BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #1020692 przez asiekasiek
Kasia a mi sie teraz przypomniałam jak całe 30ml odciągnęłam w szpitalu a siedziałam nad tym 40minut i to nie było mleczko jeszcze tylko siara B) B) ohh zapierała mnie duma B) B)

Pesq mam do Ciebie pytanko bo Ty kiedyś Zaz pomagałaś... chodzi o to że mam nosidełko, ale takie stare ono ma już z 10lat i właśnie nie wiem czy nosić w takim dziecko czy nie pokrzywi się... teraz właśnie piszę do was i sobie śpi w nim, nie chcę jej przenosić nigdzie indziej bo wczoraj bardzo mało czasu spędziłyśmy razem i tak chcę się z nią poprzytulać... i nie wiem czy dobrze, że w niego ją wsadzam czy nie ... :( kurcze bo taka pozycja pół siedząca jest...czy może któraś z dziewczyn coś wie i może pomóc w tej kwesti...

Zaz Ty zamawiałaś nie drogie nosidełko, czy możesz mi podesłać link?? bo może jednak skusiłabym się coś lepszego kupić??

Mysia no u mnie stokrotki w trawie zakwitły i u sąsiadów i bazie zakwitły przy drodze, istne szaleńswto :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020693 przez pesq
Asia - www.mamoholiczka.pl/2013/09/kupujemy-nos...zyli-nosido-vs.html/

Zaz ma dobre nosidło. Dobre = ergonomiczne.

Buziaki!
Podziękowania: asiekasiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020696 przez pesq
wrzuc fote ale mysle ze dobre nie jest bo 10 lat temu malo ergo było nosidel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020697 przez asiekasiek
Pesq to takie ergo hehe jak zkozieł du*y trąbka ;)

Znalazłam śliczną sukieneczkę na chrzest ale cena allegro.pl/show_item.php?item=5871404113 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020699 przez pesq
ku.wa, nie moge edytowac a mi sie dodało..

Zaz ma dobre nosidło a niedrogie.. Na razie radze nosić jeśli już BARDZO rzadko i na ręczniczku pod pupą, żeby nóżki były w dobrej pozycji (wiadomo chusta najlepsza ale jeśli chce ktoś koniecznie nosić w nosidle już to najlepsza opcja - nosidło ego + ręczniczek żeby nóżki za szeroko nie były rozstawione bo ergonomiki są dla dzieci siedzących temu mają szeroki rozstaw) natomiast jeśli kupisz to będzie inwestycja na dobre 2 lata, a te Zaz nie jest drogie a jest okej.. ! :) :)

A właśnie Zaz nosisz troszke? Podeślij fotke z ręczniczkiem albo jak tam się nosicie coś na pewno doradzę :)
Podziękowania: asiekasiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020701 przez asiekasiek

Załącznik nie został znaleziony



o takie cudo mam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020703 przez jurada
Pesqus Asiek dobrze gada, nie myśl tyle o tym... Podejdź do tego na luzie. Nie zamartwiaj się. Skoro Agatka nie płacze non stop jest wesoła to jest ok. Cyce to nie magazyn to produkcja na bieżąco i normalne ze ciężko ściągnąć laktatorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020704 przez asiekasiek
no ja teraz jeżeli nie ściągnę pokarmu na zapas laktatorem to prez dzień nie ma szans

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020705 przez asiekasiek
ale kuź*a napisałam niżej posta jak nie ściągne po nocy pokarm to przez dzień mało co ściągne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020708 przez pesq
Asia niestety wisiadlo, misia wisi w kroku kręgosłup nie ma literki c a nóżki pozycji żabki. Nóżki i pupa powinny maksymalnie zbliżyć się do literki M . Zle dla bioder zle dla kręgosłupa.

Ja bym w tym nie nosila wcale. Jesli juz to pare minut sporadycznie . Pogadaj z Zaz o tym jej i doradzę jak zrobic żeby bylo względnie dobrze jak na niesoedzace dziecko ;)

Wrzucę raz jeszcze fotę w chuście żebyś zobaczyla jaki mniej więcej powinien byc rozstaw w nosidle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020709 przez pesq


W naszym 'tajnym' nosidle i tu masz prawidłowy rozstaw, w ergonomicznych taki będzie jak maluchy podrosną :)



W chuście, tez zapadniętą pupka nóżki wysoko .. O to tu chodzi :)
Załączniki:
Podziękowania: asiekasiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020710 przez asiekasiek
właśnie przeczytałam ten blog ja cie kręcę to wyrzucam to wisiadlo nawet na chwilę nie włożę juz jej do niego. poszukam używane nosidlo jak coś albo jak ma Zaz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020711 przez kasandra9
To jeszcze ja pokaze Asi o co chodzi z tym kregolaupem i nóżkami w chuście nie kolkowej:)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony


Nóżki wyżej niz dupka (kolanka) i kręgosłup w c:) zobacz jak Agat zasnela jaka zgieta ladnie zabka:)
Podziękowania: asiekasiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #1020712 przez asiekasiek
www.pinkorblue.pl/manduca-nosidelko-news...iaskowy-a035888.html

czyli takie już byłoby ok ? Pesq a ty nosisz teraz w nosidle czy czekasz jak będzie siedziała Agatka?

Kas jak ślicznie śpi sobie Agatonek :)

to już wiem o co chodzi. jejku dobrze ze napisałam o tym bo bym nosiła moje biedactwo w tym dziadowskim wisiadle. :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #1020714 przez pesq
Manduca tulą maithai to co ma Zaz nie pamiętam sa super. Te co wrzucilas to manduca jest ok :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl