BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #120646 przez iva 20
no wlasnie nie dawno gadalm z moim i ze ten czas szybko leci nie dawno byl pierwszy a tu jest juz koniec maja :S Leci leci ten czas jak szalony ....
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120655 przez Batmanik
moj tez ma najlepszy sprzet i za usg sobie wlasnie tyle liczy to razem z wizyta 250zl ale jest jedyny w okolicy to korzysta na tym bo w promieniu 50km nikt nie robi 4D- jak sie do niego chodzi prywatnie to tez bierze 100zl za wizyte ale ja tam chodze do niego na fundusz
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120673 przez Dorciaition
Oo, w końcu się coś ruszyło :)

A ja już w łóżeczku leże. U nas pogoda taka sobie. Miłego wieczorku :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120683 przez Dorciaition
www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/Plano...ka_kalendarz_chinski

Sprawdzcie jaka płec Wam wychodzi ;)

Tylko ja nie wiem czy patrzec na wiek w chwili poczęcia czy rocznikowo?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120684 przez madziaska
batmanik, a gdzie chcesz robic to 4d, tzn w jakim miescie??? Mi tez dzisiaj glowa pekala, pospalam dwie godz, ale znowu zaczela bolec, wiec skucilam sie na kawke, teraz mam wyrzuty ;) Ale glowa nie boli....
Dorcia tak ja to chudzina okropna, razw zyciu wazylam 50 kg, ale szybko waga spadla, cale zycie staram sie przytyc ;) Teraz mi sie uda ;) Byle nie za duzo....
Ale macie dobrze z tymi truskawkami, u nas ale tylko takie z zagranicy, a to nie to samo co polskie... Przez ten sniegowy 3 maja wszytsko opoznione, a takiego mam smaka... Dziaj w dzien dobry tvn caly czas pokazywali truskawy, a mnie slinka leci do teraz ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120686 przez Dorciaition
Zazdroszczę Tobie, że taka szczupła jesteś. ;)
Ja kiedyś też byłam- trenowałam biegi. Ale to już przeszłość ;)

Kochana jeszcze najesz się tyle truskawek, że będziesz miała dość. Choć im dłużej czekasz bardziej będą smakowały :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120690 przez Batmanik
do swidnicy do doktora wrobla-bylam tam w poprzedniej ciazy i mily gosciu
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120691 przez vestusia
:) Mnie według chińskiego kalendarza (sprawdzałam już na początku ciąży) wychodzi, że będzie dziewczynka. Traktowałam to jako faktyczny wiek, a nie rocznikowo. Robiłam też ten test, do którego link podawałyście gdzieś na początku forum, odpowiadało się tam na pewne pytania. Tam również wyszło na 57%, że będzie dziewczynka, a na 43% że chłopak. Ale u mnie to działa psychika, bo bardzo chciałabym dziewczynkę i wszędzie doszukuję się dowodów na potwierdzenie tej płci. Będzie zdziwienie, jak za 2 tyg u lekarza okaże się, że jednak dzwoneczki są pomiędzy nóżkami :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120692 przez Batmanik
ja tak wlasnei w tamtym roku nastawilam sie na dziewczynke i d... jak sie okazalo ze to chlopak skonczylo sie placzem;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #120693 przez Dorciaition
Vestusia pewnie też tak troszeczkę jest. Ale chłopaki też są fajne ;) Pewnie trochę więcej broją, ale co tam ;)

Mi wg wieku faktycznego wychodzi dziewczynka, a rocznikowo chłopak :)
A na tym poprzednim 52% na 48%. Haha- dużo wiem ;)

Ja właśnie też w poprzedniej ciąży płakałam jak się dowiedziałam, że chłopak. Później nie mogłam sobie tego wybaczyć, obwiniałam się, że włąsnie przez to moje zachowanie stało się to, co się stało. Dlatego teraz ucieszę się i z chłopca i dziewczynki :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #120703 przez madziaska
batmanik ja na 4d jade do jeleniej gory, tam mam blizej niz do Świdnicy... Do kliniki Ginekomed, dr Dobek... Macie ten link na sprawdeznie plci, ale nie te pytania, bo na wiele nie moge jeszcze odpowiedziec, pytaja ile sie przytylo itp...
Dla mnie plec nie gra roli, chociaz tatus dzidziusia poinformowal mnie, ze od wczoraj czuje, ze to dziewczynka... ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120706 przez Dorciaition
A tu link ile możemy przytyć www.noworodek.pl/index.php?sm=4&ope=1


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120722 przez vestusia
Ta waga to jakaś masakra. Wychodzi, że do końca ciąży mogę spokojnie przytyć do blisko 73kg. To jakiś obłęd. Ja mam nadzieję, że więcej jak 10kg nie przytyję, bo chyba sama na siebie nie będę mogła patrzeć ;-)

A co do tej płci, to oczywiście będę się cieszyła z tego, co będzie. Bardzo chciałabym, oboje chcielibyśmy dziewczynkę, mój facet ma z pierwszego związku syna, więc teraz i jemu marzy się córeczka. Ale patrząc na to, ile walczyliśmy o tego dzidziusia to wiem, że i tak będę się cieszyła. Przynajmniej będę wiedzieć, co jest w środku i bez problemu będę mogła kupować odpowiednie ciuszki :)

Dorcia, zdaję sobie sprawę z tego, że po tym, co się stało mogłaś chwilowo się obwiniać właśnie z tego względu, że bardzo chciałaś córeczkę. Ale wiadomo, że nie to było powodem tej tragedii. Sama jestem ciekawa jakie bobaski siedzą nam w brzuszkach no i która z nas pierwsza się o tym dowie :)

Wiadomo, że te informacje o płci musimy brać z uśmiechem na twarzy, mamy swoje malutkie nadzieje na określoną płeć, ale i tak każda z nas będzie najszczęśliwszą mamą na świecie, nawet jak się okaże, że w brzuszku siedzi ta druga dzidzia :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120728 przez Dorciaition
Noo, Vestusia ja już jestem taka ciekawa, że wytrzymac nie mogę. ;)
Wtedy wiedziałam już w 12stym tygodniu. A teraz pewnie dużo później, bo moja ginka ma ten słaby sprzęt. Mój M zaproponował, że może poczekamy do porodu? Oj, nie! To nie możliwe żebym tak długo wytrzymała :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #120731 przez madziaska
Wyszlo, ze bede wazyla w 40 tyg 64 kg ;)
Ja sie dowim za 6 tyg na kolejnym usg, no chyba, ze nie pokaze ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl