BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 4 miesiąc temu #645610 przez Alina2408
a co do zlego humoru to ja mam i to mega zaplacilam rachunki a pensja zajeta wiec zostalo to co w portfelu... dobrze ze jutro mam korka wiec znow cos wpadnie...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645612 przez xpatiiix3
Suzi mamuśka faktycznie jak Twoja koleżanka :) mój malutki też ostatnio coś słabo na spacerkach.. piszczy mi i spać nie chce w wózku, bo nie chce leżeć, zaczyna się na siłę podnosić i potrafi w powietrzu już w pozycji półsiedzącej utrzymać się chwilkę siłacz mały. :) Czekam na świeże zdjęcia Mikusia :*

Pliszka jak zwykle nic innego tylko mogę powiedzieć, że ślicznie wyglądasz :D

Alina obyś szybko się uporała z problemami finansowymi :* mówisz u Ciebie zwężają, hmm no te krasnoludki w tym roku wariują na wiosnę :) A kiedy wrzucisz więcej fotek z sesji, masz już więcej.? Ja taka ciekawa :P :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645621 przez Pliszka
pati, dzięki :kiss: i wzajemnie :) Wasza majowa sesja spacerowa jest super :) Olej kilogramy, ja też się juz nie ważę, bo to mnie demotywuje ;) Czuję się już fajnie, a ta waga jakieś głupoty pokazuje :silly: Chyba popsuta :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645632 przez Monia_T
Szukam w necie i szukam o co chodzi tej mojej córce ostatnio...że jej nagle się odmieniło. Marudna, płaczliwa, budzi się z krzykiem, w nocy cyca co 2 godziny...itd. I znalazłam! Iga przechodzi książkowy kryzys 3 miesiąca. Mam nadzieję, że szybko się skończy :P

Alina no właśnie ta opaska ;) Zamówiłam jej jeszcze jedną z kwiatkiem jak dojdzie wrzucę fotkę :)
Odstawiłam antybiotyk i pupa od razu się zagoiła. Kupy już nie takie ostre...dziadostwo.
Kurde...teraz mam ochotę Cię palnąć za tą kawę :ohmy:

Pliszka ślicznie wyglądasz :laugh: tak dziewczęco, kwitnąco :laugh:

Ja na wagę nie wchodzę, depresja mi chwilowo niepotrzebna.

Jakie nosidełka macie dziewczyny? M chce nosić księżniczkę, musimy coś fajnego wybrać.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645638 przez jadziatopol
Monia kryzys 3 miesiaca? jest cos takiego oprocz skokow rozwojowych? juz sie boje. Wlasnie dzisiaj Hubus jest placzliwy...co 10 minut musze do niego leciec bo sie budzi.... ;) nie wiem o co chodzi...moze zarazil sie ode mnie? ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645647 przez Monia_T
Jadzia powiązane ze skokiem ale bardziej rozszerzone. Chodzi o nadmiar rozwijających się zmysłów i niedojrzały jeszcze układ nerwowy. Płaczliwość, nerwowość, chęć przytulania, w dzień krótkie drzemki z płaczem po obudzeniu, szaleństwa przy cycu, szarpanie, częste nocne jedzenie lub nagłe przesypianie po 10 godzin...i taki cudowny stan trwa ok 2 tygodnie do miesiąca...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645654 przez jadziatopol
Monia to mnie przerazilas :ohmy: ;) juz sie boje ;) wlasnie nie wiem...moze u nas sie zaczal ten kryzys albo Hubus jest chory. Mierzylam mu temperaturke ale jest ok....zobaczymy. Jedno jest pewne,ze na szczepienia w tym tygodniu nie ide.

Madlen gdzie ty kobieto sie podziewasz??? kiedys pytalas o pieluszki Pampers Baby dry 12h...tak,ja ich uzywam i jestem bardzo zadowolona. Teraz kupilismy juz 3 bo w 2 bylo ciasno..pulpeciki sie nie miescily. Ale te pampy sa bardzo chlonne i faktycznie cala noc i jeszcze dluzej moga wytrzymac :lol:


fotke swoich wlosow wrzucejutro lub pojutrze na spacerze. Dzisiaj wole nie wychodzic bo jestem mega zakatarzona i boje sie ,ze Hubus sie zarazi ode mnie. A poza tym u nas jest paskudna pogoda dzisiaj ;)Pada deszcz!!! :ohmy:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645666 przez Monia_T
Jadzia mam nadzieję, że Hubi będzie zdrowiutki :kiss: :kiss: :kiss: Jeśli u Ciebie ta choroba wzięła się z przewiania to jest nadzieja, że to nie jest zaraźliwe. Ale szczepienie tez bym przesunęła, bo nigdy nic nie wiadomo...a ja już chyba najbardziej będę chuchac w tym temacie na zimne.

A z tym kryzysem 3 miesiąca to Iga przechodzi książkowo...niestety :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645668 przez Pliszka
Dziękuję Monia :)
U nas na razie na szczęście nie widać kryzysu, poza tym, że ostatnio Oleczek się budzi ok. 5 z uśmiechem od ucha do ucha i wielkimi oczami i się domaga uwagi ;) Czasem uda mi się go jeszcze namówić na sen, a czasem nie ;) Pozostaje tylko zanucić : "Jak dobrze wstać skoro świt..." :laugh: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645670 przez jadziatopol
Moniadzieki :) :kiss: no chyba z przewiania...bo spocona wyszlam z domu jak byl upal a na zewnatrz wiatr z nad oceanu (zimny) i od razu czulam szyje i uszy ;) jak wieje to uszy od razu mnie bola.... ja tez sie boje teraz isc i wole przelozyc ;) mieszkanie mamy bardzo sloneczne i nagrzewa sie szybko...temperature w srodku mielismy w te upaly 30 stopni!!! a na zewnatrz wiatr jak cholera. Jak sie otworzy okna to z kolei przeciag i wygwizdow. Musze sie do tych wiatrow tutaj przyzwyczaic....oni tu nie choruja bo sa przyzwyczajeni od malego i zahartowani ...nie to co ja ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645679 przez Alina2408
pati jeszcze nie mam zdjeci wiecej tez juz czekam jak na szpilkach moze by mi humorek sie poprawil...

monia palnac a za co??? a poza tym i tak nie siegniesz... ps malpeczka robi furrore :):)




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645698 przez Monia_T
Alina już Ty wiesz za co :P
Cieszę się, że małpeczka zasmakowała Natusi :laugh: Iguni też kupiliśmy zabaweczkę z tej serii, ma krówkę i jej się podoba. Śliczne zdjęcia :lol:

Pliszka to super, że Olusia omija ten kryzys :) Ja do tej pory nie wiedziałam co to marudne dziecko...no i proszę, już zobaczyłam :silly:

Jadzia pomimo tych wiatrów i tak Ci oceanu zazdroszczę ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645703 przez Alina2408
monia zasmakowala i to bardzo ale do tego interesuje ja ten specyficzny delikatny dzwiek jeszcze raz dziekujemy...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #645806 przez Marlena1888
Alina jakie śliczne zdjęcia :)rodzinka super! a małpeczka ma przechlapane ;) współczuje kłopotów finansowych :huh: oby się poprawiło w tej sprawie..

jadziatopol oj u nas inne wychowanie, przeciągi, wiatry to nie nasza bajka ;) oby Ci szybko przeszło, kuruj się i wcinaj dużo witaminek :laugh: oj oby Hubuś się nie zaraził. :kiss:

Monia, Filipek ma ten skok! dzięki za uświadomienie! wypisz wymaluj :P ;) :cheer: :dry:

pliszka super figurka! wow widzę że pobiłaś rekord km na spacerku!!! :ohmy:

suzi ależ oczywiście, Mikołajek jak najbaardziej zaliczamy do naszych lutowych piękności :lol: :lol: :kiss: :kiss:

idę już spać bo padam, jutro M wyjeżdza do lublina ma sprawy zawodowe :dry: samej trochę źle będzie..
dobranoc ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #645813 przez jadziatopol
Marlena dzieki :)
Suzi :kiss: Mikus jak najbardziej jest wsrod lutowych najpiekniejszych z pieknych :kiss:
ALina to niezla jestes! :cheer: na stojaco karmisz? :ohmy: wow! :lol:
ladne fotki :)
Dominia wspolczuje ci tego tygodnia ;) Igorek przecudny :kiss:
Mrufka ale laska z ciebie :)
Pliszka widac ,ze macierzynstwo ci sluzy :) moze powiekszycie rodzinke jeszcze ? :)
Suzi Lubie czytac twoje posty :lol: ucaluj malenkiego Mikusia :kiss:


dobra...zamieszczam zdjecia ale nie w swietle dziennym...troche moga sie wydawac zoltawe bo mamy zolte sciany ;) troche pofalowane od gumki...w domu zawsze mam zwiazane byle jak i potem wygladam jak strach na wroble ;) Refleksy robilam w folii technika baleyag'u ale nie rownomiernie bo nie podoba mi sie jak wyglada jak od linijki i nie rowno od skory glowy bo chcialam uzyskac bardziej naturalny efekt rozjasnienia koncowek przez slonce. Ja jestem w miare zadowolona. Po splukaniu wlosow uzylam duuuuzej ilosci oliwy z oliwek wymieszanej z zoltkiem :)


troche z gory :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

i troche z boczku :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

i troche od tylu :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



i w koncu od przodu :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



i tak uwazam ze lepiej mi w czarnych. To zdjecia z tamtego roku


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i dorzuce jeszcze Hubka :lol:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Banananamy
tez nie bylo ostatnio ;)

milego i slonecznego dnia dziewczyny :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl