BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #648235 przez Satine0
Hej:)

my po lekarzu. Tak jak mowiłam mała ma pleśniawki ;-) Doktorka przepisała nam Nystatynę. Umówiłyśmy się do okulisty na 20 :) 16 kolejne szczepienie.
A pytałam jeszcze o pępek to mówiła, że będzie już taki lekko sterczący bo pępowina była za długa ucięta czy cos :P
Jutro jadę do teściowej. Módlcie się żebym jej nie zabiła B) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #648276 przez sylwia1986
Monia żłobek publiczny, Bartek jak i wszystkie dzieci z 2013 jest na liście rezerwowej. Zamierzam wrócić do pracy od stycznia, a co z tego wyjdzie zobaczymy.
Super się Igunia sama bawi :kiss: kawka chętnie, specjalnie do niej kupiłam babkę piaskową w cukierni.

Pliszka genialny pomysł z tymi zaproszeniami, tylko chyba droga sprawa? Aż żałuję że już kupiłam gotowe.

Dominia oby nic się nie psuło już. U nas w końcu wczoraj po kolacji był "deserek" :silly: :blush:

Olu parkiet został już brzydki w tym miejscu.. Jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy to postawić tam kwiatka w doniczce :lol: oj też mam nadzieje że sprawnie pójdzie remont, choć na ten rok się nie zapowiada przeprowadzka..niestety :(

Michasiu może Ani się przytkał kanalik łzowy. Oj Michasiu, z tymi słodyczami to ja Cię doskonale rozumiem, ja bułeczki maślane z dżemem, biszkopciki, babeczki jem namiętnie aż się boje stanąć na wadze :blush: :S

Marlena kurcze jakbyście mieli ac może byłaby szansa zwrotu kosztów naprawy.

Satine uuuuu teściowa.. Długo tam zabawisz? Hehe przypomniało mi się, przychodzi teściowa w odwiedziny, a synowa pyta "Kawki, herbatki, płaszczyk?" :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #648310 przez Madlen
Jeszcze raz dzięki za wszystkie miłe słowa.
Muszę ćwiczyć, bo mój brzuch wygląda jak ciążowy :dry:

Katarinka Ania śliczna jak się fajowo śmieje i jaką ma superancką matę :)

Alinka dzieki za namiar na nosidełko.
Ale bym pochłonęła te słodkości co na zdjęciu. Ale za to bym musiała kilka godzin na bieżni spędzić :dry:
Też muszę się wybrać do Pepco.

Dave Mateuszek jest CUDOWNY! Gratulacje.

Drzyzgunia to bdb początek. Tluszcz musi się poddać.
Extra zdjęcia.

Ale upał. Rano w pokoju było nawet do 30 stopni :ohmy: Teraz 27
Okno otwarte.
W co ubrać dziecko w domu w taki skwar..

Jadzia ale masz przystojniaków w domu!
Kuruj się kochana.
Owieczka super! I to drugie też :)

Chomiczka Adaś też po urodzeniu miał odstające uszko, ale się wstapiło ;)

Muszę też herbatkę kupić, bo koperkowa się kończy. Może jakąś inną niż koperkową, bo sraje robi takie że hej.

Co do butelek oprócz tommee tippee mam lovi i jestem zadowolona. Smoczek rozmiar 2

Monia haha Adaś też w dzień usypia tylko z pieluchą na oczach- mówimy, że trzeba mu zgasić światło. Spał w nocy nie przykryty niczym.
Podoba mi się Twoje rozsądne podejście do wychowywania dzieci :)
Mata super.

W Fordonie była megaburza brr nie lubię..

Przegrzanie to zbrodnia. Zadnych długich rękawów w upał!!

Marlena współczuję co za los..

Satine nie zabijaj jej ;). A te pleśniawki to widać było?



Michasia a ptrzemywasz solą fizjologiczną oczka?

Pliszka piękne....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #648324 przez Satine0
Madlen Tak widać...ma takie białe plamki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #648347 przez Madlen
Płakała przy jedzeniu przez te pleśniawki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #648354 przez Paulaaa
Hej!

Co za parówa na dworze. :lol: :lol: Cuuuudnie jest. :woohoo:
Amelia w samym ramerku była. Bez czapy i bez skarpet. Osłaniałam tylko parasolką przed słońcem. :) Teraz siedzi w huśtawce w samym bodziaku na krótki.

Wczoraj z drzyzgunią żeśmy sie tak zlały, że do dzis czuję jak mi nogi w dooope wchodzą. :silly:

Byłyśmy dziś u pediatry pokazać Amkę, bo od Poniedziałku jest na zwykłym bebilonie.
Pani dr nie miała żadnych zastrzeżeń, buziak ładny. Zero krostek i plamek. Moze jeść ten. :) Mam jej tylko nie dawać herbatki koperkowej, bo wali po niej okropnie zielone kupy.

Pojawiły się już Styczniówki 2014 :) Tylko patrzeć jak pojawią się LUTÓWKI 2014 :)

Reszta później bo ssaczek domaga sie mleczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #648378 przez xpatiiix3
Chomiczka my byliśmy na 11.30 :) zaszczepili nas, ale biedulek tak płakał ;/ jeszcze przed szczepieniem szybko badania krwii musieliśmy robić na szczęście żółtaczka prawie całkowicie spadła i już można było zaszczepić malucha, następne 20 czerwca mamy :)

Kasiu może to tylko alergia mój malutki też ma lekki katarek ciągle od kiedy ciepło się zaczęło robić, ale to na jakieś pyłki musi być, pewnie u Tosi to samo...

Sylwia ja to od 5 nie mogłam spać już, bo głodna byłam, takie akcje to ja pod koniec ciąży miałam, że potrafiłam w nocy wstać zjeść, bo spać nie mogłam hehe :D

Monia śliczna Igunia mój Marcyś tak samo wczoraj spał w nocy bo tak gorąco że oddychać ciężko..

Ola ja kupuje na lumpkach sobie ciuszki, no i w pepco jak jakieś fajne śpiochy i pajace wyhacze tylko tanio, bo na lato to mody ma pełno koszulek, bluzek i spodni, spodenek hehehe :D

Dominia dobrze, że z autkiem dużo kosztów nie ponieśliście :)

Michasia nie przejmuj się, niech tylko Anulka zacznie biegać to zgubisz więcej niżbyś chciała :D :***

Marlena dzielna babka, dałaś radę :) super :)

Satine no to obyście szybko się tego szajsu pozbyły :)

Madlen chyba same bodziaki jeśli nie ma przeciągu :) ja tak ubieram malucha, bo gorące że hej u nas w Białymstoku :P

Paulaaa hehe ciekawe może jeszcze któraś z nas się załapie na 2014 :P hehe :D

No to my po szczepieniu, dziękujemy za kciuki :) Malutki trochę popłakał, ale tylko wyszliśmy z gabinetu i od razu moje dziecko uśmiechnięte wróciło :) Następne 20 czerwca :) Teraz sobie śpiewa skrzeczy i zasypia :) Biedulek nie śpi od 9 i zmęczony już.. ;/ Także ogólnie to na razie nic się nie dzieje, ale obserwować będę go strasznie się martwię tymi szczepionkami... No i 3 kłucia były, bo niestety pieniędzy nie miałam no i przy bezpłatnych pozostajemy... Kurde jeszcze nie dostałam pieniążków najprawdopodobniej po 15 będą dopiero...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #648396 przez Paulaaa
Spała całe 5 min :huh:


Pati super, że w końcu zaszczepili Marcelka. :) Teraz oby tylko nic się nie działo-trzymam kciuki. Ja już zakończyłam produkcję :blink:

Satine moja młoda też miała pleśniawki jak miała dwa tygodnie. Wtedy aftin wystarczył. Teraz też raz w tyg. jej przecieram buzię tym i odpukać nic nie ma.

Kasia mi też się wydaje, że ten katar u Tosi to alergiczny jest.

Chomiczka daj znać czy zaszczepili Olcia.

Monia ślicznie się Igunia bawi. :woohoo: Moja też śpi w samym bodziaku na krótki rękaw. ;)

Madlen moja w domu jest w samym body na krótki rękaw. Tak w nocy też śpi. Na dworze była w samym ramerku, bez czapki i bez skarpet. W cieniu mamy 28 C to nie chcę wiedzieć ile jest w słońcu.

Idziemy dziś ulicą i jedzie babka z wózkiem. Ja chowam dzieciaka przed słońce, buda, parasolka, aby tylko jej nie opalić. A kobieta wózek wiozła tyłem tak, zeby słońce padało do wózka. Dzieciak wrzeszczy a ta wiezie dumnie. :dry: Zamiast chociaż budę postawić żeby w oczka nie raziło to niee, niech się dziecko smaży. Wiekowo coś tak jak nasze, może ciut starsze. Skąd się biorą takie kretynki?! :S


Moje dziecię się uspało samo. :woohoo: A pierworodna łazi po podwórku. Ona to jest nie do zajechania. Od rana do nocy na dworze. Mi po 4 godzinach spaceru dopa się usmażyła :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #648425 przez Satine0
Madlen To jest taka pleśń jakby...jak się potrze mocno to schodzi i może krew lecieć. Jak małej starłam teraz to ma białe otoczki a środki puste. Marysia nie płacze bo ją to chyba mocno nie boli. Ale generalnie dzieci tracą apetyt i płaczą bo boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #648546 przez chomiczka
Monia padł po 23 w końcu, no i wstał o 4.30 :cheer: :cheer: ja nie mogę żyć bez snu jak bez powietrza c :dry: :laugh:

Michasia mojemu też łzawiło oczko i taka żółta wydzielina ciągle się zbierała. Lekarka kazała przemywać przegotowaną wodą i masować, bo to są zatkane kanaliki łzowe i przez to tak się dzieje, Poczytaj sobie o tym w necie, u takich maluchów często się to zdarza. Po paru dniach przeszło.

Patii fajnie że macie szczepienie już za sobą. My jeszcze czekamy.

My już po wizycie. Szczepienia nie było ze względu na bakterie w moczu. Kazała powtórzyć posiew i jak znowu wyjdą to wtedy mocniejszy lek od furaginy zaleci. Mam nadzieje że tym razem wynik będzie dobry. także znowu te szczepienia nam się zawiesiły. Może to i dobrze, mały trochę sił nabierze. Zbadała Olusia i powiedziała że odruch neurologiczne (trzymanie główki, przewroty, wywroty:) ma jak dziecko 3 miesięczne więc ładnie się rozwija ;) mamusia dumna z syncia. To zasługa codziennych ćwiczeń na macie :)
Dopiero wróciliśmy ze spacerku i wielka burza i ulewa się zerwały, nawet grad pada :ohmy: dobrze że udało nam się wrócić przed :)

Powiem wam że jestem wkurw... na maxa. Zauważyłam że foteli chicco jest tak w chu.. niewygodny że mały płacze i się wierci i wisi w tym foteliku!! Ja nie rozumiem jak fotelik za prawie 500zł przeznaczony dla takich małych dzieci może byc tak kurewsko niewygodny??? Ma wkładkę dla noworodka ale z nią jest jeszcze gorzej! Zjeżdza w niej, głowa mu wisi i lata na wszystkie strony, nie mówiąc jak są dziury czy zakręty to mały lata jak piłka :dry: :dry: podłożyłam mu kocyk pod dupkę ale to nic nie daje. Nie mogę za bardzo ingerować w fotelik bo wtedy może nie być tak bezpieczny jak teraz. Szkoda mi kupowac nowego, ale z drugiej strony jak widzę jak on się męczy to wymiękam :angry: jak śpi w drodze to jest ok, ale dziś jak jechaliśmy do lekarza to prawie całą drogę płakał i się kręcił. Boję się że się połamie w tym gównie. A jak wasze foteliki??

u nas wygląda to tak:



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #648551 przez xpatiiix3
Paulaa no zobaczymy co z tego wyniknie, na razie wisku narobił konkretnego dotknąć się go nie dało, usnął dopiero przed chwilką...

Chomiczka no to oby Oluś już zdrowiutki był i niedługo go w końcu zaszczepili jak trzeba :) No ale lepiej poczekać, aż będzie wszystko w porządku :) Matko Olek śliczności, ale w tym foteliku wygląda jak połamany...

A u nas wisku było ile, ale w końcu się uspokoił u ciotki, wygląda to jakby był na mnie obrażony, że dałam go pokłuć biedulka, miał 3 kłucia w 2 nóżki, jedna strasznie spuchnięta tam gdzie 2 miał, ale będę obserwować to, póki co bez gorączki, ale musi go boleć, bo wrzasku robił też jak go przewijałam, a robiłam to tak, żeby chociaż jego nóżki nie dotknąć.. Tak bardzo mi go szkoda.. ;/

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #648571 przez Insomnia
Hej :)

Pati przyłóż na tą nóżkę okład z sody oczyszczonej, łyżeczka na szklankę wody

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #648590 przez ola85
Chomiczka- my mamy fotelik cybex i jestem bardzo zadowolona :) Mała lubi w nim siedzieć nawet w domu gdy coś robię np. prasuję, to sadzam ją tak żeby mnie widziała i jest ok :) Też miałam wkładkę dla noworodka, ale już ją wyjęłam, bo moja córcia już jest do niej za duża :blink:
Pati - pamiętam jak moją szczepili i też było mi jej strasznie szkoda, a niedługo powtórka... Ale odczynu na nóżkach nie mieliśmy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #648593 przez dominia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #648598 przez jadziatopol
Dominia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Chomiczka co za felerny fotelik?! ja mam Graco i jestem bardzo zadowolona :)
Patii tez slyszalam,ze soda oczyszczona na nozke. My nie mielismy zadnego odczynu ale w razie gdyby byly problemy to zaopatrzylam sie.



A my po nocce ok nawet. Zasnal wczoraj pierwszy raz sam w lozeczku :lol: polozylam go po karmieniu ze smoczkiem i pieluszka...przytulil sie do pieluszki i zasnal po pol godzinie. Na poczatku oczywiscie jekolil ,zebym przyszla...przychodzilam i glaskalam go po glowce i mowilam "spij kochanie slodko" i wychodzilam i t :lol: k kilka razy i udalo sie!!!!! :lol: o 22-ej zasnal...obudzil sie o 3 w nocy tylko na karmienie i spal do 8!!! Monia skorzystalam z twojej podpowiedzi i zadzialalo :lol: dzisiaj tez powtorze to i zobaczymy :lol: co bedzie. Skok nam sie chyba skonczyl :lol: szczepienia przesunelam na kolejny piatek bo dalej mnie gardlo boli ...chociaz Hubus trzyma sie dzielnie :lol:


Krycha z Pacifiki zaprosila nas na podwieczorek w niedziele na 16-ta :lol: juz sie nie moge doczekac! :) :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl