BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647547 przez jadziatopol
to kierpce Hubusia :lol: jeszcze ciupaske mu kupimy :lol: i owieczka do spania...Alinka chciala zobaczyc .Ma zamkniete oczka i wydaje odglosy takie jak szum oceanu, padajacy deszcz, odglos wielorybow i bicie serca matki :lol:



na zdjeciu rowniez widac kawalek nowego lozka Radka :blink: :lol:






a to z wczoraj jak tanczyl z Hubkiem
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




a to druga ulubiona piosenka Hubcia ....do spanka



[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647575 przez Marlena1888
hello!
jadzia buciki i owieczka super a jak ładnie tatuś z synkiem wyglądają :)ale widać że ta sama krew płynie :laugh:

sylwia dobrze znam bielsko bo stosunkowo często tam jeźdźiłam do rodziny :) bardzo mi się podoba to miasto :blink:

alina jakie super fotki!!!na pierwszym z tatusiem jaką super minkę nataszka zrobiła! :laugh: wogóle jaka jest piękna dziewczynka z niej :)

katarinka jaka cudna księżniczka z Anulki :laugh: a jaki uśmiech! Mój synuś też tak języczek wystawia :lol: no ale teściowa mogłaby się nie wtrącać i przestać głupio gadać.. ooo masakra.. przecież karmienie piersią jest najzdrowsze i mm się chowa eh..

aganobla to Gabryś waży super!! duży kawaler :) ja niczym nie dopajam, sam cycek :silly: :lol:

patii dokładnie z dnia na dzień coś nowego odkrywają :) fifi też smoka wypluwa i woli rączki ssać hehe a tak śmiesznie gada, dyskutuje :) to widzę że Marcelek będzie wysoki chłopaczek :) Filipek ma 68ubranka teraz :S

a my dziś byliśmy z Filipkiem u koleżanki, ona ma córkę 4 latka i synka 2latka i jak dzieci zaczęły głaskać Filipka ;) :cheer: i ta starsza zrobiła zamówienie na takiego brzdąca malutkiego :lol: :lol: hihi fajnie sobie posiedziałyśmy, Fifi grzeczniutki był ani nie zapłakał :side: a jakiego kupsztala w gościach szczelił!calutkie body pomarańczowe! o porteczkach już nie wspomnę! dobrze że wziełam zapasowe ubranko :woohoo: a dziś prawie cały dzień na polku :S fajnie tak, chyba nawet się opaliłam :woohoo:
zaraz odpiszę na resztę postów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647597 przez Marlena1888
sylwia u mnie to samo, bajzer, też obiadu nie gotowałam hehe a naczynia czekają na mnie od wczorajszego ranka! :laugh: lepiej wyjść na spacerek hehe a wiesz że my też używamy boboticu na smoczka i uspokaja się od razu :laugh: dobry sprawdzony patent polecamy więc hihi:)

M wyjechał dziś o 4 rano do lublina bo ma komisję wojskową i nie wyrobił się i będzie tam nocował.. więc jestem sama od ranka.. ale jakoś dam radę :laugh: Fifi wyspał się fajnie w dzień i taki fajny spokojny jest :) może akurat ten skok nam mija ;) odpukać ;)

Monia fajny sen hihi :) może akurat? :laugh:

Dave ale cudowne maleństwo!!! :)piekny!

paulla czekamy na sprawozdanie ze spotkania z drzyzgunią :)i foteczki oczywiście :)

drzyzgunia mój Brzdąc też ma po mnie uśmieszek hihi :) ładniutka uśmiechnięta rodzinka :) a Bartuś jaki przystojniaczek;)

kasia u nas też była taka podobna wysypka ale smaruje codziennie po kąpieli delikatnym kremikiem z nivei i już przeszło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647602 przez Marlena1888
jadzia mam nadzieję że lepiej się czujesz...:*** :kiss:

a Filipek właśnie zasnął sam na łóżku :)a ja sobie piszę nic mu nie przeszkadza :) hihi

kasia jak już Tosiulka urosła!!!wow juz dawno ją widziałam :) u nas tak samo chwyta pieluszkę, moje włosy, swoje ubranko.. i grzechotkę też czasem mu się uda :silly:

oki, idę zrobić sobie kolacyjkę bo zaraz się obudzi drugi głodomorek ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647608 przez jadziatopol
Marlena na pewno sobie dasz rade...z tego co piszesz to Filipek jest grzeczniutki i nie daje ci popalic :) a ja , dzieki, ale czuje sie chyba gorzej...czuje jakbym miala cala krtan w ranach...nic zjesc nie moge i nic pic...jestem juz zalamana. Nie wiem czy nie bede potrzebowac lekarza...a ubezpiecznia juz nie mam ;) mialam tylko na okres ciazy i pologu :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647623 przez chomiczka
Jadzia na tym zdjęciu Radek wygląda na 15 lat :P i taki czarny aaah zawsze lubiłam takich czarnych a blondyn mi się trafił :) kierpce superowe i miś uroczy. Też muszę mojemu kupić jakiegoś pluszaczka. Piosenka świetna, mój Oli nadal wierny Eltonowi Johnowi :cheer: jak słysze te nuty to opadam z sił normalnie, zbrzydło mi już na maxa, no ale za cenę kilku godzin snu jestem w stanie to znieść ;)

W ogóle szaleje ostatnio z zakupami prawie całą wypłatę przechulałam na allegro, wszystko dla małego :silly: sobie kupiłam tylko lakiery do paznokci RIMMEL super tanie :blink: mam ostatnio fioła na punkcie butów i paznokci. No cóż ciuchów na grubą dupę nie chcę kupować bo planuję schudnąć to co mi pozostaje :laugh: :laugh:


My dziś byliśmy na spacerze 3 godzinki. Doszłam do parku (1,5h od domu) i jak mi się nie rozwył... ani jeść, ani spać nie chciał. Bujanie i slalomy i nic kompletnie nie pomogło niestety :dry: już miałam w wyobraźi jak posuwam 1,5 godziny z potem na dupie z nim wyjącym w wózku. :huh: :huh: no ale jakoś się udało go uspokoić, trochę na rączki trochę do wózeczka.. ale nie bylo to przyjemne, gorąco, słońce, ludzie dookoła... i on wyjący. masakra. Normalnie boję się z nim wychodzić na spacery :angry: :angry:

Mam jeszcze pewien problem małym. Od urodzenia ma jedno uszko odstające. Kupiłam mu taką miluśką, delikatną opaske i miałam w planach mu ją zakładać żeby to uszko się wyrównało. Ale niestety mały nie toleruje nic na głowie. Dziś założyłam mu ją i darł się jakby go ze skóry ktoś obdzierał przez 40 minut! W końcu skapitulowałam i dałam za wygraną. Kurde ale muszę coś z tym uchem zrobić... :unsure: może taśmą mu będę przyklejać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647627 przez jadziatopol
Chomiczka no tu mlodo wyglada...zgolil brode...mial taki zarost 3 dniowy bo taki lubie ale zgolil akurat. Ale znajomi daja mu 30 lat! :ohmy: ja tez lubie ciemnych :lol:
Kurcze...wspolczuje ci ....ja tez bym sie bala przed kazdym spacerem. Mi raz Hubert nie chcial zasnac na spacerze i zaczal plakac to biegiem szlam do domu....dobrze,ze nie daleko bylam ;) to niezle poszalalas na allegro :lol:

hehehhe...tasma przyklejac :lol: tez mozna...ale mysle,ze w dzisiejszych czasach maly zabieg plastyczny zrobic to nie jest problem. Tearz takie zabiegi wykonuje sie dzieciom w znieczuleniu miejscowym ...5 minut i po sprawie :lol: oczywiscie jezeli to komus przeszkadza. U nas w szpitalu takie zabiegi byly na porzadku dziennym.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647649 przez Monia_T
Chomiczka maluszkom często odstaje jedno uszko, a później samo klapie...teraz to jeszcze bardzo plastyczne.

Jadzia fajna owieczka i kierpce. A Radek jak nastolatek :P To miałaś nockę przekichaną...znam z autopsji, chociaż dziś było już lepiej :)

Marlena komisję wojskową???
Wypraszam sobie insynuacje, że ten sen coś prorokuje :silly: Ja absolutnie produkcję zakończyłam :woohoo:

Katarinka sorki, ale masz kretynkę za teściową :ohmy: Karmienie piersią jest najbardziej naturalną rzeczą pod słońcem, nie słuchaj takich bzdur. Nic w tym obrzydliwego! Pierwsza córkę karmiłam 14 miesięcy, ależ byłaby baba zgorszona...ja bardzo lubię karmić, uważam, że daję mojemu dziecku to co najlepsze i wkurwiają mnie komentarze takich bab :huh:

Iga głównie na piersi, dostawała herbatkę jakiś czas temu, raz na kilka dni, ale ostatnio odmówiła jej picia z butelki. Chyba smoczek ją denerwuje, za wolno leci. Jutro kupię inną butelkę i zobaczymy. Póki upałów nie ma cycek wystarcza, ale jak taka pogoda się utrzyma to herbatka będzie konieczna.

My dziś też zaliczyłyśmy ok 4 godzin na świeżym powietrzu :laugh: Przed chwilą Igula zasnęła, ale wieczorkiem była trochę marudna. Może nadmiar słońca :) Tatuś się nią zajmował, a ja sobie posprzątałam w dużym pokoju, wstawiłam pranie, zmywarkę, jeszcze prasowanie mi zostało :laugh:

Fajne te piosenki wrzucacie, Iga nie ma ulubionej, ale Wasze jej odpowiadają :) Muszę jej też jakąś super listę zrobić :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647654 przez jadziatopol
Monia z tym snem to rzeczywiscie ...moze lepiej,zeby nie byl proroczy :lol: ale ze az 4 kreski! ? hahaha Mama z Pl mi przyslala herbatke HIPP z koperkiem. Ichyba tez kupie smoczka innego bo Huebrt nie chce tego...on chcialby chyba taki o takim ksztacie jak kiedys byly...a tutaj sa tylko te smoczki w ksztalcie sutka...moze faktycznie dziure zrobie wieksza...ale nie sadze ,zeby tu tkwil problem w jego przypadku...raczej chodzi o ksztalt...on nie wie co z nim robic w buzi...memla i bawi sie tylko i tyle...wogole nie ssie ;) Igunia tak samo robi?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647656 przez Monia_T
Jadzia dokładnie! Ona nie wie co ze smoczkiem zrobić, memla, liże, raz bierze za głęboko, raz za płytko...masakra. Tylko mojego cycka umie normalnie ssać :silly: i ten jej zawsze pasuje :laugh:
Zastanawiam się nad ta butelką:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647688 przez drzyzgunia
hej :)

o to zdjęcia :)

Monia też czasami się zastanawiam czy ja w ogóle brałam udział przy robieniu małego ale kurcze miejmy nadzieje, zę jednak coś ze mnie będzie miał :P

Ola nie jesteś sama nam tez się zdarza wstać razem z kurami,kiedyś wstawałam o 6 ogarniała chatę a mały zasypiał teraz nie jestem taka głupia idę spać razem z małym i tak czasami kimamy jeszcze :)

Katarinka teściowa ma nie pokolei w głowie ja bym wiele oddała, aby mój maluch sie najadał moim mlekiem i nie musiała bym go karmić mm noo ale czasami siła wyższa...ja miałam jak Monia z tym karmieniem uwielbiałam to...

Jadzia Hubek jaki wtulony w tatusia :) a tą drugą piosenkę kiedyś spiewałam w chórze :d

chomiczka mój jak zaczyna wyć w wózku puszczam mu muzykę z telefonu na cały głos ludzie się też patrzą dziwnie ale najważniejsze, ze na mąłego to działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647720 przez ola85
Jadziu - nieudała Ci się nocka i jeszcze ta krtań... oby przeszło jak najszybciej :kiss: Zdjęcia super, piosenka też, wypróbuję :)
Chomiczka - jakbym ja wzięła małą na tak długi spacer to też by płakała, u nas godzinka max. Ale jak dla mnie to starcza, u nas jest teren: góra - dół, góra - dół, a mi jeszcze kondycji brakuje...
Monia - moja ma podobnie, widać cycusiowe dzieci nie lubią smoczków :blink: Ja kupiłam butelki Avent, podobnie jak laktator i jeszcze nawet nie użyłam...
Drzyzgunia - to zdjęcie z maluszkami trzymającymi się za rękę jest przesłodkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #647725 przez jadziatopol
Drzyzgunia Amelcia i Bartus? slicznie wygladaja :) ladna parka z nich :lol: hehe...a to pierwsze zdjecie to sie Wam udalo...tak samo nozki i trzymaja sie za raczki :ohmy: :cheer: :lol: extra :kiss:

Ola chyba tak...cycusiowe dzieci tak maja :)
Monia ja wyprobuje dzisiaj nowa butelke...zobaczymy. Najbardziej sie boje takiego dnia kiedy moze zabraknac w piersi mleka i trzeba bedzie dac z butelki i co wtedy? ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647736 przez drzyzgunia
hahaha Bartek już panienki zaczyna wyrywać :0 ale w sumie cały czas się za rączki łapali :) a z nóżkami dopiero zauważyłam ja Jadzia wspomniała :) jeszcze będziemy z Paulą teściowymi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #647744 przez Alina2408
dave gratulacje...

pati nale sie usmialam z instrukcji obslugi brania moczu :) dzikekuje w imieniu natasi...

ola dziekuje :) u nas tez czasem sie krztusi jak sie rozgada ale to przez slinianki...

chomiczka dobrze ze dziewczynka to przynajmniej z dolu do mnie podobna :P

jadzia no giry to ona ma :) te chinole to cie chyba przesladuja :P:)

sylwia moze slodkie lubi twoj chlopak :) a natusia rzeczywiscie tak sie przygladala ciachu ze raczka sciagnela sos czekoladowy i zrobila mazaja tacie na spodniach i koszulce :) a ciach pyszne domowej roboty a to w kutnie bylismy zrobilismy wypad zeby w tej leczycy tyle nie siedziec...

dominia moze cos sobie przeziebilas moze sie wygrzej w cieplej kapieli to przestanie cie kregoslup meczyc...

monia moze to blizniaki hehehe natusia tez jak cos jem to sie oblizuje zdaje sie ze mnie nasladuje a ja czesto memlam geba :):) taaa dobrze by bylo gdybym mogla ale to pozno jest i to nie takie proste :):) getry byly tam takie tylko jedne i te akurat :):) a m daje jakos rade musi brac mocne leki ale jak rozmawialismy z kolega to mimo iz zdrowy to tez mial taki kryzys zobaczymy rozeslal cv dzis znow i szuka a powiedzial ze na razie sproboje dac tutaj rade oczywiscie ze zdrowie wazniejsze wiec sprawdzam i kontroluje co i jak... juz sie nauczylam rozpoznawac kiedy cos sie dzieje...

sylwia wiem cos o tym o 9 wyszlam z kolezanka plazic i co oczywiscie rozebralam mala zostala tylko w sukience ktora pozniej zaqwziecie podnosila do gory jak odkryla ze jak to robi to jets chlodniej... ale jak bylam w sklepie dla maluchow to byla babka z mala myslalam ze malutka ale niby miala 2 miesiace a taka byla zwinieta tak embrionalnie jakos tak dziwnie no i przyszla kupic ciensza czapeczke patrze w wozek a ta mala byla w pajacu a w wozku kolderka przykryta boze....

kasiu dziekuje :):) a jak mala??? jak katarek??

aga to o ciacho chodzilo bo umazala nawet marka :) my nie dajemy pic bo mala nie lubi ale chyba zaczne bo coraz czesciej domaga sie cyca na chwile na spacerach cieplo jej i dlatego..

katarinka mam nadzieje ze chudosc nozek wezmie po tacie po mnie moze wziac dlugosc :P:) wyjasnij jej ze ciebie to nie brzydzi tylko brzydzi cie jej niechec do karmienia piersia jasne ze jak nie chciala to odstawila i ok ale po co cie do tego namawia ???

jadzia owieczka i kierpce piekne ale kurcze owieczka z odglosami morza :P:P i jakie przytulasy z tych twoich chlopakow a tatus az promienieje

marlenka dziekujemy :):) ja tez mam gebe z lekka opalona a ramiona i delolt to juz nie wspomne :)

chomiczka no nie wiem czy tasma da rede zawsze mozesz zainwestowac w kropelke :P:P

dzyzgunia jakie boskie zdjecia :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl