BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 4 miesiąc temu #645037 przez Satine0
dominia Myślę, że nie czepiała by się. Ona ma na punkcie dziewczynek obsesje bo zawsze chciała mieć córkę a ma dwóch synów i wczoraj mi tak powiedziała ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645055 przez Marlena1888
hello!
Monia też mamy tą karuzelkę :) Fifi też ją uwielbia :) tak się cieszy że cały brzuszek potem ma poobijany tak wywija rączkami :laugh:

Kasia, głowa do góry! pamiętaj, grunt to dobre pozytywne nastawienie!zobaczysz że jest zdrowiutka i ma poprostu gorszy dzień :* :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

dzięki dziewczyny, taaaak nocka była udana hi
a wczoraj byliśmy u taty na obiadku, fajna pogoda to z 2 godz byliśmy na polu i M rozpalił grila:) a dziś w nocy Fifi przespał 7 godzin od 23 do 6!! :lol: śpioszuś nasz:) M akurat obudził się o 6 do pracy razem z synkiem. potem po karmieniu i przewijaniu jeszcze mi usnął do 9 :lol: :lol:
miłego dnia! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645070 przez dominia
Satine masakra ;) ta baba ma faktycznie nierówno pod sufitem :/

Kasia może to są kolki ?? u mnie też czasami jak jestem sama a Ig jest okropnie marudny i nic nie pomaga to mam ochotę sobie w łeb strzelić ;) już niedługo kończymy 3 miesiące spokojnie Tosia wtedy już będzie grzeczna :) trzeba było się tak w ciąży denerwować ????

Właśnie skończyłam walkę z Synem :side: usnął po darciu się :) mam nadzieję, że będę mogła ogarnąć parę rzeczy a On będzie spał :)

a tu Igulek :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645073 przez kasia123m
Chomiczka oby im troche przeszlo bo oszalec idzie.zeby juz byli na tyle duzi by sie mogli pobawic grzechotka,zajac czym kolwiek.teraz zasnel na brzuchu z glowa akurat obrocona w lewo czyli tk jak nie chce.jeszcze mies temu by ja sobie przewrocila na ta co lubi a teraz nie.spi juz prawie godz wiec na polu moze byc roznie.latam po mieszkaniu..szykuje wszystko na wyjscie bo przeciez jak sie obudzi to bedzie wrzask.jak juz poczuje mgielke z nebulizatora to bedzie histeri na calego a musze jej podaac mucosolvan zeby choc troche ktaru z zatok zeszlo.potem zje...moze spokojnie a moze z wrzaskiem.ale jak zaczniemy sie ubierac na pole to juz drzec sie bedzie n calego...wiec wtedy musze miec wszystko gotowe...ech..
Jak on krzyczy to az mnie bebenki w uszach bola...
Czy ktores dziecko bylo jeszcze nieszczepione jak my?czy tylko my sie ostalismy.tak bardzo ja chcialam zaszczepic przed komunia i chyba bedzie dupa.furczy i furczy i idciagam i nawilzam i dupa...niekonczacy sie katar.
Wczoraj ja pojechalam po sukienke na komunie i M jej probiotyku o 12 nie dal i wiecie ze purkala z bolem.musze jej to dwac narazie...lepeij to wsypac do mleka niz zaliczyc kolke.
Ech ide ja budzic bo po mlodego isc musze... juz nie moge sie dovzekc jak ona bedzie wieksza...

Domina Igus sliczny. A jak pieknie glowke trzyma :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645079 przez mrufka
Hej dziewczyny

My już po chrzcinach udały się wszystko było pięknie. Teraz to już mam prawdziwego aniołeczka Adusia całą mszę spała, podczas chrztu się obudziła i cały czas uśmiechała do wszystkich. Imprezka później też udana goście wyszli po 18. Ada o 20 wykąpana zjadła i spała do 8 30 ciocia nam przypilnowała dzieci a ja z mężem ulotniliśmy się późnym wieczorkiem na piwko zrobiliśmy sobie spacerek po godzinie 23 było cudownie czuję że nasza miłość coraz bardziej rozkwita :)

Kasia Chomiczka ja wam tak współczuję miejmy nadzieję że szybciutko przejdzie waszym dzieciakom marudzenie i będzie spokojnie.

Kasia na pewno Tosiula jest zdrowa nawet nie myśl że jest inaczej

Sylwia ostatnio byłam w Sosnowcu kiedyś bywałam tam bardzo często :)

Monia Alina ale super że się poznałyście pięknie wyglądacie dziewczyny wasze również

Domina Igorek jaki kawaler już duży słodziak :kiss:

Wstawiam fotki z uroczystości a resztę nadrobię później bo zmykam na dwór z dzieciakami

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645083 przez dominia
Kasia ile Tosia ma katar ????? Cały czas jej wyciągasz tak ?? U mnie było podobnie .. ze 3 tygodnie Igi miał śpika .. już mnie szlak trafiał a leki już dawno odstawione przecież 4 dni tylko można było dawać te wszystkie witaminy ..
Już miałyśmy z Mamą iść do lekarza bo się zaczęłyśmy martwić ;) ale jakoś przyszła na zakupy do sklepu i Mama jej mówiła, że Ig wiecznie ma katar ..
Kazała przestać ściągać gile, tylko woda morska i na brzuszek .. i dosłownie po 2 dniach przeszło wszystko !!!
Zrób tak bo może pobudzasz jej ten katarek tym wiecznym ściąganiem :)
U mnie Igor wiecznie furczy :) ale to przez wiotkość chrząstek w kinolu :)

Mrufka Adusia piękna :kiss: :kiss: a Ty chuda jak patyk :ohmy: ale super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645092 przez sylwia1986
helloł :kiss:

Satine piękne zdjęcia :) a z teściową, hmmm bez komentarza, oby następna wnuczka się trafiła to może "rozdzieli zainteresowanie" :lol: a brat Szymon mieszka z nią?

Kasiu nie poddawaj się kochana :kiss: , dobrze Chomiczka pisze trzeba wierzyć że to chwilowe.

Dominia wow to weekend Ci się szykuje pełen zajęć. :ohmy: :lol: z tymi praktykami ciężka sprawa, w ciąży miałaś Igusia w brzuszku,a teraz ciężko go zabrać, może przymkną oko i zaliczą Ci te praktyki bez chodzenia :silly: Igi jakie uśmiechy strzela dla cioteczek z forum, mua :kiss: :kiss: :kiss:

Marlena, Mrufka wiosna to i uczucia na nowo buchają :silly:

Mrufka piękne zdjęcia z uroczystości, cudownie wyglądasz i dzieci słodkości :kiss: :kiss: :kiss:

My się karmimy i wybywamy na zakupo-spacer :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645138 przez Satine0
Sylwia Tak mieszka z nią ;-) i teraz Lidka też będzie z nimi. Matko...będzie miała teściową pod sobą. Wspólczuje jej. A teściowa dziś powiedziała,że teraz musi byc chłopak haha...i przepraszala podobnież do Szymona, że tak sie zachowuje bo każdy jej mówi ze zwariowała od kad sie mała urodziła bo nic tylko Marysia. Taka prawda...oszalała.

W sierpniu wesele... matko ;p trza kiecki szukac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645165 przez [email protected]
Mrufka ale laska z ciebie :) Adula miodzio :kiss: Kubuś fajny chłopczyk :)

Kasia może Tosie boli szyjka bo np spała większość czasu na jednej stronie i dlatego na drugą nie przekręca :unsure:

Dominia piękny uśmiech :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645177 przez Marlena1888
Satine niezła babka.. jak się perfidnie wtrąca! jak będzie dwójka wnucząt to może wyluzuje.. ;)

mrfka wyglądasz bosko! a adusia cudna! piękne dzieciaczki.

dominia ale słodki Igorek!!!!!!a te oczęta!

a my po spacerku, Filipek pospał ładnie a teraz jemy! ;) :P :kiss: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645200 przez Monia_T
Hej

Wróciłyśmy niedawno ze spacerku. Pogoda bajeczna!!!! Oby tak już zostało :)
Nocka taka sobie, Igunia budziła się często do cyca, na dodatek rano ok 4 był kłopot z kupą, ale nie ma co narzekać ;)
Zalatwiłam zaświadczenie do becikowego, może w tym tygodniu w końcu złożę papiery :silly: Położna zdziwiona, że dopiero teraz...zazwyczaj przychodzą zaraz porodzie :blink:

Mrufka pięknie :laugh: Adulka boski aniołek :lol: :kiss: Kubuś jaki poważny, fajny chłopiec :)

Drzyzgunia bardzo ładna fotka ze chrztu na fb :)

Jadzia super, że w końcu trafiłaś swój kolor :woohoo: Teraz ładna stylizacja, uśmiech i fotkę na forum poprosimy :woohoo: A jak Twoje gardło?

Satine dobrze, że teściowa sama zauważa, że ześwirowała :silly: Ładne fotki, Marysia cudna, mamusia też :)
Fajnie z weselem...też bym sobie potańczyła :)

Paulaa to podejście do kłótni masz takie jak ja... :blink: jak mi przejdzie będzie koniec :)

Dominia to sporo masz zajęć na weekend, ale dasz radę :) Iguń, buziaczki od cioci śliczności :kiss:

Marlena super Fifi śpi :woohoo: a rodzice dobrze ten czas wykorzystują :silly:
Ta karuzelka naprawdę genialna :) I kupiłam niedrogo, babka dostała 2 w prezencie, była prawie nieużywana z kartonikiem itp. A już miałam nową na allegro zamawiać :blink: Jestem zadowolona :)

Iga cyca swój "obiadek", jak skończy idę przygotować coś dla reszty rodziny. A popołudniu pewnie znowu skorzystamy z pogody.
Nie wchodzę ostatnio na wagę, żeby się nie dołować, ale dziś zapięłam pasek w spodniach na ostatnią dziurkę :laugh:

Jeszcze fotka mojego okruszka :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645203 przez xpatiiix3
Satine no oby teściowa w końcu od Was się dopierdzieliła... Masakra jakaś, ona ma na prawdę nie pokolei :P współczuję.! :* ślicznie wyglądacie z Maryś :)

Dominia ja wierzę w Ciebie że dasz radę, chociaż ciężki weekend przed Tobą :) jesteś silną kobietą, poradzisz sobie ze wszystkim :)

Kasia kochana zobaczysz wszystko będzie dobrze Tosia jest zdrową dziewczynką,. może ma po prostu jakiś zły dzień, potrzebujesz odpoczynku, nie mógłby M zostać chociaż raz a Ty być wyszła gdzieś wieczorkiem ze znajomymi sama :)

Dominia ale Iguń przystojniak, a te oczka jakie śliczne ma :)

Mrufka ale ślicznie razem wyszłyście a jaki starszy braciszek Aduli przystojniaczek :D

My dzisiaj na spacerku byliśmy chodziliśmy zakupki robić kupiłam pampersy za 65 zł u mnei w stokrotce 112 szt i 3, 4 i 5 są w takiej samej cenie :D więc się opłacało mi :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645204 przez xpatiiix3
A no i wiecie co jestem zła, bo niby schudłam ale ciekawe z której strony, a mo że to krasnoludki jakieś mi spodnie poszerzyły a ja jak głupia się cieszyłam, bo waga stoi w miejscu dalej 71kg.. czyli +5...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645205 przez chomiczka
Kasia u mnie jest to samo! Też ze spacerem jest problem, latam jak głupia póki jest spokojny i szykuje siebie i wózek, bo jak zacznę go ubierać to ryk nie z tej ziemi, czasami uspokaja się dopiero po jednej rundce po osiedlu. Pot po dupie się leje, no ale co zrobić, trzeba się spinać. Już nawet boję się pójśc dalej na spacer bo jak się rozedrze to co wtedy? pędem do domu, już tak kilka razy miałam, wiatr we włosach i posuwam na chatę. Dzisiaj robiłam kółka.

Kasiu my też jeszcze nie szczepieni, teraz mamy wizytę u pediatry 9 maja to zobaczymy czy pozwoli już szczepić.
Podziwiam Cię, bo ja mam jego jednego i ledwo daje rady a Ty masz przecież jeszcze Kacperka! Jesteś SUPER MAMĄ!!!

Monia ja nie mogę jaka ona jest pięknaaaa! :ohmy: cudowna Igula, i ta kokarda, cud miód :cheer:

Mrufka wyglądasz ślicznie, i ten kolor włosów - ekstra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645229 przez kasia123m
Monia malutk sliczna a synek jaki przystojniak :) super ze byla grzeczna

My za dw tyg ta komunia.az sie boje jak bedzie.
Nabulizowaalam diabelka o dziwo bez ryku..zjadla i dopiero jak zaczelam bluze ubierac byla chwilka ryku.na polu zasnela i spi do teraz na blkonie.kupy jeszcze nie bylo.
Domina myslisz zeby przestac odciagac...aale ona rano furczy jak sie budzi i jak kich to czasami cos jej wylatuje...jakby caly czas ten katar miala.
Ale mam dzis dzien niemocy...pije kawe,zjem pierogii i kolo 15 musze j budzic... Tak mi sie nic nie chce...dola jakiegos zlapalm.wszystko mnie dobija.nawet to ze dzis poniedzialek.

Monia sliczna corunia... :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl