BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1020426 przez pesq
Ju daj znac jak tam.

Kasia PRZEZAJEBISTA poduszka!! :ohmy:

Asia.. Nasze matki muszą się poznac.
Podziękowania: Kasia888

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020430 przez jurada
Moje dziecię od 11 do teraz spało. Obudzila sie na cyca i poszla dalej w kime.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020431 przez Zazanna
Ritka Bartuś juz ledwo ledwo na przewijaku ;) Jak soe rozprostuje to sie nie mieści :P Ja go teraz czesciej przewijam na kanapie -bo tam sobie lezymy i nie biegam z nim do sypialni za kazdym razem. Po prostu pilnuje aby mu klasc podkład albo pieluche pod pupe aby mi nie ufajdal kanapy i tyle ;)

Pesq ja to samo :( I tez mi przykro, ze sie na nia wsciekam :( Ciągle slyszy tylko ZEJDŹ Mam nadzieję, że z czasem to wypracujemy. Nie starcza mi czasu na wszystko i przytulaki dopiero jak pancio wraca i wtedy sie wsciekam, ze ona na niego skacze i nie daje nam porozmawiać :( Tez zła jestem na siebie, bo to nie jej się wina :(
Pesq za taki tekst bym zabiła.. juz mam wystarczająco duzo wyrzutow sumienia,ze jej nie dopieszczam, a jakby minktos tak dowalil ro bym sie poryczala i poklocila -.-'

Dziewczyny poczekajcie na mnie ze zdjeciami.. jeszcze nie mam świątecznego,a tez chce zrobić, tylko czekam na koniec dni maruda.. juz jest lepiej ale jeszcze nie chcę go denerwować, bo latwo sie wkurza.
Ale za to jak ladnie glowke zaczal podnosić :)


Bartuś lubi owocki, próbował juz jabłko, gruszke i banana :P Zawsze jak jem to daje mu polizac i on sobie tak to probuje zassac :) Wiec mam nadzieję, że z rozszerzeniem u nas nie będzie problemu, widac ze mlody jest otwarty na nowe smaki :)

My dzis rano byliśmy na zakupach i masakra... tyle ludzi, ze szok :/ Chcialam jechac o 5 jak sie obudzilismy do tesco zeby tego uniknąć, to T. chce jeszcze pospać. No to sie wbilismy w jakis pieprzony zombiland -.-' Polowy rzeczy nie kupiliśmy itd.... Tomek ma dokupić w poniedziałek :) Bo to juz przedswiateczne zakupy byly we wtorek zaczynam przygotowania :)))

Asie ale bym sie wsciekla :( Masakra

Jurada zazdroszczę oj zazdroszczę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020447 przez asiekasiek
Zaz no masakra jakaś była ho byłam w Carrefour po oball.i kupiłam tam a później wchodzę do do sklepu z zabawkami a tam po 21 zł !! i oddałam do Carrefour o kupiłam tam.

schowałam przed Laura żeby nie znalazła ;) bo ma pod choinkę :)

i jak mnie nie było to zrobiła sama z siebie kupę! ! od miesiąca dawałam czopki!! a nie wiem czy nie przez to ze podałam espimisan bo jak mi się skończył to dawałam bobotic. podobno jakby 4ty robiła i płakała prawie :( i śmierdzi w pokoju bo mąż nie wyrzucił od razu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020451 przez Zazanna
A w carrefourze za ile kupiłaś? Ja zamówiłam na allegro i czekam :) -Zgapiłam od Was :P I już zaczynam myślec nad żyrafą heh ;)

Bobas nauczył się przewracać z plecków na boczki i z boczków na plecki :woohoo: A co za tym idzie przemeblowanie w sypialni ehh. Muszę przestawić łóżko tak aby było przy ścianie żeby mi czasem nie spadł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020453 przez asiekasiek
Zaz no masakra jakaś była ho byłam w Carrefour po oball.i kupiłam tam a później wchodzę do do sklepu z zabawkami a tam po 21 zł !! i oddałam do Carrefour o kupiłam tam.

schowałam przed Laura żeby nie znalazła ;) bo ma pod choinkę :)

i jak mnie nie było to zrobiła sama z siebie kupę! ! od miesiąca dawałam czopki!! a nie wiem czy nie przez to ze podałam espimisan bo jak mi się skończył miesiac temu to dawałam bobotic. a dzisiaj znów podaliśmy espimisan i to tak dużo dałam na lyzeczce. podobno robiła i płakała prawie :( i śmierdzi w pokoju bo mąż nie wyrzucił od razu i wchodzę z zakupów u mowie jejku kto tak zagazowal... :) i pediatra mówiła ze mleko wchłania się a może to jednak nie tak było...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020454 przez asiekasiek
był za 29.90 zł i wielce promocja pisała !!!!

a i dzisiaj dałam jej znów espimisan to może po tym zrobiła kupę taka...

Zaz to super wiem jak ja cieszyłam się z tego!!! właśnie trwać trzeba uważać żeby się nie magnal na podłogę...

Kasia poducha super. jeżeli dobrze pamiętam y psa tej rasy macie :) to żeby nie zagryzl siostrze tej poduszki bo pomyśli ze ma rywala ;)
Podziękowania: Kasia888

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020468 przez kasandra9
U nas dzis dzien sprzatania i wszyscy padamy - corka na lewym ramionku taty, ja na prawym:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1020480 przez basiek149
Hej
Żeby już nie spampowac napiszę tu jeszcze raz...
A więc Kubuś skończył dziś 3miesiace jeea :woohoo: A cały dzień miał dziś takie gadane ze zwijałam się ze śmiechu :D a on nie wzruszony dalej kontynuował swój monolog :D
Poza tym wysłaliśmy dziś dziadka i tatę po choinkę... Taa... Jest oryginalna B) swoim wyglądem przypomina wieże w Pizie B) a najlepsze było zaskoczenie chłopaków jak oni wnieśli tą choinkę i zobaczyli jak bardzo ona jest przekrzywiona... Można? :D ale nic. Mamy choinkę i to jest najważniejsze. Pierwsza Kubusiowa choinka musi mieć to coś ;)
Mąż kupił mi też takich pysznych żelków i się nawpierdzielalam i teraz umieram na żołądek :sick: Yh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020481 przez basiek149
Nieee wierzę że ucięło mi całego posta i zostało tylko hej?! :blink: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020485 przez basiek149
Meszku mam nadzieję że podróż szybko i bezpiecznie wam minęła i cieszycie się już pobytem w Polsce :) kciuki oczywiście trzymaliśmy tak jak prosiłaś :)

Kasia super ta poduszka!!
Jurada nie dziwię się ze tak zareagowałaś. Ja też w chwilach złości i zmęczenia nie raz już wybuchlam na męża i konkretnie waliłam łaciną... Później on mi właśnie wypominał ze nawet jak kiedyś się ba mnie gniewał to nigdy aż takimi wulgaryzmami do mnie nie mowil... Też bylo mi później strasznie głupio ale co zrobić... :( na szczęście tak mocno pokłóciliśmy się już dawno dawno jeszcze przed Kubusiem więc już się o tym nie myśli.
Podziękowania: Kasia888, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1020490 przez Kasia888
Tak, tak mam mopsa w domu rodzinnym, będzie miał rywala na poduszce heh :woohoo:
Asiek też się wkurzyłam bo kupiłam w carrefour właśnie za 29,90 i potem przez internet patrze jak wróciłam a tam chociażby w empiku za 21 zeta :pinch: ale juz mi się nie chciało wracać, zwracać i zamawiać przez neta.
chyba ostatni raz zabawkę kupiłam w sklepie stacjonarnym, bo przez internet prawie wszystko taniej wychodzi ;)
Kas u mnie też dzisiaj było sprzątanie, bo koleżanka ta Ciechanowa przyjeżdża zobaczyć mojego bobaska, więc miałam motywację ;)
Zaz woow Bartuś już umie się przekręcać, Jasiek dalej nie kuma, a niedługo 4 miesiące, no ale tak jak Meszka pisała, każde rozwija się w swoim tempie, więc nie będę panikować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020491 przez jurada
Jezu... Zasnela! Idę spać i ja...

Mamusie na mm czy wasze dzieci tez maja te skoki? Bo daniel byl na mm i dziecko aniołek :) a Lena??? Nie wtrzymam tego skoku w 14tyg który trwa do 19

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020492 przez Kasia888
Jurada mój na mm i też ma skoki, np ostatnie dni prawie całe marudził i nic mu nie pasowało a teraz od dwóch dni jest lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1020493 przez Kasia888
Ha Juradka też idę zaraz spać, ale lubię to uczucie kiedy Mały już śpi a ja mam chwilę dla siebie przy kompie tak na spokojnie tyle, że potem jestem nieprzytomna rano ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl