek czeka na odpowiedź :laugh:
Podziękowania: jurada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020023 przez jurada
No jasne! Taki przystojniak ze jak pokazałam foto to uśmiech byl i błysk w oku :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020025 przez jurada
Boskie te wasze zdjęcia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020031 przez AgusiaKRK

asiulek_dolls napisał: Agusia po raz kolejny zachwyciłam się Franiem :) pięknie Ci synek rośnie i muszę Ci powiedzieć że widać że macierzyństwo Ci służy bo promieniejesz na tej fotce :woohoo: jak tam wasze kontrole lekarskie? odwiedzacie jeszcze jakieś poradnie?


Asiulek! Widziałam Twoich chłopaków! Ależ to są boscy kawalerowie, wszyscy trzej muszkieterowie, nie dziwię się ani trochę, że nie będziesz ich chciała oddać ;) No może ewentualnie kiedyś kiedyś i to w baaardzo dobre ręce :)

Jesteśmy pod opieką poradni neonatologicznej i akurat wczoraj byliśmy na kontroli. Jestem mega szczęśliwa, bo pani doktor pochwaliła Frania, że pięknie rośnie i jego umiejętności są w normie wiekowej :)

W ogóle do wszystkich mam, nie wiem czy wiecie, ale normy wiekowe są bardzo szerokie, więc proszę się nie zamartwiać, jeśli jedne maluszki wrześniowe już się będą np obracać, pełzać czy siadać, a inne jeszcze nie. Norma jest plus minus 3 miesiące i jedne dzieci prędzej zdobywają osiągnięcia ruchowe, inne znów szybciej zaczynają mówić itd. Podobnie wzrostu i wagi nie ma co porównywać, bo każde dziecko ma indywidualne tempo rozwoju, a do tego tak jak dorośli, jedne są większe, inne mniejsze i póki rosną, to wszystko jest ok (a wskazówką czy dobrze rosną są siatki centylowe i pediatra).

Pozostajemy też pod opieką poradni rehabilitacyjnej, jak nam powiedziano, "tak długo aż zacznie raczkować a nawet chodzić" i mamy ćwiczenia ogólnorozwojowe wspierające wykształcenie prawidłowych wzorców ruchowych. Franek bardzo lubi te ćwiczenia, więc jest super :)

Ależ eleganckie wrześniowe dzieciaczki! Wszystkie bez wyjątków słodkie do schrupania! Dziękujemy za wszystkie pozdrowienia i miłe słowa i przesyłamy buziaki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020033 przez asiekasiek
Mysia proszę bardzo :D

Jurada jaka śliczna córa!! jak ona położona jest?? bo wygląda jakby siedziała :) i opaska śliczna. musze do tego pepco w końcu pojechać bo nie byłyśmy bo nie chciałam wychodzić po szczepieniu z nią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020035 przez jurada
Asiek bo siedzi ale za plecami ma położona podusie. Pstryknelam dosłownie z 5fotek tak na siedząco...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020036 przez pesq
Pesq zniknie na chwile a tu sto nowych par :P Mam nadzieje ze żadna ślicznotka nie podebrała mi Kornelego :blink: :silly: :silly:

Dziewczyny Agat znów/ciągle w skoku czy co ale dziś nie daje mi od siebie odejść. W dodatku pcha wszystko do buzi, wścieka się, pluje smokiem, chce smoka, chce rekę swoją, moją, chce psa łape, chce wszystko co się napatoczy byle do paszczy lwicy :D :D

Zamawiam kojec od babci na święta, a Ł. pojechał odebrać żyrafe Sophie z paczkomatu:D :silly: :woohoo: :woohoo:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020040 przez pesq
Misie czy któraś się orientowała w BLW ? - babyledweaning.pl/ ? Zastanawiam się nad tym ... Oczywiście za dobre pare miesięcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020047 przez basiek149
Mysia... :) skad wiedziałaś hehe. Ale w moim przypadku to nie było trudne. U mnie wszystko musi być szare/srebrne B)
Nawet dzisiaj jak kupowałam znicza przed cmentarzem i jeszcze łańcuch na choinkę a w ręku trzymałam papier do pakowania prezentów to pani nieśmiało stwierdzila że szary to chyba mój kolor... :) nawet obcy ludzie już to wiedzą hehe. A co dopiero moje dziewczynki z forum :)

Dziewczyny... Spakowalam jeden prezent... I to jeszcze dla teściowej heh... Kuba na bank ma skok... Nic nie pasuje, nic się nie podoba i też ciągle bierze łapki do buzi, ślini się, smokiem pluje, potem chce, potem znowu pluje... Hmm... :) ciekawe ile to mu potrwa... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020048 przez jurada
U nas tez skok. Lena tylko cyca i cyca a jak nie to marud straszny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1020057 przez asiekasiek
Pesq jeżeli dobrze przeczytałam to blw chodzi o jedzenie posiłków samodzielnie przez dziecko?? bo jeżeli tak to y mojej siostry młodszy sam wszystko jadł od małego a jak miał 16 mcy to ładnie trzymał łyżeczkę i oczywiście sam jadł wszystko nie pozwalał nikomu podawać jedzenia. i jest za tym u tak będę i ja robiła.

Basia to twój pseudonim mógłby być Szaraczek :)

Laura tez maruda ale i tak kochana właśnie leżała na brzuszku i juz próbuje odpychav się nóżkami i rączkami wiec raczkowania nauki czas start u nas :) a i na podłodze dzisiaj leżała główka do tv i wyszłam po obiad na dol a ta obrót zrobiła ze nóżkami do tv i ogląda animal planet :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020058 przez kropka 889
Hej.
U nas trzeci dzień maruda
Wyskoczyłam na 2.5 godz na zakupy i była grzeczna zdążyłam wrócić i juz coś nie tak. Leży na ręku i zasypia teraz
Jurada dziękuję ;) teraz to imię jest znane ale pamiętam jak miałam tak ok 15 lat i zawsze jak kogoś nowego poznałam i się przedstawialam to słyszałam "jak?"
Boże dziewczyny jakie te dzieciaczki są cudowne :)
Basiek tez Lubie ten kolor. A Zuzia na święta ma piękne szare buciki i sukienkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020071 przez pesq
Kropka bo Lenka to teraz imie dość popularne natomiast w naszym pokoleniu nie. Aczkolwiek bardzo ładne!

Asia tak to to że dzidzia sama sobie je co jej sie położy - nie paćki ale kawałki jedzonka :)

Ahh z tymi skokami... Juradka dobrze że Lena chce na cycu bo Agatka nie, nie leci jej i sie wkurza a ja znowu to samo - wczoraj mokra koszulka dzisiaj flaki i to tak wygląda - zaczyna ssać, nerwica, poleci mleko ssie do 3 minut i znów nerwica bo nie leci, daje druga pierś i to samo.. karmienie kilka minut i koniec bo nie leci i cały dzień to samo. Heh dlatego ja juz bym wolała kp jako dodatek a nie jedyny pokarm ale nic trzeba poczekać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020077 przez basiek149
Och mi też Kuba dziś poszarpał cycki, że masakra. I w sumie też już odliczam aż skończę kp i zaczniemy wprowadzać inne produkty. Cieszę się, że kp ale po takich dniach jak dziś mam dosyć. A jeszcze mam trochę obolałą pierś po usunięciu tego guzka to już w ogóle dzisiaj wszystkiego mi się odechciało. Jutro jadę z rana na ściągnięcie szwów. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze pogoiło i już więcej nie będę musiała jechać do tego szpitala.

Kropka to koniecznie będziesz musiała pokazać swoją gwiazdę w świątecznym ( <3 ) wydaniu :)

Asia! Ale sobie Laura świetnie radzi z tego co opisujesz! super! :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl