BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 4 miesiąc temu #647777 przez Alina2408

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647810 przez Satine0
Sylwia Właśnie Aphtin mi w aptece babka dała.

Monia http://2.bp.blogspot.com/-ai6ljhEkThg/T9skHsAqpRI/AAAAAAAAFk0/-V6qXDVQFco/s1600/Philips%2BAVENT%2BNa

A ta butla? Ma kształt cycucha. Jest mieciutka i antykolkowa...dla mnie najlepsza butla na świecie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647825 przez chomiczka
Mój dalej nie śpi. Masakra, skąd on tyle siły ma to ja nie wiem. Ja padam na ryj. Cały dzień jęczał dziś :dry: a pewnie jutro znowu o 5 pobudka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647831 przez xpatiiix3
Katarinka bo wszystkie nassze "lutowe" (zarówno styczniowe i marcowe) dzieciaczki są prześliczne :)

Jadzia chłopaki przystojne, piosenka świetna hahaha :D

Marlena no dzieciaki w zawrotnym tempie się rozwijają :) z dnia na dzień coś nowego :) a młody może być wysoki on ogólnie podobny do mojego ojca, bo i ja po ojcu swoim poszłam to więcej chyba moich genów :D Ale najbardziej boję się o oczy jego, bo i ja i jego ojciec mamy wadę wzroku + zez i ja i on... więc było tylko 25% szans, że on nie będzie miał... ;/ ale zobaczymy niedługo pójdę z nim do okulisty bo wydaje mi się, że mu lewe oczko leci :(

Drzyzgunia ale słodkie te Wasze dzieciaki Amelka i Bartulek fajna parka :D

Alina haha a byś się tak nie śmiała gdybyś musiała stać nad siusiakiem i czatować aż zacznie siusiać :D heheh bo ja sporo czekała a worek to co innego nakleisz sobie przelejesz do pojemniczka i wsio po sprawie :P Nataszka cudna niunia :*****

Chomiczka a mój dopiero 15min temu usnął hehe co mi zawsze 19,30-20 zasypia łobuziak :P Może jutro w końcu dzieciaczki nam zaszczepią :) kurde chciałabym, żeby było już po...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647848 przez chomiczka
Patii no ja też mam nadzieję, ale u nas to chyba jeszcze szzepienia nie będzie coś czuję. Zobaczymy. My idziemy na 12 do lekarki. Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647894 przez kasia123m
Dzien dobry :laugh:

Trzymam kciuki za Was na sczepieniu.u nas to chyba nigdy szczepienia niebedzie.Tosia chlipala katarem w nocy..juz nie wiem co ja wybudzalo czy katar czy purkanie.obudzila sie o 3 i teraz juz sie budzi.chyba jej to musze odciaagnac:( ja juz nie wiem jak sie pozbyc tego kataru.odycha normalnie ale jak pociagnie mocniej to chlupi..bo teraz oddycha jaakby kataru niemiala.wierci sie i kreci caly czas.wczoraj na spacerach niespala.popoludniu to ja nosic musiaalam.dobrze ze sie choc niedaarlaa jak ja nosilam.

Jaadzia tata i synek super przystojniaki

Dzyzgunia i Paula dzieciaaczki slodkie.widze ze wyletnione.moze moja zagrubo na polu obrana.miala spodenki cienkie,body z krotkim rekawkiem i cieniutka bluzeczke.noi wialo u nas.

Naataszka jaak zwykle slodka minka.

Ja niedlugo z synem na testy alergologiczne jade.ide robic mleko.milego dnia dziewczynki..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647903 przez sylwia1986
Dzień dobry :kiss:

Jadziu fajna muzyczka, jakie słodkie kierpce no i tata z synkiem "tys piknie" :lol: :lol: :lol:, a dywan miękki jak owieczka :lol: :lol: :lol: zdrówka kochana :kiss: :kiss: :kiss:

Marlena to miło spędziłaś dzień, koleżanka chyba nie była zachwycona pomysłem 4-letniej córci :lol:

Chomiczka poszalałaś z zakupami. Też mi się zdarzyło że Bartek się rozwył na spacerze jak byłam u mamy i starsze sąsiadki siedzące pod blokiem nie omieszkały sie tego skomentować :dry: uszko myślę że się naprostuje :)

Monia z tymi butelkami u mnie dokładnie to samo, memla w buzi przesuwa po policzkach, wypluwa, jednak co cyc to cyc :lol: :lol: :lol:

Drzyzgunia piękna parka z Bartusia i Amelci ;) :side:

Alinka buziaki dla Nataszki :kiss: :kiss: :kiss: mój Bartek też dziś próbował obie ręce na raz wsadzić do buzi :dry: :lol:

Satine nie mówię że jest zły, bo jest skuteczny, tylko za długo nie można go stosować.

Chomiczka sił i cierpliwości :kiss:

U nas Bartula sam zasnął przed 21 obudził się o 2.30 zjadł i znów nie chciał zasnąć, ale dziś tak łatwo się nie dałam, owinęłam go ciasno kocykiem i dalej poszedł spać do 6 aż tatusiowi zadzwonił budzik. Zjadł i znowu śpi, za to ja już wstałam głodna jak cholercia, ale odpisać na forum trzeba :silly:
Mam problem, na dywanie pojawiły mi się białe plamy - myślałam że ktoś nadeptał, ale odginam dywan a tam z rurki od kaloryfera ciekło i pleśń chwyciła dywan i parkiet :huh: :ohmy: dywan zwinęłam w rulon i wypieprzyłąm, ale co zrobić z parkietem :unsure: :S
Dziś są wyniki rekrutacji do żłobka...
Miłego dnia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647927 przez Monia_T
Hej :laugh:

U nas dziś w nocy przeszła MEGA burza :laugh: Trwała prawie 4 godziny i chwilami miałam wrażenie, że epicentrum jest tuz nad nami. Uwielbiam burzę ta była rewelacyjna :) Kinia, która też lubi obudziła się była trochę wystraszona. M poszedł ją uspokoić aż usnęła.

Iga za to ładnie spała :laugh: Zasnęła przed 20-tą, jadła o 1.30, później obudziła się o 3.30 ale ssała tylko 3 minuty i padła. Później szybki cyc przez sen o 6-tej i spałyśmy do 7.30 :lol:
Teraz lalunia bawi się swoją nową zabaweczką. Kupiłam jej taki stojak z matą jest rewelacyjny. W przeciwieństwie do poprzedniej maty, którą dostałyśmy ma żywe kolory i ciekawe zabawki, które ją interesują :)
Potrafi godzinę leżeć i bawić się sama :) Gada, buja, kopie :) Fajna sprawa.


A wczoraj wieczorem było u nas bardzo gorąco, duszno, położyłam Igę spać w samym body i przykryłam pieluszką flanelową. Dla niej to była doskonała okazja do zabawy i przed snem majtała nóżkami, aż w końcu tak zasnęła :woohoo:

Jak jej zabrałam pieluszkę to zaraz otworzyła oczka, więc oddałam i zrobiła to samo...nowy patent na samousypianie :silly:

Satine dzięki :) Wypróbuje tez avent, muszę znaleźć jakąś która małpce przypasuje. Czas, żeby zaczęła pić herbatki, wkrótce będą soczki itd...

Drzyzgunia, Paulaa świetnie maluszki razem wyglądają :)

Alina ja wczoraj jak szłam na spacerze, Igule miałam ubraną w getry, tuniczkę na krótki rękaw i gołe stópki, żadnej czapki. Gorąco było jak nie wiem. A przede mną szedł facet z wózkiem, i maleństwo na oko w wieku Igi ubrane w bluzę, przykryte kocykiem i okryciem wózka, do tego oczywiście czapka. Darło się niemiłosiernie, po prostu wyło, ale jak zobaczyłam jak ubrane i okryte to chyba gotowało się w tym wózku. Chciałam szanownemu tatusiowi zwrócić uwagę, ale wyglądał na patologię, do tego wkurw na twarzy...odpuściłam. Ludzie są jednak tępi i nie rozumieją, że niemowlakowi tez może być gorąco.

Mrufka prosiłaś o przepis, sorki już nadrabiam ;)
Na odrobinie oleju podsmażam cebulkę i czosnek, wlewam słoik domowych pomidorów (pewnie mogą być też z puszki ;)). Chwilę duszę, dodaję puszkę odsączonego tuńczyka i pół kostki serka topionego. Przyprawiam solą, pieprzem, szczyptą cukru i odrobiną soku z cytryny. Wersja bardziej kaloryczna posypana odrobiną startego sera :silly:

Chomiczka jak Oluś...? Usnął w końcu? Biedna jesteś.

Pati, Chomiczka powodzenia na szczepieniach :laugh:

Sylwia a ten żłobek jakiś sprawdzony? Ja rozważałam, ale na szczęście nie będę na razie musiała korzystać ze żłobka :) Ulżyło mi, bo jak myślałam o tym, że taka maleńka Iga będzie musiała tam leżeć i nikt jej nie przytuli to mi się serce krajało...Od kiedy wracasz do pracy?

Dziś popołudniu Świadoma Mama, jadę z koleżanką i Igą oczywiście :woohoo:
Wczoraj niepotrzebnie dałam upust swojemu łakomstwu i wypiłam trochę zimnej pepsi, nie wyszło to na dobre mojemu małemu brzusiowi :huh: Więcej nie ruszę :)

A teraz kawka, to mogę, odpalam ekspres...zapraszam :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647953 przez Pliszka
Dzień dobry :)

Znów narobiłam sobie zaległości, w wolnej chwili wszystko doczytam :)
Tak jest pięknie, ze właściwie spedzamy całe dnie na spacerkach lub w ogródku :lol: No i zabrałam sie, z pomocą koleżanki, za projektowanie zaproszeń na chrzciny :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647956 przez Pliszka
dubelek ;) Dopiszę więc tylko, że dziś Oluś znów ma randkę z 2-miesięczną Natalką :laugh: Idziemy na wspólny obiadek, mam nadzieję, że dzieciaki dadzą nam spokojnie zjeść i chwilkę poplotkować :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647962 przez ola85
Alina - oby wreszcie udało się Twojemu M z tą pracą. Miałabyś wtedy na pewno większe poczucie bezpieczeństwa. Nataszka śliczniutka i jaka ładna mina z czapeczce. Lidzia w czapeczce zawsze skrzywiona :silly:
Pati - ja chyba też zaraz kupię śpiochy 74 dla małej. W ogóle to zauważyłam że "smykowe" 68 są niewiele większe niż 62. Na początku dużo ciuchów dla małej kupowałam na allegro, teraz się boję, bo oni tam dziwną rozmiarówkę mają i nigdy nie wiem jaki rozmiar wybrać.
Sylwia - widzę że Bartuś Ci coraz ładniej śpi :) Moja też w nocy spała od 21.30 do 6 z jedną przerwą na karmienie koło 2.30 :) Wyniki rekrutacji... brzmi to jakby Bartuś zdawał na studia :silly: Oby wszystko poszło po Waszej myśli :) Biedni jesteście z tym mieszkaniem, oby jak najszybciej udało się być na swoim :)
Chomiczka - wiesz ja czasem jak sobie przypomnę jak miałam kryzys laktacyjny 3-go tygodnia i spałam po 3 godziny na dobę, to myślę sobie "jak ja to przeżyłam", ale przeżyłam :) zobaczysz u Was też już niedługo będzie fajnie :) A co do wczesnych pobudek to zmora wielu forumowych dzieciaczków :blink:
Monia - ja nie lubię burzy, ale mała podczas burzy śpi :) Lidzia z pieluszką robi coś podobnego :blink: Fajnie że nowa mata Iguni spasowała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647985 przez dominia
Dzien dobry z rańca :)

Spalismy do ..... 7:30 !!!!!! :lol: ekstra :D
Ale .. Wczoraj usnal grubo po 22 .. :( i M mi usnal przez co nie moglam Go wykorzystac :P

Dzisiaj wychodzi, ze tez bedzie pogoda super :)
Wczoraj M odebral auto od mechanika .. 250 zl nie nasze ale myslalam, ze bedzie o wiele wiecej do zaplaty bo zmienil cala dolna instalacje ;)

Pozniej pojdziemy z mama do lumpka bo pomalu Ig nie ma w czym spac ;) tak rosnie jak szalony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #648132 przez michasia
hej

Ale piękne te nasze forumowe dzieciaczki. Cudeńka malutkie.
Alina, Monia, Madlen, Pati, Drzyzgunia, Pliszka, Satine, Jadzia-piekne mamuśki.

Alina też myslałam, że masz brązowe włosy. Oby M znalazł pracę, bo jak ma się ta odbić na zdrowiu, to niewarto.

Jadzia w obu kolorach łądnie. W czarnym z pazurem, a w blądzie tak delikatnie.

Dominia to nienajgorzej z mechanikiem, Dobrze, że juz z głowy.
Monia też jeszcze nie złożyłam o becikowe. Czyli nie można w ogóle za 2012...szkoda, bo tak by mi łatwiej było. Paweł w 2012 zakładał działalność i zarobki ma w picie, a tak to różne zaświadczenia odnośnie uzyskanego dochodu dawać.

U nas aż takiej burzy nie było, ale koło północy z daleka było widać błysk za błyskiem. U nas trochę tylko popadało, ale za mało...

Monia ja też od ok.2 tyg zasłaniam Ani buźkę pieluszką, bardzo lubi tak spać.I w ogóle lubi się też wtulać w pieluszkę.
też się wybieram na świadoma mamę, zabieram Anię i koleżankę w ciąży. Nie wiesz jak tam z parkingiem? Przed hotelem jest tylko kilka miejsc. Tam chyba od tyłu też jest parking pozdiemny, ale nie wiem dokładnie. ewentualnie plac piastowski lub ul. Rejtana, a nosidełko ciężkie...

Ani dziś oczko łzawi i taka ropka jej się w kąciku zbiera, ale nie ma czerwonego. Co to może być?

Byliśmy w Gdańsku, ale cały czas nie było ładnej pogody, wiało i było chłodno. W sob wyszło piekne słońce, ale jechaliśmy już do domu.Ja jedynie pospacerowałam, a P pojechał z mama na cmentarz. Teściowa niezadowolona, bo prawie nas nie było, ale chcieliśmy się z paroma znajomymi zobaczyć. Ania poznała Witka-2 dni młodszego kolegę, ale oboje przespali i przejedli spotkanie:)
W drodze powrotnej 3 przerwy na karmienie. Coś się Małej chyba jazda mało podoba.

A ostatnio mnie dołki łapią...waga zamiast spadać to w górę idzie...nie umiem sobie kompletnie odmówić słodyczy...gruby brzuch, tłuste plecy i ręce, do tego uda, boczki, wałeczki, cellulit...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #648215 przez Marlena1888
hej!!!
Monia to ja poproszę kawkę :lol: ja ostatnio odkryłam patent na usypianie poprzez kładzenie do wózka i lulanie. ooo mega super:)jak ładnie mi śpi w wózku po pare godzin :lol: a ja zamiast pieluszki otulam kocykiem na pół twarzy :silly:

sylwia to miałaś udaną nockę :) a widzisz jaki fajny patent z owiniętym kocykiem :laugh: kiedyś do 1mies. tak samo musiał był owinięty -choć rączki zawsze wydostał ;P- i świetnie zasypiał ale jak zaczął się rozkopywać to już na niego nie działa :side: u mnie w nocy cyc wystarczy :silly: kładę potem do łóżeczka i już śpi jak susełek.

o kurcze jadzia, a w aptece jakbyś poszła może jakies bez recepty leki by Ci polecili? :kiss:

dałam jakoś radę wczoraj, cały dzień i nocka bez M. Przy kąpieli sama, trochę się motałam i woda mi szybko wychodniała i latałam dolewałam, cudowałam ale jakoś wykąpałam smyka :silly: a usnął mi wczoraj o 22 i spał do 7.30 z przerwą półgodzinną na jedzonko :lol: i właśnie teraz mi usnął w pokoju w wózku i mam chwilkę dla siebie więc piszę :lol: hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #648230 przez Marlena1888
zapomniałam napisać- Monia na komisję wojskową ponieważ był na chorobowym dłużej niż 3miechy ;) i od razu odsyłają. a przekroczył tylko tydzień.. nie wiedział eh. ale wszystko oki, zdolny do pracy jak najbardziej. już wraca z lublina do domku:) nie wiem czy Wam pisałam ale grad rozwalił nam szybę przednią w naszym seacie leonie. dobrze że od strony pasażera - taki pająk że przez pół szyby mało co widać :ohmy: i jeszcze dziś się umówił na kupno i wymianę tej szyby.. 450zł nie nasze :( no już nie wspominam o wgnieceniach...

Drzyzgunia jaka śliczna parka!!! rewelacja! :)piękne dzieciaczki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl