BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1020194 przez jurada
Mech zdolna bestio!
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020200 przez asiekasiek
Mech cudne są pazurki!! jest coś czego nie umiesz robić??

ja umylam cala łazienkę i pokój oagrnelam. nerwy miałam na l. bo kurde nie chciała spać i marudzila. w końcu włączyłam odkurzacz i zasnęła!!!! i tak chodził cały czas dopóki nie poslrzatalam i co wylaczylam i obudziła się... :/ ale grunt ze czysto...

moja ma jedną faldke smukła jest. Pesq rozsmieszylas mnie jak napisałaś ze twoja nie ma faldek i ze nie dojadą :P heh ale jestesmy rabniete bo ja też ciągle coś wyszukuje... :kiss:

historia realistyczna: siostra mi opowiada ze taka jedna w rodzinie ma 9 letniego syna i była aż u 4rech okulistow i żaden nie chciał przespać synowi okularów. w końcu poszła do 5ego i przepisal jakieś po -0.25 i 0!! i ten chłopczyk ma alergie na wszystko na orzechy kakao itp ale jak jest impreza to wpieprza cukiery ile wlezie. jejku żebym ja taka nie była!!!
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020205 przez mysia5
hej kochane :)

Basia :woohoo: jak piękne zapakowane prezenty ! i śliczny papier :)

też musiałam zobaczyć reklamę wedla :laugh: ale już wiem o co chodzi :whistle:

Agatka u nas jest to samo z fałdeczkami :cheer: a szyjkę jak ciężko umyć... i mały tego bardzo nie lubi więc często się denerwuje przy tym, no ale czysta musi być :cheer:

Mech, ja nie mam fb, to mogę Ci podesłać tutaj w wiadomości ? :)
pazurki super :)
ja wczoraj też robiłam i był czas tata-synuś , a mama chwila dla siebie :)
skorzystam z pieczątek , fajna sprawa :) i wiem że są jeszcze takie naklejki z różnymi wzorkami więc muszę kupić i wypróbować :) chociaż na święta hybrydy będę robić :)
Podziękowania: me.ch, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020206 przez mysia5
Aśka u mnie też często jest tak że mały nie chce dać mi posprzątać więc włączam mu na ten czas suszarę i mogę działać :P wyrodna matka ze mnie... :evil: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020211 przez me.ch
Kochane, dzieki:)

Asiek sporo takich rzeczy jest, naprawde:P reszta wiele z tego co robie tez nie umiem ale czasem sie uda:P grunt to zeby przyjemnosc sprawialo:)

mam juz zdjecia od Pesq, Kas, Kropki, Rity plus zapisalam z forum Basi i Glorii bo wstawilyscie dzis mikolajowe:)
Jak nie macie fb (Mysia:) ) to najlepiej mailm chyba
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
prosze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020218 przez pesq
Mech woooooow pazurki serio!

Wy wyrodne? Ekhm. Raz na jakiś czas jak wracamy ze spaceru i mam zrobic obiad albo posprzątać a krótko bylysmy wystawiam Agatkę w wózku.. Na balkon :D ona dalej śpi na świeżym powietrzu a ja na tępo ogarniam :huh:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020221 przez mysia5
Pesq ja po spacerze też tak robiłam jak widziałam, że mały spał jeszcze ale to jest taki cwaniak, że jak wózek stoi i nic się nie dzieję to się budzi raz dwa , więc już nie mogę tak robić :P tak samo jest w aucie, jeśli porządnie nie zaśnie tylko sobie robi drzemki to dopóki auto jedzie cały czas to jest ok ale jak stanie to już mu się nie podoba i łeeeeeeeeee.... :whistle:
a ostatnio "mów"i nowe słowo ' hał hał ' nie wiem czy chce nam powiedzieć że chciałby pieska czy co .. haha :laugh: albo wydaje takie fajne dźwięki jakby chciał nas wystraszyć, słodziak kochany <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020223 przez jurada
Zwariuje dzis! Bestyja wstąpiła w mą córkę!
Ryczy i ryczy! WTF!!!???
Asiek ja na yt włączyłam szum i po 10min zasnęła więc wyłączyłam a ona oczy jak 5 zł i ryk! Cyca juz nie dam bo chyba przejedzona bo co zje to jej sie ulewa. Cyc dopiero o 17.00

Staje na głowie żeby ja uspokoić, żeby zasnęła ja dłużej niż 15 minut. Najgorsze jest to ze nie mam jak obiadu zrobić. Wiec dzis chłopaki niech idą na pizze albo kfc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020224 przez me.ch
U nas podobnie, jak sie nic nie dzieje to krzyk - wyobrazcie sobie stac w korku :D zreszta pewnie wiecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020225 przez jurada
Mysia u nas jest "ne"
Mąż do niej dasz tacie całusa a ona " ne" hihi
I jak płacze to wola Leona " le le le" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020226 przez jurada
W aucie jest ok póki silnik chodzi. A jak się zatrzymujemy gdzies np. Stacja to jest ryk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020230 przez basiek149
Ja już po szpitalu. szwy zdjęte :) Ale takie cyrki w tym szpitalu, że cieszę się, że byłam tam po raz ostatni :pinch:
Przyjechałam tam, poszłam się zarejestrować, dostałam numerek 26. Podchodzę pod gabinet i pytam kto ma numerek 25. Odezwała się jakaś babka, że to ona ale z drugiego końca odzywa się inna, że ona też ma numerek 26 :blink: no ok... już nie chciało mi się wracać do rejestracji i wymienić tego numerka więc powiedziałam, że będę normalnie po tej babce 26. A ta baba później tak na mnie patrzyła cały czas jakbym co najmniej chciała jej się wbić w kolejkę... w sumie...mogłabym :evil: :laugh: Ale to nic. Po jakimś czasie przychodzi babka i pokazuje wszystkim, że dostała numerek 21... chociaż zarejestrowała się jako ostatnia :dry: :blink: I pinda wbiła się wszystkim w kolejkę.... eh... później jeszcze jakieś jaja z tymi numerkami były ale już każdy tak się ustawił pod drzwiami, ze nikogo więcej nie przepuszczał :D Mieliśmy dowodzącą starszą panią, która co chwilę wszystkich pytała jaki ma numer i ustawiała wszystkich w kolejce... :D Niby godzinę tak spędziłam a miałam dosyć... :pinch:

Meszku dziękuję, że już zajęłaś się Kubusiowym zdjęciem :)

W ogole to Kuba i Lila takie dzieciatka piekne :D no Bomb(K)a :D
Jaka dobrana para :)

W sumie to Twoja Meszku zasługa, że zostałam teściową :D

O pazurkach chyba nie będę pisać bo dobrze wiesz, że są piękne :) :) :)

Mysia - Kubuś też uwielbia wymawiać "hał hał" :D
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1020231 przez pesq
U mnie rządzi NEIN! B) eja eja w wersji ze smokiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020239 przez me.ch
u nas "bum" i "o-ou", "hau" tez czasem, a ostatnio, przysiegm, pokazuje Ko krowe w ksiazeczce a on na to "mu"....;) :lol:
smiesznie jak sie te slowa wtopia w kontekst co nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020240 przez kropka 889
Haha ale mnie rozbawiło to hal hal
Ja jak mylam okna i wieszalam firanki to Zuzia przespala w bujaczku. Mówię do niej "pomożesz mamie myć okna?" Chyba się przestraszyła sprzątania i wolała spać hehe

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Czyli widziałyscie juz wargorka hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl