BezpiecznaCiaza112023

ciąża z zespołem antyfosfolipidowym (zakrzepica)

11 lata 3 miesiąc temu #575580 przez emka
Aguś Bardzo Ci współczuję... Nie ma tu chyba dziewczyn, które miałyby stricto trąbofilie, raczej sa takie które sa po kilku poronieniach i wybadano u nich mikro zmiany w krzepnięciu krwi, w związku z tym konieczne jest w ciąży podawanie Clexane. Ja znam jedna która po ciąży z clexane urodziła zdrową dziwczynkę, co prawda trochę przed terminem, nie wiem czy jej problemy były tak zaawansowane jak twoje. Ona ma nick Iza, wypowiadała się na tym wątku może ją znajdziesz. Wiesz co zeby Cie pocieszyć, powiem taką oczywistą rzecz, jesteś szczęściarą że masz synka :) A jak sam lekarz powiedział, jest szansa na drugie, a to ze ciąża wysokiego ryzyka, hmmm nasze tez będą ciążami zagrożonymi już na starcie. Zobaczyssz jakoś to będzie... Trzymaj sie! :kiss: :kiss: :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #582245 przez emka
Julka Helllou!!! w piątek jade na badania :) Co u Ciebie?

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #583250 przez julka2404
Hey Emka. Jednak robisz te badania.

My robimy sobie przerwę do sierpnia ze staraniami o dzidziusia :( .
Czekam na wyniki genetyki i potem jak trzeba będzie to będę robiła dalsze badania.
Skoro przez 4 miesiące nie zaszłam w ciąże to coś jest na rzeczy. Muszę odpocząć od heparyny bo ona też działa na organizm. I chcę schudnąć co najmniej 15 kg. :)

Aguś trombofilia to nie koniec świata. Są dziewczyny które urodziły zdrowe dzieci masz linka,jest tutaj trochę informacji :http://forum.gazeta.pl/forum/f,243091,Trombofilia_zesp_antyfosfolipi.html



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #583276 przez emka
Hej!

Kurcze z jednej strony 4 miechy to nie tak długo, ale w Twoim czy pewnie później w moim kiedy trzeba sie kłuć, to ma jednak znaczenie. Rozumiem ze masz dosć. Aż taka długa przerwa jest konieczna?

Zdecydowałam ze zrobie te badania, chcę mieć pewność ze zrobiłam wszystko, a poza tym coś mnie ostatnio nogi pobolewają i sie zastanawiam czy to nie jest od tej zakrzepicy. W kozakach mam jakby jedną sporo chudszą łydkę od drugiej. Jedno do drugiego zdecydowałam ze dla spokoju sumienia zrobie wszystko i już!

Będę tu na Ciebie czekać, dawaj znać co i jak jak badanka :) :kiss: :kiss: :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #583498 przez julka2404
Tak długa przerwa nie jest konieczna. Składa się na nią wiele innych rzeczy. Chcemy przepisać męża firmę na mnie w maju.Muszę pomóc mu w pracy przez sezon letni bo jest najlepszy okres. A dźwigać trochę trzeba. ;)
Wyniki genetyki będą pewnie dopiero w kwietniu ;) może kobieta zleci jakieś dodatkowe badania. A jak nie ,to zrobię na własny koszt tamte ,co ginekolog chciał.
Chciałabym chociaż jeden miesiąc iść na monitoring cyklu bo coś mi się wydaje że nie miałam owulacji ostatnio. Zawsze mnie jajnik bolał na owulkę a w ostatnich miesiącach nie hmm zastanawiające :huh:

Kochana daj znać po badaniach. Co?za ile? ile trzeba czekać?
Trzymam kciuki żeby udało Ci się szybciutko zafasolkować :kiss: :lol: :kiss:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #587715 przez emka
Hej kochana!
Ja za Ciebie też mocno trzymam i rozumiem.

Badania zrobiłam w piątek już ci wszystko pisze jak na spowiedzi :)
Mutacje Leiden G1691A - 129zł
Homocysteina -70zł
AP Jądrowe
pc jadrowe ANA - 39
pc jądrowe ANA -HEP -71zł
TROMB współczynnik APC-R - 30zł
GPA-MG - 78zł
RAZEM 417zł
Wyniki za dwa tygodnie, tylko na pozycję pierwszą miesiąc czekam. Badania mozna odebrać internetowo, więc bardzo sie cieszę że nie musze znowu tam jechać, bo to 40km.

Pozdrawionka! :) :kiss: :kiss: :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #589575 przez ViFi
emka
tu ViFi własnie mam zakrzepice zył powierzchownych w prawej nodze i rece i dostałam Cleksane 0,8mg w brzuch....leze w łóżku....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #589609 przez emka
Kurcze Wifi jeszcze to Cię dopadło... a brałąś acard? Jak Ci sie objawiła zakrezpica?

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #589615 przez julka2404
Vifi oby to dziadostwo szybko przeszło.
Podpisuję się pod pytaniem Emki, brałaś wcześniej jakieś leki?



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #592258 przez emka
Julka Wifi jest w szpitalu, ma zator, podają jej tlen. Bozesz straszne to... ale trzyma się dzilenie, mówi ze jest w dobrych rękach. Musimy sie badać dziewczyny i dobrych specjalistów szuklać bo to nie przeleewki są...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #593374 przez julka2404
Oj, dużo zdrówka dla Vifi :kiss: :kiss: :kiss:
Dlatego postanowiłam dalej się badać.Wykorzystam ten czas przerwy.Teraz biorę acard i kwas foliowy.
Emka daj znać po wizycie 19tego co Ci lekarz powiedział. :woohoo:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #594966 przez emka
JUlka Wizyte musze przełożyć bo nie mam wyników jeszcze. Ten doktorek mówił ze 2 tygodnie sie czeka, a mi w laboratorium mówili ze miesiąc. Tylko kurka rurka nie moge sie dodzwonić do rejestracji, masssaka!! :angry:

No przełożyłam na 23 kwietnia. Ale ubłagałam, bo chciał mnie na 2 czerwca wpisać! :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #603558 przez julka2404
Byłam u hematologa wczoraj. Receptę na kwas i clexane mam. Uprosiłam kobietę i dała mi skierowanie na antykoagulant tocznia ale nie wiadomo czy laboratorium zrobi bo nasz kochany nfz tnie koszty i większość badań odrzuca :evil: Idę po świętach do laboratorium to zobaczymy, od razu mam morfologię i ob. Pochwaliła mnie za spadek wagi i kazała wyluzować to się uda , jasne ;)
Następna wizyta 29 kwietnia.

Emka kiedy macie rocznicę komunii? My mamy 28 kwietnia. Mam nadzieję, że będzie ciepło :)
Jak się czuje Twój tata?
Wiesz jak tam Vifi?

Dziewczyny co u was? odzywać się!



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #603717 przez emka
JUlka Pisałam Ci własnie na fejsie, pytałam o wizytę :) Fajnie ze Ci sie udało to badanie wywalczyć. Ile zjechjałaś z wagi?

Wiki ma rocznicę 6 maja, rok temu była koszmarna pogpda, mam nadzieje że w tym roku będzie lepiej :) Sprzedałam już albę więc pójdzie na galowo :) I tak ledwo w nią wchodziła :)

Tata bierze leki i jest coraz lepiej, jest spokojniejszy więcej śpi, wrócił do pracy ale jest pod opieką psychiatry. Ogólne wraca do normy. mam nadzieje że to sie nie powtórzy, straszne to było...

Wifi kilka dni temu pisała, ze stan jej jest stabilny i żejak to ujęła"uciekła śmierci spod kosy". Trzymam za nią kciuki bo wiem ze oprócz problemów z zakrzepica ma jeszcze inne problemy zdrowotne. Oby jak najszybciej wróciła do zdrowia. :kiss: :kiss: :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611331 przez julka2404
Helooo czemu tutaj tak cicho, dziewczyny????

Dobrze że z Vifi lepiej, zdrówka dla Niej :kiss: :kiss: :kiss:
Dla Twojego taty też!
W poniedziałek idę na badania, zrzuciłam 8 kg. w miesiąc :silly:
Emka to od maja zaczynacie staranka,skoro lekarz w kwietniu??? :blink:
Ja bym już bardzo chciała ale musimy poczekać do sierpnia :S :dry:

Kurka wodna babka od badań genetycznych miała dzwonić pod koniec marca i nas na wizytę umawiać a tu cisza :angry: :angry: :angry: Dzwoniłam dzisiaj ale nie odbierają telefonu :evil: Już wiem że nigdy więcej żadnych badań we Wrocku nie będę robić wrrrrr :evil: :angry: :angry:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl