BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1020334 przez me.ch
Asiulek, tak zwykle lakiery. Około 5-7dni zazwyczaj wyglądają dobrze i jak robię nowe to na weekend bo to wtedy tata się może kornelem zająć:) i tak się trzymają nawet dobrze. Firm różnych mam lakiery i wszystko w miarę dobrze się trzyma wlasbie około do tygodnia (używam rimmel, no 7, Avon, loreal głównie, ale mam też jakieś inne - zauważyłam duża różnice w trwałości odkąd dodaje base i top coat :) generalnie tak ze średniej półkic cenowo bym powiedziała.

Uwielbiam hybrydy i żele ale drogo u nas, a przy zwykłych przynajmniej mam częściej okazję coś zmienić lub poeksperymentowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020335 przez me.ch
Chrupki, to jest to!!:) genialny pomysł :) a to z espumisanem i smoczki też sprawdzę jakbyśmy mieli jakieś gorsze dni;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020336 przez asiulek_dolls
U mnie tez rana wygląda ok ale może za sprawa maści będzie prawie niewidoczna... W sumie to i tak tylko ja i maz widzimy ale spróbuje pamiętać o smarowaniu i może będą efekty

Agu jak zwykle piękna :)

A przypomnialo mi się moje ulubione powiedzenie moich syneczkow to "kojkojkojkojkoj" i Kacper tez tak mówił i ostatnio skaplam się ze to NA PEWNO znaczy KOCHAM CIE :laugh:
a geje tez były u Kacpra wiec u bliźniaków tez pewnie będą opowieści o gejach :laugh:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020337 przez me.ch
Jeju jutro już lot....aaaaaaaa!!!

Trzymajcie kciuki żeby Kornela za bardzo nie wkurzyl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020338 przez Kasia888
Meszku to ja też podeśle zdjęcie mojego mikołajka do kolażu na e-maila ;) jak wszystkie to wszystkie :laugh:

Kas mi pediatra powiedziała, że dietę będę mogła rozszerzać najwcześniej po 5 miesiącu, bo u nas jednak silna jest ta alergia, bo z pepti przeszliśmy na nutramigen póki co kupki są ok, ale wzdęcia się zdarzają dlatego daję jeszcze kropelki. I pnemo na razie musi poczekać, dopóki te rumienie na buźce nie znikną...Z

Meszku paznokcie pierwsza klasa, jesteś wszechstronnie uzdolniona ;)
Pesq nie przejmuj się, piesek musi się po prostu przyzwyczaić do nowej sytuacji, a Ty uzbroić w cierpliwość :P
Asiulek duże masz chłopaki, będziesz miała do noszenia :) mi już wysiadają plecy ostatnio dwa dni tak mnie rwało ale co się dziwić schylanie, podnoszenie a Jasiek ma 7kg a teraz to już pewnie więcej :laugh: ogólnie czasem się czuje jak stara babcia nie wiem jak te mamy 40+ dają rade :P

Asiekasiek w życiu bym nie pomyślała, że będziesz mamą panikarą jak Pesq, przepraszam że to piszę, ale cały czas mi się przypomina jak w ciąży większość świrowała, a Ty zawsze nas trzymałaś i byłaś najbardziej wyluzowaną ciężarną, a teraz tak Ci się odmieniło ;)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020339 przez Kasia888
Meszku trzymam kciuki ;)

Dziewczyny jestem z siebie dumna w końcu znalazłam czas i spakowałam prezenty niby nic a jednak cieszy :laugh:
Maż dostanie perfumy ;)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020340 przez kasandra9
Wlasnie tez tak mysle i pisalysmy z Meszka nawet o tym kiedy zacząć:) Asiu, a warzywks vxy tam owoce sama będziesz przygotowywać czy sloiczki?? No i chrupki juz mozna tak szybko?? Ty jestes na kp dobrze kojarzę i tak wcześnie startujesz ogólnie?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020341 przez Kasia888
Aa i też kupiłam oball w carrefourze się załapałam, dołożyłam do prezentu dla maluszka ;)
Pesq wprowadzasz nam tu zabawkową modę :laugh:
Żyrafkę sophie na razie sobie odpuszczę, bo już budżet świąteczny został wyczerpany ;) ale będę miała to na uwadze przy następnej okazji :)
To już nie spamuje :blush: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020342 przez asiulek_dolls
Me.ch trzymam kciuki a w razie czego może się mój patent sprawdzi ze smoczkiem, chrupki w sumie tez na drogę możesz mu dać.. O ktorej wylatujecie? aaaa i daj znać jak do trzecie na miejsce

ja ostatnio Sally Hansen kupowalam nie jakieś mega drogie bo ok 30zl ale za ta cenę mam Semilaca i pewność ze się utrzyma, a przy mojej trójcy to nie tak łatwo żeby T. opanował towarzystwo :laugh:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020343 przez agatagama
heh też tak robiłam z kropelkami :)
teraz już Jaś tak nie płacze, ale na początku jak były takie ryki to działało. A wiecie dlaczego? bo te kropelki wszystkie są słodkie. A słodki smak uspokaja dzieci ;)
Meszku, spokojnego lotu życzymy :*
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020344 przez kasandra9
Kasiu, u Was zrozumiale, ze musicie ustabilizować sie z alergia, wiec na spokojnie:*
U nas jak pisałam Agu praktycznie brzuszkowe tematy minely choc czasem zaboli i zakłuje wiec to nic przy tym co bylo na poczatku. W ogóle coraz częściej robi po dwie kupy dziennie, pewnie dlatego, ze tyle je;)
A tak .btw. Mamy bakterie ecoli w nowym dworze dzis od wieczora...masakra...mam nadzieje ze szybko to ogarną!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020346 przez Kasia888
Kas u nas też dwie kupy :woohoo:
Co my miałyśmy z tymi brzuszkami, ale teraz już musi być tylko dobrze a nawet lepiej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020347 przez kasandra9
Kasiu, brawo my!:D i kupy naszych wrześniaków!;)))
A ile Jas zjada ml na dobę?:)
Podziękowania: Kasia888

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1020348 przez asiulek_dolls
Agata dokładnie ja się smialam ze będzie cukiereczek... w szpitalu na ujastku na intensywnej tez tak robią tylko sacharozke dają do buzki i sami mówią ze cukiereczka dziecko dostało

Kas cos ty nie wyrobilabym na cycu, nam z bebilonem jest dobrze, nawet nie probowalam chłopaków przystawiac bo nie było do czego nawet wkładki suche cały czas były, to samo z Kacperem mój się śmieje ze z dużej chmury (75h a kiedyś było 75j po ciąży) malý deszcz :laugh: Kacperkowi tez po skończonym 4miesiacu rozszerzalam dietę i gotowe sloiczki na początek dawalam i teraz tez bede

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1020349 przez Kasia888
Kas Jaś je średnio 170ml czyli na 150ml daje 5 miarek i wychodzi 170.
Choć zdarza się, że zje mniej a potem wieczorem chce więcej czyli na dobę wychodzi ok. 850-800ml
I karmimy się 5x na dobę czyli na mniej więcej co 4h z przerwą 8h w nocy oczywiście :)
A jak u Was? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl