BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 4 miesiąc temu #646711 przez katarinka1
Nie potrafię kilku w jednym poście, to będę zaśmiecać


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #646712 przez katarinka1
I jeszcze na spacerku


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #646750 przez Alina2408
katarinka jakie cudne zdjecia :):) ja edytuje dlatego mam kilka w jednym poscie :):)

tu moje zarloki :)

ja z natka a takie dudne getry udalo nam sie wyhaczyc w pepco w ciechocinku do tego jest odpowiedni bodziak :) a i ta granatowa kreacja to tez bodziak z kiecka :):)

a na tym zdjeciu widac jeszcze chusteczke znaczy to opaska z kwiatkiem a taka siateczkowa chusteczka :) swietna sprawa na lato




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #646774 przez Dave
Kochane, cudne te Wasze Skarbeczki.

Z opóźnieniem, ale przedstawiam Wam mojego Mateusza. Który 29 kwietnia ofiarował nam 4200g szczęścia i 56cm radości.

Po długim oczekiwaniu i 3 próbach oxy, zakończyło się CC. Ale przy jego rozmiarach to chyba lepiej. Powoli ogarniam się z dwójką maluchów i z rekonwalescencją po cięciu.

Mateo i jego ulubione zajęcie :)


A i tu na naszej regionalnej stronie. Pierwszy od góry :laugh:
wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,23227,najmlod...la-134-146-2013.html



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #646778 przez xpatiiix3
Drzyzgunia Ślicznie wyglądacie razem :) Bartuś przystojniak :*

Chomiczka no w szpitalu jak byliśmy to wszystko się czepiało już do małego.. ale w ciągu tygodnia zwalczyliśmy :) właśnie 2 razy dziennie siusiaka przemywałam octeniseptem i zakładałam maść nam dała Neomycinum doktorka w szpitalu to do oczu jest nie wiem czy można bez recepty bo to chyba z antybiotykiem jest.. A i mamy się pytałam to mówiła tak, że na posiew musisz mocz złapać w locie no i małemu siusiaka i okolice przemyć octeniseptem to wtedy wyjdzie prawidłowy wynik bo na posiew nie może być mocz z worka, bo sobie przypomniałam, że tak nam kazali w szpitali i w locie ze środkowego strumienia łapałam mocz :P no i wynik wyszedł prawidłowy, możliwe, że mogłaś małego wycierać jak kupke zrobił i na siusiaku były bakterie, bo to są kałowe z tego co mama mi wytłumaczyła, także nie masz się czego bać, może po prostu przez przypadek wyszło powtórz posiew tym razem w jak najbardziej jałowych warunkach :) Mój brat ma 10lat no i leczy się w CZD z powodu wad układu moczowego także moja mama wie co mówi, bo zapalenia układu moczowego to nie nowość u nas :)

Mrufka hehe uśmiałam się z Twojego m i Kubusia :) No no 3 miesiące, a nie dawno zdaje się baletnica tak się kręciła w brzuchu :)

Katarinka, Alina dziewczynki są śliczne jeju jak nie mogę się napatrzyć :P :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dave gratulacje, śliczny Mateuszek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #646780 przez ola85
Sylwia - ja już poszerzyłam znacznie dietę dla karmiących i jest ok, dzisiaj np. dzisiaj małej w ogóle brzuszek nie bolał :) A jak już Lidzia będzie miała 3 m-ce to zamierzam jeść normalnie, tylko bez kapustnych :blink:
Kasiu - śliczna Tosia w kapelusiku :)
Jadziu - to może Hubuś pozwoli Ci się w dzień drzemnąć
Drzyzgunia - fajne zdjęcia z chrzcin. A Bartuś to już mały mężczyzna :)
Mrufka - to mnie trochę pocieszyłaś z tą czkawką
Katarinka - śliczna Ania :kiss:
Alina - u nas właśnie po burzy, przez chwilę nawet prądu nie było, Śliczny ten wasz skarb :kiss:

U nas ostatnio mała szaleje z rozwojem, w ciągu ostatnich dni tak przyspieszyła, coraz więcej gaduli i tak jej to fajnie wychodzi, łapie grzechotkę, łapię swoją bluzeczkę i wkłada do buzi, bawi się rączkami. Tylko zauważyłam że jak gada to nie bardzo umie poradzić sobie ze śliną i co jakiś czas muszę ją do góry podnosić. Ale ta jej mowa jest super :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #646794 przez chomiczka
ola mój ma to samo (widzę że są w podobnym wieku), tez przez kilka ostatnich dni wzbogaciło mu się "słownictwo" i gaduli jak wariat i coraz to nowe dźwięki z siebie wydaje :) takie słooodkie jak nie wiem :) łapie się za ciuszki i pieluszki, piszczy, i nawet raz nóżke w rączki złapał :) i to dosłownie taka zmiana nastapiła na dniach :)
Dziś rano jak robił kupę to jedną ręką złapał się za ucho a drugą za guzika od body i parł tak :) hehe :laugh: :laugh:

Pati
dzięki za informacje, no właśnie to są te kałowe bakterie... ja już sama nie wiem, może faktycznie powtórzyć to badanie.

katarinka śliczna Ania, prawdziwa księżniczka :)

Alina Nataszka cała tatusiowa, wypisz wymaluj tatulek cały ;)

Dave
no wreszcie nam się tu chwalisz kobieto!!!!! Najwyższy czas, my tu zachodzimy w głowę co się z Tobą dzieje :) przecież Ty lutowka jestes ;) GRATULACJE!! Śliczne maleństwo i takie malutkie, nasze dzieciaczki to już smoki ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #646858 przez jadziatopol
Alina ale Nataszka ma dluuugie nogi ! :cheer: :ohmy: moze modelka bedzie? i bardzo podobna do taty :) Alina...ladnie wygladasz :)
Katarinka Jaka Ania juz duza ! :) slicznotka :kiss:
Dave gratuluje kochana :)
Ola no niestety...u nas zaczal sie remont na zewnatrz budynku i jakas brygada chinoli tlucze sie niemilosiernie caly dzien. Jak Hubus usnal to pospal moze 10 minut. Skonczyli prace o 17-tej i od tej pory spi juz 2 godzinki :) ale chyba nie zarazilam go ...nie ma katarku . Rano sciagnelam tylko jakies mokre babole i tyle :)
Marlena Ale Filipek sliczny :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #646889 przez sylwia1986
dzień dobry :)
Mój syn stwierdził że po co spać do 5 jak można do 3 :dry: na szczęście od 6.30 do 7.30 jeszcze z nim "pospałam". Teraz piękna pogoda, więc się karmimy i zbieramy do nfz po kartę dla Bartka, zapowiada się dłuuugi spacer.

Chomiczka Pati to doskonale wyjaśniła z tym posiewem moczu, nic dodać :lol:

Mrufka, Alinka dziękuję dziś lepiej, Bartek dostaje po kropelce boboticu 3 razy dziennie, ale przyznaje że nie na brzuszek - bo z nim jest ok, tylko bardziej jako uspokajacz- działa :blink: :blush:

Mrufka buziaki dla 3 miesięcznej baletnicy :kiss: :kiss: :kiss:

Katrinka jakie zaśmiecasz? To przecież cudne zdjęcia Anulki, prosimy o jak najwięcej :kiss: :kiss: :kiss:

Alinka Nataszka na tym zdjęciu z tatą tak łakomie patrzy na to ciacho, jeszcze troszkę a będzie już zajadać takie smakołyki. Jaka ona już duża :kiss: :kiss: :kiss:

Dave gratulacje :kiss: :kiss: :kiss:

Olu ja też już jadłam prawie wszystko, musiałam zrobić przerwe ze względu na moje dolegliwości.

Jadzia Ty to masz przeżycia z tymi Chińczykami :lol: :lol: :lol: jak nie lekarka, to robotnicy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #646904 przez drzyzgunia
Witamy w piękny słoneczny dzionek :)

Mały śpi a ja zamiast się ogarniać czytam forum...to jest chyba uzależnienie :P

Dziękujemy pięknie za wszystkie komplementy :)
Sylwia masz racje ma schowaną dolną wargę ale jak ją wyprostuje :P to wygląda jak by miał konturówką usta wyrysowane :P

Madlen tylko, ze do diety to trzeba mieć silną wolę a ja słaba dupa jestem :P ale i tak staram się jeść tak jak karmiłam małego cycem mimo, że jest już na mm... unikam smażonego, słodyczy więcej ruchu oby coś to dało...może z koleżanką na basen zaczne chodzić

Katarinka śliczna niunia i jak jęzorek wystawia...nic tylko wycałować:)

wybaczcie nie odpisze wszystkim bo muszę spadać się ogarnąć Paulaa do nas zawita dzisiaj :)
miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #646906 przez Paulaaa
Witam z rana :)
Pogoda piękna!! Ma być 26 stopni. :silly:
Jedziemy dziś w odwiedziny do drzyzguni i Bartusia. :lol: :lol: Moze wreszcie nie zapomnę zrobić szkrabom zdjęcia. ;)

Wczoraj się ''pochwaliłam'' Monice, że ''My wstajemy o 7.40''. Dziś Amka o 5.50 oczy jak 5 zł i gotowa do szaleństw. :S

Katarinka, Ania śliczna. :kiss:

Dave gratuluje kochana. :kiss: Śledziłam Wasze losy na Kwietniówkach. :)

Lecę sie ogarnąć, bo jestem na tym samym etapie co o 6 rano. :silly: :woohoo:

Miłego dnia! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #646913 przez dominia
Dave w koncu Nas odwiedzilas !! Mati piekniutki :* gratuluje :) juz masz wszystkie dzieci :) :*

Dzien dobry :)

6 rano ...
MAMO !!!!!!!!!! Zobacz nie spie ;) mam wielkie oczy i okopuje koldre ;)
MASAKRA ! :(
Od wczoraj szczyka mnie w kregoslupie .. Az mnie lamie ;)

Pogoda piekna :)

Milego dnia !!! :*

Alinka, Katarinka piekne dziewczynki :*:*:*:* <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #646921 przez ola85
Dziewczyny,
to zabrzmi strasznie, ale miło wiedzieć po kolejnej pobudce, tym razem 5.50 że nie jestem sama :blink: , i tak mi się dzisiaj udało bo mała obudziła się 3.40, ale jeszcze udało się jej zasnąć :)
Sylwia - a Ty czujesz się już lepiej?
Paula, Drzyzgunia - to miłego spotkania :)
Dave - śliczny Mateuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #646940 przez Monia_T
Cześć

U nas nocki wracają do normy. Igula standardowo zasnęła przed 20-tą, jadła o 1-ej, 3.30 ssała całe 5 minut i zasnęła i wstała o 6.30. Tatuś przed pracą zmienił jej pampka, kupę łapał prawie w locie bo ze śmiechu zaczęła srakać na przewijaku :silly:
Jakby tak zrezygnowała z tego jedzenia ok. 3 to byłoby idealnie :lol:
Teraz śpi :laugh:
Chyba już jej ten kryzys przechodzi. Nocki są już w miarę, zaczęła gadać jak przedtem czyli buzia jej sie prawie nie zamyka, jest spokojna, uśmiechnięta...uff na szczęście bo było ciężko :blink:

Miałam dziwny sen...śniło mi się, że zaszłam w ciążę. Czułam, że jestem, na potwierdzenie zrobiłam test a tam 4 kreski wyszły...o masakro :ohmy: :P ;)

A tak ogólnie nastrój mam kiepski, jakiś taki depresyjny. Pocieszam się właśnie kawką i ciastkami w łóżku...niby nie ma powodu, a mnie na przygnębienie wzięło.

Wczoraj byłam w urzędzie miasta złożyć dokumenty o becikowe. Oczywiście popierdzieliłam i wpisałam dochody za 2012, wydawało mi się to logiczne skoro już się rozliczyłam, a jednak nie...urząd musi wiedzieć ile zarabiałam 2 lata temu, żeby teraz mi becikowe wypłacić, paranoja. Przyjęli na szczęście dokumenty, muszę tylko te dochody dowieźć.

Zdjęcia dziewczynek super :)

Natka wygląda jakby chciała całą porcję ciasta pochłonąć, tylko zastanawia się czy się zmieści ;)
Ostatnio na spacerze z m kupiliśmy sobie lody, a Iga wpatrywała się w nie i oblizywała usteczka...mieliśmy ubaw bo wyglądała jakby czekała, kiedy ona dostanie :woohoo:

Drzyzgunia, Paulaa miłego spotkania. I wrzućcie fotki w końcu!!! :)

Alina no zawsze możesz do Bydgoszczy na Świadomą Mamę przyjechać :silly:
Geterki w panterkę boskie :woohoo: Też oglądałam w pepco ale nie było małych. Chyba pojeżdżę po innych bo wyglądają super :)
Jak Marek w pracy? Na początku zawsze jest ciężko. Mój m mimo, że silny i wysportowany jak zaczął obecną pracę to prawie 2 tygodnie zdychał, bo ciężko i musiał przywyknąć. Ale jak Markowi ma na zdrowiu się odbić to nie warto ryzykować, tylko niech szuka innej pracy.

Ola, Chomiczka u nas też tak było, że między drugim a trzeci miesiącem nagle Igunia rozwijała się mega szybko :) Fajnie się tak patrzy na dzieciaczki, które coraz więcej potrafią i rozumieją :)

Jadzia jeszcze remont potrzebny :P Dobrze, że Hubi zdrowy, mam nadzieję, że nic nie złapie. :P Dopóki karmisz, to jak Ty jesteś chora w pokarmie wytwarza się większa ilość przeciwciał i dziecko jest bardziej chronione. Trzymam kciuki, żeby i Tobie szybko odpuściło :laugh:

Dave słodziak z Matiego :laugh:

Sylwia bobotic jako uspokajacz? Ja podałam na razie Igusi chyba 3 razy jak był kłopot z brzusiem...ciekawe zastosowanie :blink:

Drzyzgunia Iga namiętnie wciąga dolną wargę i ją ssie. Górną zresztą też potrafi jakoś tak zawinąć, że aż mlaszcze. No i kreski wokół usteczek wtedy zostają. A Twój synuś to rzeczywiście kropla w kroplę z tatusia...jakby bez Twojego udziału go zrobił :silly:

Pogoda zachęca do spaceru to na pewno skorzystamy. Może na kawkę do koleżanki wejdę i jakoś mi minie ten beznadziejny nastrój :P

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #646956 przez chomiczka
Monia cztery kreski? To chyba bliźniaki :silly:

A my dziś pobudka o 4:50 :S mój jakoś upodobał sobie tą godzinę do wstawania, a i tak jest lepiej bo kiedyś była 4:00. I to punktualnie. Jak otwierałam oczy i patrzę na zegar a tu 4, to już wiedziałam że to koniec :huh: no ale dwie godzinki się pobawił i śpi do teraz to sobie trochę nadrobiłam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl