BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 4 miesiąc temu #120439 przez vestusia
Właśnie wróciłam z zakupów :)

W takim razie czuję się spokojniejsza, jeśli za jakieś 2 tyg kupię łóżeczko he, he :) Nudno mi w domu i szukam sobie zajęć, a takie szperanie w internecie i kupowanie drobnych rzeczy sprawia mi wiele frajdy.

Dorcia, nie wiem dlaczego te suwaczki tak dziwnie pokazują. Tak jak pisałaś mi wcześniej, na jednym jest to już 14 tc, pewnie za chwilę będzie 15 tc, a tak naprawdę 14 tc zacznie się jutro. Nie wiem, o co w tym chodzi. Chociaż moja dzidzia pewnie nadal malutka i zastanawiam się jak duża będzie w 15tc, kiedy to będę miała wizytę.

Ja dziś na obiad będę miała pomidorową z makaronem i naleśniki na słodko :)

Moja waga tak jak pisałam wcześniej podskoczyła o 1kg. Ale swoją drogą i tak przytyłam dużo zanim zaszłam w ciążę, tzn. wydaje mi się, że przytyłam tyle, ile powinnam prawidłowo ważyć. Bo jakieś 8 kg. Waga wahała się u mnie między 58-59, na ostatniej wizycie 2 maja nadal ważyłam 59 ale obecnie waga wskazuje już 60. No ale brzusio nawet rośnie więc chyba będzie coraz gorzej :P No i cycuszki też o rozmiar większe, ze stroju kąpielowego wypływały i dlatego musiałam kupić nowy.

Dorcia, mój P. niestety tak mi ciągle dokucza, niby kobieta ładnie wygląda w ciąży, sama tak uważam, ale rzeczywiście momentami zastanawiam się czy będę wielkim wielorybem :) Niby końcówka nie przypada nam na te największe upały, ale pewnie i tak będzie się odkładać woda w organizmie, nogi będą spuchnięte i będziemy się czuły ogromne :)

Madziaska , fajnie, że masz sporo ciuszków po siostrze, rzeczywiście moje koleżanki, które już mają dzieci również doradzały, aby nie kupować za dużo, bo niektórych ciuszków nie włożę dziecku w ogóle, albo co najwyżej raz. Chyba mają rację. Ja mam w sumie jedną siatkę ciuszków, niektóre uniwersalne, niektóre typowo na chłopca a niektóre typowo na dziewczynkę. Ostatnio się śmiałam, bo udało mi się wyszperać w sklepie cudne śpioszki, takie ocieplane i myślę, że będą idealne akurat na listopad, kiedy to będę rodzić. Problem w tym, że ma on barwy różowe - różne paseczki w odcieniach różu, fioletu :) Więc jak będzie chłopiec to chyba i tak mu to założę, bo tak mi się te śpioszki podobają. Poza tym nie wiem jak Wasze przeczucia i pragnienia, ja tak bardzo bym chciała dziewczynkę, że chyba to siedzi już w mojej podświadomości na tyle, że jak oglądam rzeczy, to więcej takich na dziewczynkę :) Ciekawe, co to będzie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120440 przez vestusia
A no i mnie też przestały już piersi boleć i też się zastanawiam czy to dobrze czy źle? Moja kumpela stwierdziła to prosto "wkraczasz właśnie w najpiękniejszy okres ciąży". Mniej też siusiam w nocy - ograniczam się do 2 razy, góra 3, a wcześniej to było z 5-6 :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120448 przez Dorciaition
Madziaska Ty chudzinko nasza :) Widzę, ze tylko ja nie tyje. Z jednej strony powinnam się cieszyć, ale czy to dobrze? Zobaczymy przy wizycie co powie ginka.
Mnie piersi bolą tylko jak dotykam.
Dokładnie Vestusia II trymestr to najcudniejszy okres w ciąży.

Latem damy radę :) Wszystko dla maluszków :)

A ja mam dziś kopytka, no i ogórkową :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #120456 przez Aleksandra
Ja chyba dzisiaj zrobię spaghetti :) Zaczynają mi się zachcianki :) W poniedziałek chodziła za mną makaron z białym serem i cynamonem a wczoraj byliśmy na pizzy bo miałam ochotę na pepperoni na puszystym cieście i z podwójnym serem :laugh: No i oczywiście głównym składnikiem mojego menu stały sie truskawki :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120503 przez Dorciaition
Haha, Ola to dobrze, że apetyt dopisuje :) Mi tez, coraz bardziej. Dziś ogólnie cały dzień coś podjadam ;) Oo, pizze tez bym zjadła :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120520 przez Batmanik
wkoncu jestem ale sie dzis przeciaglo u gin a pozniej w pracy na plotkach ale najwazniejsze ze wszystko oki :lol: ja nie przytylam i lekarz kazal sie tym nie przejmowac:)
a mowilam ze jak sie nastawie to dzidzia mi sie nie pokaze ale coz wytrzymam chyba jeszcze do tego 17 czerwca :dry:
łeb mi peka chyba skusze sie na slaba mala kawke :unsure:
dostalam skierowanie na badania na hiv ,usr i hbs i glukoze bede pic ale to bezplatnie juz
i za mies wybieram sie na 4D
moj sie dalej nie odzywa wiec poczekam do wieczora i sypne mu smsa :angry:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120574 przez Dorciaition
No to cudnie Batmanik, że z dzidzią jest wszystko ok :)
Ciesze się bardzo :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120618 przez vestusia
Batmanik - jak dobrze, że wszystko jest w porządku, teraz tylko trzeba się radować :) A dzidzia widać chce zrobić rodzicom niespodziankę i trzyma Was do końca w niepewności :)

Usg 4D jest naprawdę super, ja przy następnym poproszę o nagranie filmu, bo pewnie dzidzia będzie się już ruszała :)

A co tu taka cisza? :P
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120623 przez Dorciaition
No właśnie! Wczoraj takie rozgadane, a dziś cichutko :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120626 przez Batmanik
ja jsetem padnieta i ledwo ledwo juz bo mama mnie wyciagla na zakupy i na dzis juz mam dosc szczegolnie ze u nas dzis grzalo...badne dzis jak niemowle bo w nocy o Igor nie dał mi pospac o 3 moze na troche usnal i pozniej znow:(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120629 przez Batmanik
ja chyba na USG pojade do innego lekarza bo moj bierze 250zl ale powiedzial ze jak bedzie ladne ujecie to zrobi zdjecie a jak nie to nie bede stratna i na nastepnej wizycie zrobi ale dajcie spokoj 250zl a wiem ze moge zrobic za 150zl jeszcze bede tam dzwonic czy przypadkiem cena sie nie zmienila...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120638 przez iva 20
no jak dla mnie to nie jeste cisz abo juz nie nadarzam za wami :D ale caly dzionek sie cos robi ja na spacerkach caly czas to pozniej braki sa ;) Batmanik bardzo sie cies¨ze ze wszystko ok :) chyba zadna z nas bardzoduzo nie przytyla ja sie przyznam ze ja wogole ani kilo :D ale teraz wlasnie jest ten czas co juz bedziemy przybierac wiec nosy do gory hehe :) ja zjadlam juz obiadek mialam miesko pieczone i ziemnaczki ale na pizze bym sie skusila ;D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120639 przez iva 20
ojjj ale ten czas zasuwa Batmanik nas dzieli jeden dzien na suwaczku :D u kazdej juz te tygodnie do przodu az nie wiadomo kiedy to zlecialo :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120642 przez Batmanik
a no leci leci ten czas...ja i tak podalam pozniejsza date porodu bo od ostatniej mies to juz 17 tydz ale raczej nie biore pod uwage bo postaralismy sie o dzidzie dzien przed kolejna mies ktorej juz oczywiscie nie mialam- ostatnia@ mialam 14 stycznia...
ach tu juz koniec maja tuz tuz a dopiero sie zaczał mies:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #120643 przez vestusia
Batmanik, strasznie drogo lekarz sobie liczy. Ja chodzę prywatnie, za wizytę zawsze płacę 100 zł i w ramach tej wizyty mam robione usg, dostaję zdjęcia, następnym razem może nawet filmik. Jedyne za co płacę dodatkowo, to za badania, ale te mam wykonywane w laboratorium, a więc nie u mojego lekarza. Mój lekarz na szczęście ma bardzo dobry sprzęt i nie muszę nigdzie indziej chodzić, aby zrobić np. usg 4D, bo mam je podczas wizyty...

Ja zjadłam pomidorówkę, posprzątałam w kuchni i ledwo żyję. Brzuchol mi się wydął i ledwo dycham he, he :) Muszę się położyć na chwilkę :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl