BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1020152 przez pesq
Jak ona się tak rzuca to ja od razu mysle ze glodna chociaż przeciez piersi podobno produkują na bieżąco.. Dobija mnie to zastanawianie serio tu dziewczyny na mm maja lepiej wiedza co i jak i ze dziecko nie glodne. Ja rano rozmrozilam 80 i dalam ale wypila tylko 40 wiec specjalnie glodna nie byla. A u mnie herbaty odpadają ona nie chce pic nic oprócz mleka.

Agatka przypomnialas mi o poradni na kontrole bioder.

Wczoraj przyszła sophie ale Agatka jeszcze jej dobrze nie lapie wiec na razie oball i gryzak. W ogóle badziewne te gryzaki robią znalazłam tylko jeden który Latwo złapać i da się ciut włożyć do buzi. A tak to same jakies okrągłe czy grube...

Aaaaaa wczoraj Agatka dwa razy fiknela s brzusia na plecy! :) na raty najpierw boczek później plecki.. Ale po tych dwóch razach jakby zapomniala..

Dzisiejszy poranek



Gryzak

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020153 przez pesq
Dzisiejszy poranek.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020161 przez jurada
Agatka daj znac co z bioderkami wyszlo. Wlasnie patrzyłam to L. Tez ma na jednym udku o jedna fałdkę wiecej.
U nas cos kaszelek jest :( i marudaaa tylko ręce a jak nie to płacz i łapki w buziaku. Ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020162 przez pesq
Agata prawie nie ma faldek.. Jezu może ona jest za chuda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020165 przez agatagama
heh Pesq jak przybiera, je i sika to nie jest za chuda ;) taka laska Ci się trafiła po prostu :) smukła kolejna top modl :P Jaś to jedna wielka fałdka :P a na nadgarstkach się śmiejemy, że ma bransoletki :P a weź domyj te wszystkie fałdki przy kąpieli :P wszędzie się zbierają ciciki z ubranek :P także masz mniej roboty, ciesz się :) i nie panikuuuuuj już :D
Juradka podobno może ale nie musi oznaczać to problemu z bioderkami. Może tylko tłuszczyk się nierównomiernie odkłada. Mam nadzieję, że skoro na pierwszym badaniu było ok, to teraz też będzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020167 przez kasandra9
Oooo, Agat tez po szczepionce, trochę marudna byla w srode i wczoraj w ciagu dnia, wczoraj sie yroche wczesniej obudzila bo o...5:) gorączki nie ma póki co to najważniejsze!
Ja też sie wybieram na wigilie do pracy - o ile Piotrek jeszcze będzie w domu.:)ale ten tydzień super, dużo jest, a Agat kocha na nim spac;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020169 przez me.ch
Gloria, Dziewczyny - fotomontaz swietny pomysl - nasze swiateczne dzieciatka w jednym :DDD

Proponuje, kto chce zeby go dolaczyc to dajcie mi znac przez wiadomosc na FB i wyslijcie mi fotke ktora chcecie zaprezentowac, jak sie kilka nazbiera to cos zmontuje :)

Jesli nie macie swiatecznej foty to mysle ze spokojnie moze byc tez inna :)

Ok, ide czytac dalej, a jednoczesnie staram zsie pomalowac paznokcie na swieta i chrzest, Kornel nie spi a meza nie ma wiec nie wiem co wyjdzie :)
Pochwale sie jesli wyjdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020170 przez me.ch
W ogole to Kuba i Lila takie dzieciatka piekne :D no Bomb(K)a :D
Jaka dobrana para :)

Mysia, ja uzywam tej w sprayu i do niej pisze zeby glowa byla wyzej niz reszta tulowia wiec ja go albo na rekach u taty psikam albo ukladam na poduszce etc zeby podniesc lekko glowe, nie lubi tez tego ale chyba juz sie powoli przyzwyczaja albo przynajmniej az takiej paniki nie ma, troche steka bo wiadomo, nic fajnego ale tylko sekundke!
Podziękowania: mysia5, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020172 przez me.ch
Pesq, Kornelo wierny!! :)

A co do BLW to ja planuje od stycznia tak od polowy chyba - mam ksiazeczke ( www.amazon.co.uk/Moms-Practical-Guide-Ba...eaning/dp/1506140653 ) planuje czytac o tym jak bedziemy w podrozy jutro o ile panicz pozwoli oczywiscie :D

W ogole to uwielbiam polskie tlumaczenie BLW - bobas lubi wybor <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020175 przez me.ch
Pesq, jak zyrafka? Podoba sie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020181 przez glooria
Co do faldek to wyluzujcie moja ma idealnid symetruczne a i tak jedno bioderko jest zle.... ehh za 2 tyg do kontroli i zobaczymy czy postępuje
Doktorek powiedział ze to wynik zlego ulozenia byla glowka w górę i ze nie miala miejsca i zeby dac jej czas i nie krepowac ruchow
A jak bedzie postepowac to wtedy leczymy
My dzis szczepienie mielismy ... strasznie dlugo zeszło ... wracam a tam zamrazarka niedomknieta :pinch: a dzis mam jeszcze koledowanie coreczki w kościele
Potrzebuje jednej pary rąk
Zmykam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020182 przez Kasia888
Pesq dobrze, że Agatka się zainteresowała gryzaczkiem.
Mój nie dał się przekonać ;) cały czas ślini całe piąstki i kciuki, tak pcha do buzi, że aż się krztusi potem własną śliną ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020184 przez pesq
Mech moja fotkę masz :).. Sophie nie umie jeszcze zlapac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020191 przez me.ch
OK dziewczyny, paznokcie sie udaly :D special christmas project plus chrzciny to mi zalezalo zeby wyszly :D pochwale sie bo jestem dumna :P


Załącznik nie został znaleziony



U nas tez jest nierowno jesli chodzi o faldki, kiedys na poczatku niby powiedzial GP ze ok po manualnym tescie aczkolwiek ze wzgledu na te faldki plus delikatne splaszczenie glowki skoczymy do fizjoterapeutki jak bedziemy w pl. Zreszta i tak planowalismy isc do niej na konsultacje tak czy siak wiec w sumie zgodnie z planem:D

U nas Zoska (Sophie) sie przyjela i jest hit, aktualnie baaaardzo sie nia kornelio jara wiec polecam :D Pesq, dobrze jej idzie z gryzaczkiem wiec pewnie szybko da rade :D ja kornelowi ja podaje od strony nozek bo tam jest ciensza i male lapki latwiej ogarniaja :)

No i tez udalo mi sie co nieco spakowac wczoraj wieczorem, niestety wstazka nie pod kolor no ale jakims cudem (ciekawe jakim...) mam w domu tylko turkusowe a potrzebowalam na juz bo wpadli znajomi przed naszym wyjazdem sie pozegnac i chcialam im dac bo zawsze cos dla Kornela przynosza :)

Załącznik nie został znaleziony



Tym razem dostal od nich grajacego misia -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Kornelowi sie podoba bo swieci i spiewa :D

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020193 przez me.ch
Patrze teraz na te paznokcie na zdjeciu i stwierdzaam ze musze "doczyscic" skorki itp :D no ale design jest :D
Jesli ktoras z Was lubi sie czasem pobawic paznokciami to polecam takie pieczatki ( www.bellakids.co.uk/ekmps/shops/bellakid...es-templates-holder- [4]-1360-p.jpg ) bo nawet niezle to wychodzi (choc przyznam ze chwile to zajmuje i lepiej jednak jak tata przejmie bobasa na ten czas :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl